Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4

Hübriidvaade

  1. #1

    Sõprade seltsis parem mäng kui online`s.

    Olen nüüdseks mänginud pokkerit juba 2 aastat. Mängin pokkerit sellistes pokkeritubades nagu triobet, pokerstars ja full-tilt. Alustasin üldse mängima PKR is mänguraha laudasid. Iseenesest on see kõige tuusem tuba, sest see näeb nagu sims ja täitsa huumorikas on seal mängida. Üldiselt kui ma sõpradega mängin Live is pokkerit siis mul läheb paremini kui online is, aga sõprade seltsis ma mängin täpselt samamoodi kui netiski. ei tea miks see nii on? Soetasin endale selle eestikeelse pokkeri teooria raamatu mis alles mõni kuu välja tuli või et juba aasta saab sellest, pead ei anna!:D. Raamat on muidugi väga palju kasu toonud, hakanud teistmoodi üldse arusaama mängust. Et jah hea ütlus oli seal raamatus : Pokkerimäng on nagu kalapüük, kust püüda, keda püüda ja mis söödaga. Aga veel soovitusi mis raamatut võiks nagu lugeda?? kas Harringtoni ? vol1 ja vol2?

    Postituse tekst: Osalen 29.11.2009 toimuvatel TrioBeti bloggerite freerollil.


  2. #2

    Re: Sõprade seltsis parem mäng kui online`s.

    tundub, et su sõbrad parajad fishid kui ainult neid suudad biitida no offence :)

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Sõprade seltsis parem mäng kui online`s.

    kui oled netis võitev mängija ja kui mängid laivis samamoodi nagu netis siis suudad ylikobalt biitida laivi.
    (nevermind kõik need tellid ja inimeste lugemised jne)
    Live-turniiridel ei viitsi inimesed kaarte oodata sest mäng palju aeglasem ja KQ tundub suht nuts. Eriti kui sõpradega niisama jerkoff siis mina mängin eriti suvalisi käsi sest muidu hakkab igav.



    väike edit:
    netis on inimestel 21 lauda korraga lahti ja kuskil ikka mingi suur poket on mida mängida, laivis ei ole väga valikut

  4. #4

    Re: Sõprade seltsis parem mäng kui online`s.

    Loe kindlalt Harringtoni vol1, vol2 ja vol3. Need ei jookse mööda külge maha!
    Luban.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES