Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1

    26$ 45-mans FTP (all hands, long)

    Intro
    Mina
    Olen pokkeriprodes suht uus kasutaja, aga pokkerit olen mänginud vähe kauem. Antud mäng 24+2$ reg speed 45mans sng Full Tiltis pole küll mu põhiline mäng, kuid mängib suhteliselt samamoodi nagu mu peamine pusimine (10+1 45mans). Selle mängu ajal pelisin kõrvale veel 8 lauda, mis olid 7/8 madalama buy-iniga. Mu stiil on suhteliselt LAG, pean endale tihti vastu näppe lööma, kui tahan jälle UTG T8s vargile minna, paljudel flopidel, kus pole mõtet c-betida ikka vajutan, panen pre vastaseid tihti handi peale mida biidin, et callida ikka jne. Seega arenguruumi veel küllaga. Natuke mõistan siiski mängida MTT SNG-si, sest ROI on ilusti plussis juba mõnda aega. Ma ei kasuta HUD, ei pea seda isegi oma mängudes eriti vajalikuks, sest nagu ma ütlesin ei mängi paljusi laudu ja tunnetan ära, kes, mis posilt missuguse handiga paugutada võib. Lisaks on turnamängus HUD mõnevõrra eksitav, sest vastased muudavad stiili as blinds increase (ärge näkku lööge). Paljudes kohtades opr-in vastaseid though ja stndrd mängu reg-ide kohta on päris palju note. Antud sng-s ma ühtegi mängijat varem ei teadnud...

    Post
    Selles postis kirjutan kõikidest kätest, mis antud SNG mängisin ja üritan kommenteerida, miks ma midagi teen. Miks ma selle postitan? Sest ma nägin unes, et ma analüüsin ühte oma mängu ja postitan selle foorumisse, ning jooksen see päev hästi. Lolz.

    Eiran 2 reeglit siia HH postitamises: ma panen ka tulemusi ja ma panen mitu handi korraga. Samas ma ei küsi erilist nõu... kuigi kommentaarid on very welcome.

    Krt mingi peaaegu 3h kirjutasin seda posti, loodan, et õnnestus, konverterit kasutasin ka 1. korda. Hea meelega vaataks ka Groams ja wedoit HH-eid kommentaaridega, nii et kui teil aega on siis shipige :)

    HH
    ( Click to show/hide )


    to be continued... (ületasin maksimum tähtede arvu ühes postis, lol)

  2. #2

    Re: 26$ 45-mans FTP (all hands, long)


    ...jätk
    ( Click to show/hide )


    Kokkuvõte
    Bob runs supergood. See pole päris esimene võit mul 45mansis, aga see on veits special, sest nägin seda unes, koos selle postiga! GL to others!

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: 26$ 45-mans FTP (all hands, long)

    Pane replayerisse parem ja tee video, nii su teemat ei viitsi küll keegi läbi vaadata.

    http://www.universal-replayer.net/
    http://www.techsmith.com/download/camtasiatrial.asp

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: 26$ 45-mans FTP (all hands, long)

    Ma ei ole mingi ekspert küll, aga panen siis mõned kommentaarid:

    #63 - miks drawga pot'i suureks ajada? flopil call ta 1/2 potbet, turnil reevaluate. Preflop pole vaja otsa panna 45s'ga imo.

    #69 - blind vs blind mängus SB limp peale pane otsa Ax'ga. Lisaks pane Kx kah otsa.

    #107 - mingil hetkel võib hakata mõni trapima sind pocketiga siin (nõrgad mängijad sh ka mitte ettekavatsetult). QQ näeb palju selles olukorras.

    #115 - mis kätega sa siin veel shipiks?

    #138, #139 - ei maksa siin range'i väga laiaks ka ajada, sest ITM on juba ja blindi peal on shortstack M3 pmst. Reade on? Või sa arvad, et nad ei lähe rahasse jõudes olulisemalt loose'imaks?


    Üldiselt:
    * kui kõiki käsi postitad, siis pane hand history fail üles ntx (replayerist parem vaadata ja näeb neid käsi ka mis sa ei postitanud, eeldan et seal rohkem vigu)
    * mõnes kohas on seletav loogika mööda, aga jõad lõpuks heale otsusele
    * Full Tilti blind structure vs PokerStarsi - tundub maru imelik, et antesid ei ole ja levelid lähevad aeglasemalt (blindi tõusu ja ajalises mõttes), st ruumi oluliselt rohkem ja soosib nit'imist. HU on eriti skillimäng seal, M20 sügav lausa.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: 26$ 45-mans FTP (all hands, long)

    Lisaks:
    * praegu ei tule hästi välja kuidas sul bubble mäng käib.
    * ei selgu kuidas sa mängid kui sa ei saa stacki üles alguses
    * panid ainult neid käsi mis õnnestusid :D tahaks teisi kah näha
    * ühe turniiri põhjal ei saa eriti midagi järeldada, 100+ kätt ainult

  6. #6

    Re: 26$ 45-mans FTP (all hands, long)

    Üldise kohta: Tõsi, replayer oleks palju parem ja mul oleks lihtsam olnud seda ka esitada, järgmine kord kindlasti kasutan seda varianti. Ma panin siin turniiril kõik käed, mida mängisin või mõtlesin, kas mängida, ülejäänud olid preflop instafold v folded to me on BB ja vb aint 139 ja 156 vahelt leiab mõne võimaluse varastada. Bubble mäng tõesti hästi näha pole ja see HH pole vb tõesti väga ilmekas mu mängu kohta, sest väga tihti ei saa KK vara sisse ja stacki 3-kordseks. Struktuuri kohta nii palju, et mulle meeldib antedega isegi rohkem ja seda saab 90mans KO doublestack turbos proovida FTP-s.

    Handide kohta, mida kommenteeritud on ka:
    63 panin tõesti kehva handiga liiga palju stacki sisse, õnneks õnnestus. 69 oli sama vastase vastu ja seetõttu mängisin passiivsemalt, lisaks nagu välja tõin sai vastane eelmises handis vist 3-outeri riverisse seega kartsin vähe, et ta võib raise peale kütta. 107 oli opp-sõltuv, seal kõigi vastu ei pane any2, aga see vend minraises pooled käed preflop, seega SB completedes ma ei näe küll, et ta trapiks. Ma üldiselt kasutan põhimõtet: kui nad pole vastu mänginud ega trapinud, siis pole põhjust arvata, et nad seda teevad, kui 1 korra näen, siis hakkan sellega arvestama. 115 ma paneks TT+, AQ+ ilmselt. AJ kindlalt fold, 99 ei oska öelda, vist foldiks ikka. 138, 139 ma oleks võind avada väiksemalt vist tõesti, kui short lükkab, siis tuleb muidugi ära callida.

    Thanks for the input! Ma paari nädala pärast teen mingi replay, kus kõik handid sees, siis saab rohkem kommentaare, sest siis näha kogu mängu dünaamika, mullimäng ja readid jne.

    GL everybody!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES