Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 43
  1. #1

    Folding KK 50BBs deep.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 27 Tournament, 15/30 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button (t1515)
    SB (t1640)
    BB (t1730)
    UTG (t1470)
    UTG+1 (t1165)
    Hero (MP1) (t1520)
    MP2 (t1470)
    MP3 (t1465)
    CO (t1525)

    Hero's M: 33.78

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    UTG bets t90, 1 fold, Hero raises to t270, 3 folds, Button raises to t630, 4 folds

    Total pot: t675


    UTG raiser is 10/7 over 274 hands filtered.
    Button four bettor is 9/6 over 545 hands filtered.

    Flame me!

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    all-in

    edit: otsi pokerclubis articfoxi 1000 SNG projekti. ta seal ka rääkis, et alguses foldib isegi PF kunne aga see oli ca. 2 aastat tagasi

  3. #3

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    all-in

    edit: otsi pokerclubis articfoxi 1000 SNG projekti. ta seal ka rääkis, et alguses foldib isegi PF kunne aga see oli ca. 2 aastat tagasi
    Ei viitsi
    Midagi kontstruktiivsemat ei tule peale "All in"-i?

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    pigem allin. usun, et ta 4bet range võib AK ka olla ikka. Kui ei ole, siis on biztez. liiga üle ei maksa ka mõelda, veits on raha juba potis kah ja foldimine on kõige koledam stsenaarium siin. mingi stop&go variant oleks ka võimalik, aga ma ei näe floppi mille korral ta maha paneks.

  5. #5

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Madalamal limiidil shove. Aga siin limiidil, peaks tekkima küsimus, miks nit omakorda raisib groamsi (st head võitvat mängijat) tõstet. Vaevalt, et kehva kaardiga. Mina paneksin tema käe KK+ peale ja kuna groamisl juba KK käes, siis pigem AA. Seega võiks vist foldida küll.

  6. #6
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Ei suudaks foldida KK+i siin olukorras.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    mis limiiti härra siis mängib, et nii metagame'i tuleb teha? 1K buyin?

    ja kui SNG ja mängid neid palju-palju ja pidevalt, siis see ei ole koht kust viga otsida. Kui siin hakkad KK'sid pre juba foldima, siis sõidetakse üle sust lihtsalt.

  8. #8

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    mis limiiti härra siis mängib, et nii metagame'i tuleb teha? 1K buyin?

    ja kui SNG ja mängid neid palju-palju ja pidevalt, siis see ei ole koht kust viga otsida. Kui siin hakkad KK'sid pre juba foldima, siis sõidetakse üle sust lihtsalt.
    Misasja?
    Pokkeri mõte on teha igas olukorras parima EVga otsus, ei ole mingi et kui sa KK foldid pre siis lihtsalt sõidetakse sust üle? Tuleb mõelda vastase range peale ja selle põhjal otsus teha. Ja mis mõttes ei ole siin mõtet viga otsida??? Kust sa veel vigu otsid kui kätest, kus otsus ei ole ilmselge?? Ma olen nõus et sellist olukorda ei juhtu eriti tihti, aga sellegipoolest, kui sa igakord ennast sellise vastase sellise 4beti vastu ära stackid KKga lihtsalt sellepärast, et see on ju KK OMGOMGOMG siis kaotad sa raha.
    Ja vastase range on siin prolly KK+ ja kuna KK on unlikely, siis AA on tal siin 95% ajast, sest lihtsalt, 9/6 nit ei tee mignit min 4beti QQ või AKga. imo.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    QQ paneks maha aga KK ei suudaks , pushiks sisse ära ja ta võib JJ+ peal olla või AQs+ või no oleneb mis käsi ta enne ka näidanud on?

    shove või kui tahad endale jätta võimalust floppi vaadata siis call aga teades et ta kytab nagunii nupud sisse siis ikkagi shove parem!

    Mis ise tegid siis selles olukorras? panid maha ?


  10. #10

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    QQ paneks maha aga KK ei suudaks , pushiks sisse ära ja ta võib JJ+ peal olla või AQs+ või no oleneb mis käsi ta enne ka näidanud on?

    shove või kui tahad endale jätta võimalust floppi vaadata siis call aga teades et ta kytab nagunii nupud sisse siis ikkagi shove parem!

    Mis ise tegid siis selles olukorras? panid maha ?

    Ta ei ole never ever siin JJ ega AQs peal. Never. Ja flopi vaatamine oleks kõige haigem play ever.
    Hand historyst on näha mis ma tegin.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Ma toetan, vahest lihtsalt on vanasid kelle paned kenast AA peale, ning lõpmatuseni kontrollimisega kaotad ikka kohutaval kombel raha.

  12. #12
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Kui villain teeb seda AA-ga, KK-ga ja 50% kordadest QQ-ga, siis on call juba kasumlik(cEV perspektiivist). groams, ta ei tee min 4-beti ja ma ei taha uskuda, et $27 regular oleks piisavalt lohakas, et siit betsizetelli välja saaks lugeda.


    edit: ja nende STT-de masstablivate regularide vastu on sul alati misclickoddse ka :D Shove!

  13. #13
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Ja veel üks probleem foldimisega on see, et see teeb su automaatselt exploitable'ks (villainid sellest obv kohe aru ei saa, kuna nad ei tea su kaarte). Sa 3-betid UTG-d QQ+,AK ma pakun? See on kokku 34 kombot, millest 6-ga sa jätkad ja 28 foldid 4-betile(eeldusel et sa KK muckid). Kui sa 82% oma rangest foldid, siis ta võib sulle põhimõtteliselt any-twoga otsa keevitada ja siis on väike 4-bet eriti hea, kui ta foldib su ässade 5-bet shovele. Siin tuleks muidugi UTG faktor ka mängu, kui ta avab 88+;AQ, ja ei suuda hero kombel KK foldida, siis on temal "hand" ka kõigest 18% kordadest.

    /suht offtopic

  14. #14

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kui villain teeb seda AA-ga, KK-ga ja 50% kordadest QQ-ga, siis on call juba kasumlik(cEV perspektiivist). groams, ta ei tee min 4-beti ja ma ei taha uskuda, et $27 regular oleks piisavalt lohakas, et siit betsizetelli välja saaks lugeda.


    edit: ja nende STT-de masstablivate regularide vastu on sul alati misclickoddse ka :D Shove!
    Tüüp mingi 8tables vist vms, niiet ei looda väga misclickile.
    Ma tean et ta ei teind min 4beti, lihtsalt ei viitsind kontrollida täpset size'i. Aga imo on asi just tema sizingus - AK shoveb, kui ta tahab rahad sisse saada, QQ shoveb kui ta tahab rahad sisse saada, imo AINULT AA on 9/6 vastane võimeline siin sellist obv value raise'i tegema.

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Ma ei saa hästi aru, mis värk selle "never fold KK" teemaga on. Ma ise küll ei suuda foldida neid, aga usun, et kui oleksin foldinud 8/6 tüüpi nittide vastu kui olin kindel, et asi halb on, siis oleks see kokkuvõttes kasumlik.

    Ma lähtuksin sellest: Kui sa arvad, et tal on AA, siis kui tihti sa eksid? Antud juhul (arvestades KK vs AA equityt ja juba potis olevat raha) peaks su eksimise sagedus olema alla 30%. Kui ise tunned, et 3-l juhul 4-st paned ta AA'ga pihta, siis võib foldida küll.


  16. #16

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Ja veel üks probleem foldimisega on see, et see teeb su automaatselt exploitable'ks (villainid sellest obv kohe aru ei saa, kuna nad ei tea su kaarte). Sa 3-betid UTG-d QQ+,AK ma pakun? See on kokku 34 kombot, millest 6-ga sa jätkad ja 28 foldid 4-betile(eeldusel et sa KK muckid). Kui sa 82% oma rangest foldid, siis ta võib sulle põhimõtteliselt any-twoga otsa keevitada ja siis on väike 4-bet eriti hea, kui ta foldib su ässade 5-bet shovele. Siin tuleks muidugi UTG faktor ka mängu, kui ta avab 88+;AQ, ja ei suuda hero kombel KK foldida, siis on temal "hand" ka kõigest 18% kordadest.

    /suht offtopic
    16$stes random tight niti vastu ei karda exploitimist kindlasti mitte. Nad ei ole nii head.
    Ja niti utg raise 3betin KK+, QQ ja AK flatin.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    9/6 nit ei tee mignit min 4beti QQ või AKga. imo.
    see, et sina QQ ja AK flatid ei tähenda, et 9/6 ei pruugi seda 4betida. (kasvõi mingi osa ajast) võibolla ta just tunneb, et peab rohkem agro olema selle tõttu, et ta nii nit on. ja lõppkokkuvõtes su käte valim on nii väike (500 väidetavalt ja me ei tea mis filtrit sa kasutasid), et siit ei saa midagi üks-ühest järeldada. lisaks tegu oli min-raise'iga, seega on alati misclick võimalus. (väike, kuid on võimalus) having said that mina siin KK'd ei foldiks. Seda situatsiooni ei esine ka eriti tihti imo. Kordan veel. pigem tasub vigasid otsida mujalt, kuskilt M10 kandist.

  18. #18
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    min oleks 450, ta pani 630

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    min oleks 450, ta pani 630
    olgu aitäh, jah, 2.3333 kordne viimane panus, enivei mingi skript vist. lisaks mind huvitab see väide: QQ ja AK ta shove'iks, aga KK+ ta teeb valueraise? millest seda järeldatakse? Lõppkokkuvõttes ma ei viitsi vaielda, võite KK maha ka panna. Seda olukorda ei esineb lihtsalt niivõrd harva.

  20. #20
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Folding KK 50BBs deep.

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    lisaks mind huvitab see väide: QQ ja AK ta shove'iks, aga KK+ ta teeb valueraise? millest seda järeldatakse?
    arvan samuti, et siin on groamsi mõtlemine vale. Defaultina peaks eeldama, et villain mängib sellises kohas kõik käed oma ranges samamoodi. Until proven otherwise.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES