Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    339

    nl50 flop/turn otsus

    vastane 28/17/1.7 3bet on 15.4 , 88 käe põhjal, olles pea 200bb deep , kuidas mängiksite teie?



    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB ($83.90)
    UTG ($16)
    Hero (MP) ($105.90)
    CO ($50.25)
    Button ($24.15)
    SB ($14)

    Preflop: Hero is MP with K, A
    1 fold, Hero bets $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, BB raises $5.50, Hero raises $14.50, 1 fold, BB calls $10

    Flop: ($33.50) Q, 9, 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($33.50) 8 (2 players)
    BB bets $9.50, Hero folds

    Total pot: $33.50

  2. #2

    Re: nl50 flop otsus

    paneks flopis c beti mingi 17 - 20 ja foldiks shovele

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: nl50 flop otsus

    b/f flop

    edit (Vapsikule): ka airiga võib cbettida. positsioon on siin käes meil. kahtlen, et vastane "sellisel" boardil ei tahaks oma hititud kätt kaitsta cbetiga. tema check on minu jaoks weakness. ja sellega tuleme tagasi minu esimese väite juurde.

  4. #4

    Re: nl50 flop/turn otsus

    b/f flop tundub burning money imo, arvestades, et ta nii suure 4beti ka callis.

    Ma mängiks samamoodi, aga ma ei tea võib olla liiga passiivne lähenemine.

  5. #5

    Re: nl50 flop/turn otsus

    kõik fine imo, check fold flop ja check fold turn

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: nl50 flop/turn otsus

    Kas mingi sügavam põhjendus on ka kellelgi miks b/f või c/f?

    Nitise ja madalama limiidi FR-mängija läheksin isiklikult c/f peale.

    Minu meelest see väga hea flop meie jaoks ei ole ning ei usu, et betiga ühtegi halvemat kätt foldima saaks ning cbetiga me ennast pmst commitiks ära ennast, kuigi käes on meil vaid air ning ei usu et see väga hea liin oleks.

    Vastane täielik jahupea ei paista ka olevat ning ma ei usu, et ta väga laia rangega OOP 4beti calliks. 99-JJ ehk (mõni madalam PP on ka võimalik + veel ka ehk AQ ning ka AK, väiksemaid Ax ei saa täielikult välistada, aga nendega oleks ta PF võinud lihtsalt callida 3beti asemel. QKs ei saa ka välistada täielikult ning võib-olla veel mõni suurme SC, aga minu meelest hitib see flop tema range üsna hästi ja üks väheseid asju mida me foldima saaks oleks AK ning ma arvan, et TT-ga või siis isegi 88-ga ta seda flopi ei check-foldiks ning teist bulletit me siin oma AK-ga väga lasta ei taha, seega ma isiklikult võtaks tasuta kaardi.


    Sellised mõtted siis, kui väga mööda panin, siis väga ei tasu kurjustada, sest vähemalt üritasin oma seisukohta põhjendada.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    339

    Re: nl50 flop/turn otsus

    mnjeh, ise arutasin endamisi samamoodi, et cbet oleks raha põletamine ning et ma commitiks end ära sellega.. eks ma tahtsingi suurema ringi arvamust näha. aitümm vastuste eest.

  8. #8

    Re: nl50 flop/turn otsus

    imo see on ok m2ngitud ... me ei biidi mitte *******, nahhui nada me betime oma raha sinna sisse kui me kavatseme nagunii foldida?

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: nl50 flop/turn otsus

    et saada vastane foldima.

  10. #10

    Re: nl50 flop/turn otsus

    vastane ei foldi sul enam kui ta on callinud 4beti ja 28/17 ei ole enam NII fish .. ta ei foldi siin any Qd ka .. pointless cbetida

    e: ma paneks pf 12-13 max

  11. #11
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: nl50 flop/turn otsus

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    paneks flopis c beti mingi 17 - 20 ja foldiks shovele
    +1
    vb cbetiks mingi 12$

  12. #12
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: nl50 flop/turn otsus

    calliks 3beti PF, ta never ei foldi 4betile kui nii deep olete anyway

  13. #13
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: nl50 flop/turn otsus

    Mulle meeldib flopi mixida checkide ja betide vahel. raha saab nagunii 2-l tänaval sisse kui vaja.

  14. #14
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: nl50 flop/turn otsus

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    calliks 3beti PF, ta never ei foldi 4betile kui nii deep olete anyway
    Sample põhjal ma 4betin siin alati, kuna tundub selline kutt olevat, kes squeezeb lite blindidelt. Flopi c-fiks, kuna FE puudub.

  15. #15

    Re: nl50 flop/turn otsus

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas mingi sügavam põhjendus on ka kellelgi miks b/f või c/f?

    Nitise ja madalama limiidi FR-mängija läheksin isiklikult c/f peale.

    Minu meelest see väga hea flop meie jaoks ei ole ning ei usu, et betiga ühtegi halvemat kätt foldima saaks ning cbetiga me ennast pmst commitiks ära ennast, kuigi käes on meil vaid air ning ei usu et see väga hea liin oleks.

    Vastane täielik jahupea ei paista ka olevat ning ma ei usu, et ta väga laia rangega OOP 4beti calliks. 99-JJ ehk (mõni madalam PP on ka võimalik + veel ka ehk AQ ning ka AK, väiksemaid Ax ei saa täielikult välistada, aga nendega oleks ta PF võinud lihtsalt callida 3beti asemel. QKs ei saa ka välistada täielikult ning võib-olla veel mõni suurme SC, aga minu meelest hitib see flop tema range üsna hästi ja üks väheseid asju mida me foldima saaks oleks AK ning ma arvan, et TT-ga või siis isegi 88-ga ta seda flopi ei check-foldiks ning teist bulletit me siin oma AK-ga väga lasta ei taha, seega ma isiklikult võtaks tasuta kaardi.


    Sellised mõtted siis, kui väga mööda panin, siis väga ei tasu kurjustada, sest vähemalt üritasin oma seisukohta põhjendada.
    ma arvan ta range on rohkem AA-QQ, AK ka, osad tüübid callivadki 4beti mitte ei pane otsa nendega

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES