Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1

    Erutuselutuskohas

    Tere

    Et siis teeks ka siin foorumis mingi blogi moodi asja. Blogi teen sellepärast et panna siia huvitavaid käsi ülesse kommenteerimiseks.

    Olen toksinud fold call ja raise nuppu no ütleme kaks aastat

    Esimene aasta mängisin võibolla kord kuus või nädalas natuke. Sel aastan mängin juba natuke rohkem ning mängin ikka hobi korras ning kasutan päevastressist vabastamiseks tavaliselt ehk siis saab ennast tühjaks laadida.

    Praegu plaani sellega raha teenima pole hakkata kuna igapäeva töö on piisavalt tulus, kuid eks viski raha ikka nats saab mingi päev siin vaatasin pangaväljavõtest et aastaga peaks ikka +6k dollarit starsis olema, full tildist ja kunagisest pokerroom.com-st peaks ka midagi olema veel.

    Pm mängin kõike stiile vaheldus mulle meeldib

    Mängin SNG-si, MTT-si, rahalaudu toksin ka natuke, praega starsis 25NL, muud ei viitsi mängida, tavaliselt kui svipsis olen või juhe koos mängin 3/6$ - 10/20$ razzi, Horse-i või badugit. Kunagi mängisin ka 2/4$ NL holdemit pokerroom.com-s.

    SNG-si mängin tavaliselt 10-20 lauda korraga MTT-si kuni 6 ja NL rahalaudu kuni 16 ning muid rahamänge kuni 4 lauda.

    Panen siis siia ka mõned mu tulemused üles:

    SNG:

    Edit. ok millegi pärast ei näita mu sharkscope pilti, copysin selle pildi aadressi aga ei näita seda graafikut siin(preview's näitas) keda huvitab siis kasutaja nimi on Taavi001














  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Erutuselutuskohas

    praega starsis 25NL, muud ei viitsi mängida, tavaliselt kui svipsis olen või juhe koos mängin 3/6$ - 10/20$ razzi, Horse-i või badugit. Kunagi mängisin ka 2/4$ NL holdemit pokerroom.com-s.

    WAT?

    a road to busto.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Erutuselutuskohas

    just loen ja imestan ka.

  4. #4

    Re: Erutuselutuskohas

    No ma ei tea siiamaani läheb neis hästi, eks ta võib imestama panna muidugi ma saan täitsa aru :) aga nagu ütlesin on see mulle hobi.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Erutuselutuskohas

    Ega ei väidagi. Minujaoks on ka hobi aga bustoks küll minna ei tahaks. Ja ilma selge skillita on 2/4 ja 3/6 mängudes varem või hiljem bustoks minek.

  6. #6

    Re: Erutuselutuskohas

    No ütleme niimoodi, et tavaliselt mängin ma neid nädalavahetusel ning sa ei kujuta kui jubedalt seal enamus vennad mängivad sel ajal isegi nendes limiitides. Ja see on ikkagi Limit pokker mitte NL

  7. #7

    Re: Erutuselutuskohas

    Aga ega see minu teguviisi muidugi ei õigusta, ma ei soovitaks ühelegi alustavale mängijale nendes mängudes, sellel limiidiga mängida. Minul endal on teada seal enamus regularid ning kuidas nende vastu mängida ning tavaliselt me hoidume teineteisest sest see kujuneb liiga coinflipiks ära.

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Erutuselutuskohas

    Tsitaat Algselt postitas Elamenäeme
    tavaliselt me hoidume teineteisest sest see kujuneb liiga coinflipiks ära.
    müstika

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Erutuselutuskohas

    unreal, aga ootame siis graafikuid ja käsi ja edulugu..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES