Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 236
  1. #1

    Ski Challenge 2010

    On siis üx lõbus tasuta suusamäng taaskord alanud. Eelmine aasta oli sama asi, kuid mulle anti teada sellest alles viimasel etapil ja jäin kogu lõbust ilma!

    Seekord siis teen siia foorumisse kah teema, et saaksime üheskoos hooaja algusest peale sõita slaalomit, kellel soovi on ;D

    Mängu saab tõmmata tasuta siit :
    http://www.skichallenge.ch/en/

    Sellel mängul on sadutuhandeid mängijaid ning käib siis hetkel qualifikatsioon esimele etapile, kus võid sõita niipalju kui tahad ja saad sõita onlines üxkõik kelle ghostiga ehk siis kui keegi soovib minuga sõita, saab panna ghostiks RudiTurbo ja üritada mulle pähe teha.
    Ning olen ka loonud Pokkeriprod.com grupi, sinna peaks saama websitelt apply teha ja saan acceptida siis või kes soovib , siis saan ka invitatione saata.

    Lehel on kalender ja seal on siis näha, mis ajal võistlussõidud toimuvad ja need kestavad tavaliselt ühe nv, kus sõita võib taas niipalju kui soovid ja võistlustulemused siis loevad rankingus lõpuks.
    Qualy on siis pmst harjutamiseks, mingit erilist aega pole vaja sõita, et võistlusel osaleda saaks.

    Parimate mängijate ajad on suht ulmelised, kuid kui tekib küsimusi, kuda selliseid aegu tehakse, siis saab any time vaadata nende soorituse videot ja ka sõita nende ghostiga!

    Have fun ! ;D

    Edit: Siin üx video kah eelmisest aastat: http://vari.1g.fi/kuvat/temp/video/S...vari-DaHoe.avi

    Selle lingi kaudu peax vist saama pokkeriprod.com grupi lehele : http://sf.sc10.greentube.com/magic/g...okkeriprod.com

  2. #2

    Re: Ski Challenge 2010

    lol ei taju 2ra kuidas ma sinna gruppi saaks:D
    saksa keel wtf?

  3. #3
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Ski Challenge 2010

    kui see võistluse värk läbi on, siis saab niisama ikka edasi mängida?

  4. #4

    Re: Ski Challenge 2010

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    lol ei taju 2ra kuidas ma sinna gruppi saaks:D
    saksa keel wtf?
    Tuleb vist enne konto teha ja saidil EN'i peale asi muuta ikka, siis peaxid kah jõudma minu nime rankingutest otsides meie grupi lehele :D

    Seda teist värki ei tea, aga suht mõttetu olex edasi mängida, kui enam võistlusmomenti pole :P

  5. #5

    Re: Ski Challenge 2010

    pmts m2ngus sees regasin 2ra ennast eks:D

    ja seal kodulehel vict login sisse kh, aga ei taju seda saksa keelt juu:D
    et kuidas gruppi ennast regada..

    EDIT: sain korda vist

  6. #6

    Re: Ski Challenge 2010

    Nii ei oska liituda, aga saada kutse rudi, kasutaja lenn17 päris nimi mart roosileht, ei saagi aru kumba sul vaja teada on. Ja kogematta tegin ise ka grupi seal, ja vapsee seda kustutada ei saagi.

    Ning ma ei tea, see training and shit, seal lõikasin odavalt ikka 1:5681 oli siis aeg, lol:P 20mintsa harjutamist. Kui need lõikamised lubatud on siis ikka nadi noh.

  7. #7

    Re: Ski Challenge 2010

    Tsitaat Algselt postitas lenn17
    Nii ei oska liituda, aga saada kutse rudi, kasutaja lenn17 päris nimi mart roosileht, ei saagi aru kumba sul vaja teada on. Ja kogematta tegin ise ka grupi seal, ja vapsee seda kustutada ei saagi.

    Ning ma ei tea, see training and shit, seal lõikasin odavalt ikka 1:5681 oli siis aeg, lol:P 20mintsa harjutamist. Kui need lõikamised lubatud on siis ikka nadi noh.
    Onlines qualys on insta DSQ kui lõikad ja pead uuesti alustama

  8. #8
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ski Challenge 2010

    oli seda nüüd vaja siis või?
    räigelt sõltuvust tekitab ju igat kümnendiku taga ajada seal. grrrr......... ;D

  9. #9
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: Ski Challenge 2010

    rooliga saab mängida?? ;D

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Ski Challenge 2010

    Lihtsalt huvi pärast küsiks kas tüübid siin sõidavad pre-selected suuskadega (beginner, ..., ...) või customiga. Kui custom, siis millised sätted?

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ski Challenge 2010

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    oli seda nüüd vaja siis või?
    räigelt sõltuvust tekitab ju igat kümnendiku taga ajada seal. grrrr......... ;D
    hi tarmonaator

    teeks nyyd nii, et me ikka kasvatame lapsi eks? ärme tegele sõltuvust tekitavate asjadega ,poker ok, kui sa pole isa siis andestust, kuskilt jäi meelde , et oled.

  12. #12
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ski Challenge 2010

    huvitav kust see lapse asi juba siia foorumisse imbunud on ;D

    aga no isadele peavad ka mingid rõõmud jääma, eks siis tuleb oma uneajast suuska sõita :)

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Ski Challenge 2010

    Lollakas mäng, mul jõudis õlle vahepeal ära lahtuda. ???
    Pool päeva jälitasin vahelduva eduga 3. kohal (meie tiimis ofc) olevat härrat, sain lõpuks siiski "viimase medalikoha" kätte...

  14. #14
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ski Challenge 2010

    Tsitaat Algselt postitas Toots_x
    Lollakas mäng, mul jõudis õlle vahepeal ära lahtuda. ???
    Pool päeva jälitasin vahelduva eduga 3. kohal (meie tiimis ofc) olevat härrat, sain lõpuks siiski "viimase medalikoha" kätte...
    arva uuesti :D

  15. #15

    Re: Ski Challenge 2010

    Tegin oma aja 30/30/40, kuid nüüd olen kõvasti katsetanud, hetkel tuli PB parandus 0.1 võrra 28/28/44, aga ei tea endiselt, mis parem seade võib olla.
    Esimene igatahes selles kurvilises osas suht kergesti juhitav

  16. #16
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Ski Challenge 2010

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    arva uuesti :D
    !"%¤!

  17. #17

    Re: Ski Challenge 2010

    alla 2 minuti vähemalt, võib nüüd grindida :D

  18. #18

    Re: Ski Challenge 2010

    Alguses ei saand sittagi hakkama. Aga siis hakkas tulema. Sain kuskile tabeli keskele vist aga kiitus slider alles 28 peal. NAts varu on aga ega ma sõita küll eriti kiiremaga ei oska kuna keeramine kaob jumala ära.

  19. #19

    Re: Ski Challenge 2010

    Alla 2...yees :)

  20. #20

    Re: Ski Challenge 2010

    wow mai jäägi enam palju eelviimasele meie grupi vennale maha:D
    suht rigged m2ng minu jaoks 3x olen p2ikese paistega ainult finisisse jõudnud:D
    krdi kaikad j2evad ette koguaeg:S

    aga hetkel yle 24H yleval kh oldud, et m6te ei liigu k6igekiiremini:P 6htul puhanuna proovin kh ikka alla 2 minuti meeste hulka saada:P

Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES