Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 36
  1. #1

    Aasta lõpu propbet!

    Tervist foorumirahvas!

    Mõtlesin, et teeks ühe väikese prop beti aasta lõpu puhul, ehk kedagi huvitab.

    Minu eesmärk siis: 31. detsembriks 2009 23.59 on mu sharkscope'i SnGdega tehtud alltime profit vähemalt 30 000$.

    See tähendaks, et ma järgmise 36 päeva jooksul peaksin mängulist profitit tegema sngdega 7 610$ (sharki andmetel hetkeseis siis 22 390$)
    7610$ oleks siis umbes 1/3 minu terve aasta profitist.

    Mängida võin kõiki limiite, turbosid nonturbosid, 9mane - 18mane. Ainult SnGd loevad, MTTd mitte.

    Teie betite siis minu vastu - Oddsid 2:1 minu kasuks. Actionit võtaks kuni 2000$ ulatuses. Ehk siis kui tuleb mingi tüüp ja võtab kohe kõik 2000$ actioni endale, siis keegi teine ei saagi. Bete saaks siis teha kuni 30. nov 23.59, siis läheb asi lukku. Novembris allesolevad päevad lähevad ka diili sisse, niiet jälgige ise, kas ma võidan või kaotan järgmise 6 päevaga.
    EDIT: Võiks siia min beti ka lisada - näiteks 25$ tundub ok.

    Rahasid hoiab enda käes -Andres-, selle diili tegemiseks temalt ja Tigranolt luba ka saadud.

    Paar graafikut ka.

    Sngde profit kuude lõikes.


    Overall sngde graafik.

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Mis su parim kuu siiani on? Ja sinu 2000$ kellegi 1000$ vastu?

  3. #3
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Ja sinu 2000$ kellegi 1000$ vastu?
    vastupidi ju

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Mis su parim kuu siiani on? Ja sinu 2000$ kellegi 1000$ vastu?
    graph näitab, et veidi üle $4,5k on parim kuu ju. Ja ta oddside all mõtles seda vist, et sinu 200 tema 100 vastu.

  5. #5

    Re: Aasta lõpu propbet!

    2 : 1 oddsid minu kasuks jah. Et teie 200$ minu 100$ vastu.

    Ja siiani parim kuu mänguga on 4500$ kandis.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Aasta lõpu propbet!

    ootan nüüd huviga et keegi kohe lajataks ja kõik ära võtaks :D

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Webcam ka?

  8. #8

    Re: Aasta lõpu propbet!

    tõenäoliselt sa nii palju ei skoori. Nii et ma pean paari päevaga ära otsustama, kas teha panus või mitte :P:D.
    SEe oleks suht easy money, aga mul on 1 kiiks juures,ma ei jõua sportsbettingut üle paari päeva oodata...seega 30+ päeva on suht killer :D

  9. #9

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Webcam ka?
    Eem, suht huvitav point, aga ei ole webcami teema peale üldse mõelnud. On see reaalselt vajalik??
    Ses mõttes et ma cheatima küll ei kavatsend hakata, aga ma tajun codeccit küll, et ega minu lihtne sõna ei anna midagi.

    Ei kujuta ette ka kuidas kuidagi teistmoodi tõestada kuidas mina isiklikult mängin.


  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Mis seis praegu on?

  11. #11

    Re: Aasta lõpu propbet!

    groams 12,254 $2 $19 12% $22,644 Super Hot 78 PokerStars SNG Only x

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Oot gripp on force majeure või ei ole?

  13. #13
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    groams 12,254 $2 $19 12% $22,644 Super Hot 78 PokerStars SNG Only x
    Kui see tõele vastab siis võtaks kõik actioni, aga oddsid veits sitad imo. Teeme sinu $1000 minu $1200 vastu ja diil.

  14. #14

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kui see tõele vastab siis võtaks kõik actioni, aga oddsid veits sitad imo. Teeme sinu $1000 minu $1200 vastu ja diil.
    Ei, ma isiklikult arvan, et oddsid on isegi liiga halvad, niiet selle koha pealt järele ei anna. 2:1 minu kasuks.

  15. #15

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Tundub et siis keegi ei taha.
    Suht piinlik imo, aga mis seal ikka, eks ma siis teen selle ilma motita ära.

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Tsitaat Algselt postitas groams
    Tundub et siis keegi ei taha.
    Suht piinlik imo, aga mis seal ikka, eks ma siis teen selle ilma motita ära.
    mis siin piinliku on. kehvad oddsid äkki?

  17. #17
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Piinlikku pole siin midagi. Mitte ühelgi inimesel pole seni olnud mune sinu vastu bettida. Pigem on see väga solid kompliment.

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Minu meelest on ka oddsid nigelad arvestades su seni tehtut. Kiire arvutus:
    - Teed ainult 16 USD SNG-sid ja ROI=12% (senine keskmine, 16 SNG-d beadid vist rohkem)
    - Lased korraga 20 lauda (sinu standard vist)
    - Iga sessiga paned sisse 16*20=320 USD, ROI(12) juures profit =38.4 USD per sess

    Sellise tempoga pead 30 päevaga laskma 198 sessi ehk 6.5 tk päevas. Arvestades, et üks sess on ca. 45 min (?), siis keskmiselt pead päevas alla 5 tunni grindima. Ja see ei arvesta veel, et sa võid mängida kõrgemat limiiti (kus on ilmselt parem winrate) ja et teglikult on su ROI 16 SNG-s olnud üle 12%. Ma küll selle vastu panustada ei julgeks :)

  19. #19

    Re: Aasta lõpu propbet!

    minu 50 $ sinu 25$ vastu groams. või bet lukus?

  20. #20

    Re: Aasta lõpu propbet!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Minu meelest on ka oddsid nigelad arvestades su seni tehtut. Kiire arvutus:
    - Teed ainult 16 USD SNG-sid ja ROI=12% (senine keskmine, 16 SNG-d beadid vist rohkem)
    - Lased korraga 20 lauda (sinu standard vist)
    - Iga sessiga paned sisse 16*20=320 USD, ROI(12) juures profit =38.4 USD per sess

    Sellise tempoga pead 30 päevaga laskma 198 sessi ehk 6.5 tk päevas. Arvestades, et üks sess on ca. 45 min (?), siis keskmiselt pead päevas alla 5 tunni grindima. Ja see ei arvesta veel, et sa võid mängida kõrgemat limiiti (kus on ilmselt parem winrate) ja et teglikult on su ROI 16 SNG-s olnud üle 12%. Ma küll selle vastu panustada ei julgeks :)
    Nojah, ma ise arvutasin ka et 5h mänguaega päevas. Aga tegelikult on see 12. klassi, muusikakooli (4 korda nädalas) vähese sotsiaalse elu korral üsna võimatu imo.
    Aga noh, vb ongi mu enda elule parem kui ma overkillima ei hakka, sest kui keegi oleks ikka kõik 2k actioni võtnud, sis oleks pidanud surnuks grindima ennast.
    Aga karikakar, võtan su beti vastu lihtsalt selle pärast et tore et keegi ikka betib ja siis ongi lukus, prolly ei ole ilma suuremate summadeta motivatsiooni seda teha, niiet peaks karikakrale ez money olema.

    Lukus siis, teen vahest updeiti ka.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES