Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 16 EsimeneEsimene ... 6141516
Näidatakse tulemusi 301 kuni 312, kokku 312
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009

Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

Nice graph

Nädal.

Diili lõpuni 11 675 kätt. Võib olla suudan homsega ära mängida, eks näeb. Tõenäolisemalt siiski saavad käed mängitud teisipäeva varahommikul vms.

Diil läbi. Meeleolumuusikat ka veidi.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZCQ53pWxDcE&feature=PlayList&p=CA7B8581525 1E459[/youtube]

Kasumijaotus oli 80/20. Koos erinevate boonsute ja värkidega tähendab see siis:

Davyle: $965.65
    McFoldbergile: $1237.60

Terve diili peale raha siis kokku (koos boonuste jms):

Davyle: $2392.53
    McFoldbergile: $3003.44

Kogu diili graafik/statid:

Ja limiidid eraldi:

Jah, läbi ta ongi.

Mõtlesin, et peaks kirjutama hästi pika randi siia lõpetuseks, aga kuna kokkuvõttes tulemus pole siiski nii hea kui lootsime, siis ei ole väga mana, et pikalt oratada. Eesmärk oli teha must microsid crushiv mängija... NL25 ei valmista mingeid probleeme ja mäng on rämedalt arenenud ajaga, kuid fakt, et NL50-st pole jagu saanud on pehmelt öeldes hale. Süü on otseloomulikult minu kanda, kuna enesekindlusest ja loovusest otsustavatel hetkedel lihtsalt puudu olnud.

Siinkohal tahaks veel tänada Davyt... Coachina supper, kuna lihtsalt ütlemise "see on õige, see on vale" asemel, suudab mees ülilihtsalt ja üliloogiliselt kõike iga käigu taga ära seletada. Minu jaoks oli see diil lihtsalt elu muutev, kuna sain tänu sellele kindla sissetuleku ja lootuse, et äkki suudan vältida tööl käimist. Lihtsalt ei sobi mulle kell 8 ärkamine ja nii iga päev ülejäänud elu.

Jah, läbi ta ongi. Kokkuvõttes suhteliselt epic üritus siiski... Arvestades, et alguses oleks peaaegu bustoks läinud, kuid suutsin siiski august välja ronida... Ja et suutsin siiski selle monsterora ära läbida... Kuigi jah, see oleks päris hale, kui NL25 mingisuseks laeks peaks jääma... Et siis mis edasi? Argipäeviti lasen ilmselt NL25 ja nv-ti üritan NL50-te siiski alistada. Teistmoodi SuperNovat ka ära ei tuleks.

Ei oskagi midagi öelda rohkem. Epic oli. Ja loodetavasti on edaspidi ka epic.

Kohtumiseni.

Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008

Edu mcfoldbergile edaspidiseks, mina olen diili tulemusega väga rahul ja ma olen enam kui kindel , et Mcfoldberg suudab multitabledes NL50 biitida, probleem on tal lihtsalt peas ja runnis hetkel kinni(ülemõtlemine+kehva run) . See on ainult aja küsimus, kui ta Nl100 uksele hakkab koputama.

kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009

Kõikide diilide ema, minu arvates.

Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008

Täpselt, selle foorumi esimene tõeliselt suur ja VÄGA hästi kajastatud ettevõtmine/diil. Pole muud öelda, kui hea töö teil mõlemal. Kõik teised projektid peaksid sellest siin eeskuju võtma!

Edu edaspidiseks :).

Tõesti hea projekt ja ka hea lugemine, loodan, et ikka jätkad oma tegemiste kajastamist!
    Ja juhul kui see veidigi Sulle korda läheb, siis lasin umbes 250k kätt NL50-s suht stabiilselt 5 BB/100 käe kohta ja nüüd viimased 100k kätt break even.
    Ehk siis mõte selles, et mingid tühised 100k kätt pole veel mingi näitaja, eriti kui need uue limiidi alguses, küll see run üks päev saabub ja asi hakkab sujuma.

Hows You doin Sir?

Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008

Väga kena töö. NL50 mindset paika ja varsti robusto

Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Hows You doin Sir?

Maadlen NL50-ga endiselt BE-s.
    Eks näeb, kas saan jagu. Raamatud (Theory Of Poker, No Limit Holdem - Theory & Practise, Professional No Limit Holdem) ja Stoxpokeri olen appi võtnud. Loodetavasti on abi.
    September oli ca 50k kätt ja BE NL50-s.

Halb olen, muud polegi.

Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008

gg, nice diil

Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008

Oleks vaja davy üles leida.

Lehekülg 16, kokku 16 EsimeneEsimene ... 6141516

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES