Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 16 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 312
  1. #41

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Aeg siis teha väikene ülevaade jällegist.

    [img width=700 height=363]http://img504.imageshack.us/img504/3804/11jaanuargrafmw0.png[/img]

    [img width=700 height=220]http://img339.imageshack.us/img339/187/11jaanuarbj8.png[/img]




    Väga pikalt kahjuks millestki rääkida pole seekord. Nädal algas fataaloraga, kui suutsin niigi kaua kestnud NL25-e ora lõpetada totaalse vabalangusega. Õnnneks BR liiga masendavasse seisu ei langenud. Tuli hakata teist korda ennast NL10-s üles ehitama. Lootsin selle nädala lõpuks uuesti selle numbri 400+ peale viia (Bankrolli st.), kuid ei olnud väga palju aega mängimiseks. Bändiga sai esimest korda stuudios käidud ja see temaatika võttis enamuse nädalast. Ühe NL10-e sessi jõudsin teha nädala alguses ja teise täna. Eriti kuiv ja igav on see NL10 ikka, lauavalik ka kõvasti halvem kui NL25-s. Aga mis parata, peab veel kasvama, et suurtele lastele mõeldud karuselliga sõita.

    Ühest poolest ma siiski vähemalt arenen... Nimelt täna mängisin esimest korda 12-l laual, mitte 9-l. Ehk jah, saab kiiremini NL10-e aja läbi grindida (äkki nüüd jääb viimaseks korraks). Arvestades, et novembris, kui Davy mind värbas, olin Starsis ka 6-e lauaga hädas, siis asi seegi. 12-l laual mingit ora ei ole, ei teki tunnet et mäng kannataks ja ajahätta ka ei jää. Ehk jah, asi seegi.

    Järgmise nädala eesmärgid siis:

    * 10k kätt
    * BR 400+$


    Bankroll 11. jaanuaril: 301.30$

  2. #42

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Ei ole broke ja ei ole surnud. Lihtsalt eriti ora nädal oli ja pokkeri jaoks põhimõtteliselt aega ei olnud.

    [img width=700 height=362]http://img209.imageshack.us/img209/5497/18jaanuargrafxb9.png[/img]

    [img width=700 height=226]http://img237.imageshack.us/img237/8643/18jaanuarwk2.png[/img]



    Ei tasu arvata, et olen alla andnud ja mängutahe kadunud or smth. Pigem vastupidi, praegu tahet rohkem kui varem kuna jaanuariks siiski eesmärgid seatud, mille täitmine raskeks kisub. Ehk challenge on vähemalt. Lihtsalt jah, eelmine nädal tõesti ei olnud aega, kuid loodan jaanuari lõpuga suuta siiski tasa teha selle. See nädal loodan taas uue shoti NL25-s võtta ja lõppude lõpuks ka prevailida. Sest noh... kaua võib? Veebruar juba läheneb ju...


    Bankroll 18. jaanuaril: 326.70$

  3. #43

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    [img width=700 height=361]http://img144.imageshack.us/img144/7823/25jaanuargrafoz2.png[/img]

    [img width=700 height=198]http://img523.imageshack.us/img523/586/25jaanuarst2.png[/img]




    Kool muutub aina oramaks, aga õnneks siiski mingi arvu käsi sain mängitud.

    Jaanuari eesmärkideks oli 40 k kätt ja BR viia 750$-ni... Ja noh, selge on see, et seda ei juhtu.
    Nii pikk breakeven run et jube. NL10-st nii kopp ees... Nii uskumatu kui see ka pole, siis lauad kõvasti halvemad kui NL25-s. Aga noh, NL25 tuleb välja teenida ja seda pole ma suutnud. Üritan iga päev enda mängu läbi analüüsida kuid mingeid hiiglaslikke leake küll ei leia. Jah, ka see nädal sai vist kaks korda overpairiga seti vastu broke mindud kui on obvious et ma beat... Kuid siiski enesedistsipliin märksa paremaks läinud, kuna neid folde ka märks arohkem teinud, kui olen kindel et vastasel set. NL10-s see suht lihtne, kuna kõik TAGid ka eriti läbinähtavad. Aga jah, eriti midagi öeldagi pole. Suht pettunud endas, kuna kaks kuud juba möödub diili algusest aga pole endiselt suutnud midagi eriti teenida. Katastroofi ka pole, kuna überfaili (broke minemist) pole põhjust karta... Aga kuram, tahaks nagu näidata, et ma pole päris tard ja et tegu ikka Davy jaoks kasumliku diiliga.

    Egas midagi. Järgmine nädal tuleb lõpuks BR taas 400$-ni viia ja järgmine shot võtta NL25-s. Ja silverstariks peaks ka saama järgmine nädal.


    Bankroll 25. jaanuaril: 342.60$

  4. #44
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    ma ei soovitaks 400 rolliga veel nl20 minna, samas võibolla ok ka, igatahes mind ajas jube tilti kui kaotasin 4buyin et seda uuesti nl10 grindima pean ja ei tahtnud enam nl20 ära minna, ise plaanin 600 lasta rolli, muidu praegu sama case nagu sul

  5. #45

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Eile sai kuu läbi ning aeg teha siis väikene ülevaade...


    [img width=700 height=362]http://img111.imageshack.us/img111/2410/jaanuargrafqr7.png[/img]

    [img width=700 height=223]http://img228.imageshack.us/img228/1359/jaanuaray3.png[/img]


    EESMÄRGID

    # 40k kätt - FAIL
    # Beatida NL25-e normaalse winratega - FAIL (0.01 PT/BB)
    # Vähemalt kahekordistada BR (ehk siis 753.10$-ni) - FAIL



    Ehk jah, mingit mitmeti mõistmist siin olla ei saa. Jaanuar oli haledalt põrunud kuu.

    Kuu alguses sai mindud NL25-e, mis oli mu teine shot sel levelil. Tundus täiesti biiditav, aga ei saanud ikka moororit käima. Ja siis suutsin paarisaja käega üle 3 BI kaotada ning tuli kolida tagasi NL10-sse. Once again. Ja issand kui rõve see oli. No tõesti, lauad kõvasti halvemad kui NL25-s, regularid kõvasti tightimad ja fishid on kas shortstackid või neid polegi. Eriti hull shortstackerite armee on NL10-e ära vallutanud.

    Kahjuks ei saanud ka väga palju käsi läbi mängida, kuna kool on suht oraks muutumas. Ja aina hullemaks läheb, kuna eksamite aeg hakkab kevadega lähenema. Igatahes oli vaja NL25-e kaotused tasa teha (once again) ja varsti järgmine shot võtta. Noh, seekord see tasa tegemine oli vaevaline. 10k käeline breakeven run hakkas motivatsioonile juba üpris tõsiselt mõjuma ning NL10-e lauad ei aidanud kaasa. Arutasime Davyga, et mis küll teha...

    Otsustasime võtta järgmise shoti. Sest jah, Davy nõustus muga NL10-e laudade orasuse teemal. Ning loll ja põikpäine nagu ma olen, ei tahtnud ma uskuda, et NL25-e ei beadi. Tõesti, uskumatuna tundus, et nii haledalt kottidesse seal sain. Niisiiis, see nädal sai NL25-e proovitud (ja täna mängin veel, nädala ülevaade tuleb hiljem õhtupoole, kus pikemalt siis NL25-e tripist). Esimesed 2k kätt breakeven run jätkus, kuid siis sattusin heateri otsa ning suutsin jaanuari isegi väikesele plusspoolele viia. Samuti suutsin bankrolli n.ö. rekordtasemele viia. Ja lõppude lõpuks tuli ka see nurjatud silverstar ära. Ehk jah, kuu lõpp andis vähemalt veidi lootust.

    Eks näeb, kas veebruar on lõpuks see kuu, mil suudan jääda NL25-e regulariks ja hakata lõpuks normaalselt selle projekti raames teenima. Kokku olen hetkel mänginud 60 328 kätt, ehk 60% esimesest faasist (profit 50-50) läbitud, kuid erilisi tulemusi pole... Seega jah, oleks aeg lõpuks näidata, et Davy investeering polnud asjata.Eks näeb, kui veebruaris peaks väga palju aega tekkima, siis võib 100k isegi täis saada, kuigi ilmselt lükkub siiski Märtsiks.


    VEEBRUARI EESMÄRGID:

    # 30k kätt
    # Püsimajäämine NL25-e, ehk no more NL10
    # Vähemalt 375$ kasumit (ehk NL25-e biitmine 2.5 PT/BB-ga)
    # Rohkem aega pühendada enda mängu arendamisele (videod, artiklid jne)




    Bankroll 31. jaanuaril: 461.90$

  6. #46
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Ma soovitan alati uude limiiti minnes, mitte regularidega võidelda ja keskenduda fishide tühjaks tegemisele. Saad mängu jooksma, siis palun väga 3beti, 4beti aga alguses ära variatsooni suureks aja, mis eriti annab tunda, kui mängid kuus vähe käsi, sest siis võib mängida luckbox alles tulemuses suht suurt rolli ja võid mõelda, et ei beadi seda limiiti või midagi sellist, kuid tegelt ei pruugi asi olla üldse nii hull.

    Katsu uut limiiti, siis hästi grindida, edu.

  7. #47

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Seepärast läksingi NL25-e, kuna lauad lihtsalt fishidest umbes. Kogesin seda juba jaanuari alguses kui võtsin shoti, kuid siis suutsin failida.
    Tänud soovituste eest igatahes ^^

  8. #48

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Ja aeg teha väikene kokkuvõte ka eelmisest nädalast.

    [img width=700 height=361]http://img242.imageshack.us/img242/9553/1veebruargrafmu1.png[/img]

    [img width=700 height=226]http://img530.imageshack.us/img530/6720/1veebruarew3.png[/img]



    Suutsin nädala NL25-s isegi nii veeta, et teenisin midagi... Tõsi, väga vähe käsi sai jälle mängitud, mis hakkab juba probleemiks muutuma. Ühtegi 10k käelist nädalat pole see aasta veel olnud... Ei hakka otseselt eesmärki sättima, kuna ajaga tõesti suht ora hetkel... Kuid jah, annan endast parima, et veebruaris 10k nädal ka ära tuleks.

    Nädal ise oli suht ora muidugi. Jupp aega breakeven, siis kiire heater, millele järgnes kiire downswing. Seejärel suutsin swingist välja tulla, kuid hakkasin taas allapoole langema. Ehk otsest sellist stabiilsust pole, kuid noh, need kõikumised tunduvad rängemad ka sellepärast, et BR pole just väga suur selle limiidi jaoks. Siiski riskin pigem veel riskin ja üritan NL25-s boostida end, kui lähen surema NL10-sse jälle. Otseloomulikult kui fataalora peaks jälle tulema, tuleb järjekordselt alla kolida. Kuid sellele ma siiski üritan hetkel mitte mõelda. Kui ma suudaks kasvõi seda 3 PT/BB winrate hoida, oleksin rahul. NL25 igatahes tulusam ja ka lõbusam (ei tüüta ära) kui NL10.

    Seega jah, see nädal üritan mängida nii palju kui jõuan. Ning otseloomulikult tahaks säilitada vähemalt 3 PT/BB winrate-i. Kui suudaks üle 7k käe ära mängida oleksin rahul. Ja noh, peaasi et NL25-e pidama jään.


    Bankroll 1. veebruaril: 427.15$

  9. #49
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    jep kusjuures tead mis kõige haigem, kui ma nl25 sama rolliga läksin ja 3buyin kaotasin, siis enam ei suutnud nl10 üldse mängida, see tundub nagu pask ja tilti ajav, nii,et enne ma nüüd sinna nl25 shoti ei võta kui 500 doltsi vähemalt, parem muidgui 600 ja kui langen 8buyin siis tagasi(mida loodetavasti ei juhtu)

  10. #50

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Ka pime kana leiab tera.


    [img width=700 height=396]http://img24.imageshack.us/img24/5129/8veebruargrafqp6.png[/img]

    [img width=750 height=240]http://img24.imageshack.us/img24/4091/8veebruarvf4.png[/img]



    Nädal hakkas kohe rämeda heateriga, mis oli eriti meeldivaks positiivseks üllatuseks. Lootsin ju veebruarikuus kanna NL25-e lõplikult kinnitada... Ja noh, eriti positiivne üllatus oli see, et ilma orata suutsin isegi BRi kasvatada kõrgemaks kui seni ennem olnud. Selge oli see, et kaua see heater ei kesta ja tuleb mingi pikem breakeven strech või mingisugune downswing...

    Kuid mitte see nädal. Ei tea, kas pokergod otsustas kogu selle ora heastada, mida varem NL25-s läbi elasin... Igatahes hea run ei lõpenudki see nädal. Ei tahaks seda ka väita, et 100% puhas lucker olen... Lihtsalt ei tekkinud eriti orasid käsi see nädal ja olin mitmeid kordi ensekindlam oma tegudes (ei läinud enam ülepaaridega flopil broke jne). Suutsin paar suurt drawd ära realiseerida ning vastased, kes flopil olid nõus ka oma nõrga flush drawga ükskõik kui suuri bete callima, ei saanud enda vajaliku ruutut / ristit kätte. See oli midagi uut. Samuti andsid kõik fishid hea meelega oma top pairi + 6se kickeriga kogu stacki ära. Et noh, niisama, nalja viluks.

    Et jah, täiesti ideaalne nädal pokkeri mõistes. Sellist pulli pole mul varem olnud... Bankroll on piisavalt suureks kasvanud, et turvatundega NL25-s grindida saab... Selge on otseloomulikult see, et upswingi ajal tundubki kõik tore ja ilus ja värki ning varem või hiljem see lõpeb. Pokker lihtsalt on selline. Aga nüüd ma vähemalt tean, et elan mingisuguse downswingi üle ja ei pea kartma sellepärast, et terve diil failib, sest lähen bustoks. Ja see teadmine teeb enesetunde mängimise ajal jms. kõvasti paremaks.

    Järgmisel nädalal lähen uuesti 12-le lauale, praeguse 9 asemel. Käte kvantiteeti on vaja suurendada, kuna 30k kätt vaja see kuu täis saada, et Goldstar ära tuleks. Ja hetkel vähemalt ei näe küll mitte mingit põhjust, miks see nii minema ei peaks. Eriti positiivne algus igatahes kuule.

    Ahjaa, täna sai esimest korda foorumi liikmete turniiri ka mängitud... Ja sain 19-st osalejast auväärse 16. koha. Pole paha. :-*


    Bankroll 8. veebruaril: 849.60$

  11. #51
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tuleb nagu mühiseb ma vaatan.

  12. #52

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Oli ka viimane aeg.

  13. #53
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Oli ka viimane aeg.
    Kas Davy koolitab ka ikka veel või paned juba omapead?

  14. #54
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kas Davy koolitab ka ikka veel või paned juba omapead?
    Minuosa on hetkel üsna pisikseks kujunenud, suureneb ta siis kui mcfoldberg endale lõpuks ometi mingi arvuti saab, mis mikogot ja skypet + vajalikke pokkeriprogramme välja veaks :D

  15. #55
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Minuosa on hetkel üsna pisikseks kujunenud, suureneb ta siis kui mcflodberg endale lõpuks ometi mingi arvuti saab, mis mikogot ja skypet + vajalikke pokkeriprogramme välja veaks :D
    Hahahah, küll saab varsti, kui nii grindimist jätkab

  16. #56

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    [img width=750 height=424]http://img58.imageshack.us/img58/9837/15veebruargraflp7.png[/img]

    [img width=750 height=236]http://img18.imageshack.us/img18/9937/15veebruarta1.png[/img]




    Tuli lõpuks selle aasta esimene 10k käe nädal ära. Oli ka aeg...

    Tulemusest nii palju, et kartsin sellelt nädalalt hullemat. Millegi arvelt pidi ju eelmise nädala meeletu heater tagasi normi tiksuma (pikaajalise winrate-i poolest) ning pelgasin, et ohtlikult suur downswing on lähenemas. Noh, midagi katastroofilist õnneks ei olnud. Nädala keskel tundus, et äkki võin isegi pääseda paari tuhande breakeven käega... Aga väikene 4 BI-ne allakäik tuli siiski läbi teha, millest pole õnneks midagi hullu (oleks võinud palju hullemini minna). Ei saa öelda, et ise ka just 100% perfektselt oleksin mänginud. Aga jah, vähemalt totaalseid idiootsusi ei tee enam. Väikene langus sai tasa tehtud nädala lõpus olnud järjekordse heateri poolt. Ehk sain nädala lõpuks isegi suhteliselt soliidse summa teenitud.

    Aga jah, ka nädala viimase suure kasumiga lõppenud sessiga ei saa täiesti rahule jääda. Nimelt suutsin ikka AA-ga ühe regulari seti vastu flopil broke minna, kui olin täiesi veendunud, et olen beat. Mingil põhjusel suudab ikka viimane raas sisemisest donkist esile tulla ja kähku "call" nuppu vajutada. Õnneks juhtus seda see nädal ainult ühe korra (vist...). Aga jah, nii kaua kuni ma flopidel broke lähen, kui tean et olen taga, ei ole ma enda mänguga täiesti rahul (suht loogiline ju).

    Seega jah, üllatavalt tore kuu on veebruar. Upswing kestab endiselt, teeb tuju rõõmsaks kohe. Endiselt ootan, et tuleks mingi 30k breakeven stretch või mingi 8BI-ne swing... Aga kui peaks tulema, siis olen valmis selleks vähemalt. Ja lõpuks ta tuleb paratamatult... Kuna pokkeris on lõppude lõpuks kõik siiski tasakaalus.

    Äkki on karma eriti heas tujus... Täna hommikul ju Starsi 25. miljardeis käsi... tõntõn?



    Bankroll 15. veebruaril: 1042.70$

  17. #57

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]







    Järjekordne nädal NL25-s möödas.

    Summa poolest võib ju rahule jääda. Et winrate pole sugugi katastroofiline. Kuigi jah, reaalsuses on asi rahuldavast esitusest kaugel. Käsi kõigest 8k+ ning see nädal oli juba odav luckimine. Cooler olukordades (kus suutsin ise jubedalt mängida) sain mingi 9% vms. kätte ja tulid double upid. Sealt tuleb see nädala alguse räme heater ka. Ehk jah, luckisin nädala alguses lihtsalt rõvedalt ja ülejäänud nädala näitasin siis üpris kesist mängu ja püsisin sama koha peal.

    Otseloomulikult ei saagi pokkerit igat kätt ja sessi võita ning downswingid käivad asja juurde (väga suurt downswingi see nädal õnneks polnud). Aga jah, ei räägigi hetkel mingist swongist, vaid enda mängust. Ei saa rahule jääda ja ei ole ka põhjust selleks. Kuna kvantiteet väga suur polnud, võiks ju kvaliteet vähemalt hea olla... Aga tutkit.

    Uuel nädalal üritan veits rohkem käsi kirja saada... Aga noh, tuttav jutt või mis? Iga nädal räägin seda. Vähemalt üks asi peaks kindlalt ära tulema veel veebruarikuus ja see on Goldstar... Kuuna on veebruar seni muidugi täielik unelm olnud. Eks näeb, kas lõpp keerab ära või mitte. Kui suudaksin sellist mängu näidata, millega ise rahul oleksin, oleks mingisugune swong suht random... Need mind tilti või vms. ei aja... Just eksimuste tegemine on see, mis mind monitori ees enda peale vihast röökima paneb.

    Üldiselt siiski on kõik hästi. Kasum on üpris stabiilne juba, NL25 on täitsa kodune. Tõsi, lauad olid ka see nädal kuidagi kesisemad... Loodan, et see läheb üle. Shortstackereid pole küll vaja... Edu laudades igatahes kõigile!

    Ahjaa, seda ka, et üksikud NL10-e käed on seepärast, et Billion Bashi ajal võtsin lihtsalt nii palju laudu kui sain, seal hulgas siis NL10.



    Bankroll 22. veebruaril: 1186.15$

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Non showdown winnings on ikka jõhker, soovitaks midagi ette võtta....
    Muidu anna minna.

  19. #59

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas Rigged
    Non showdown winnings on ikka jõhker, soovitaks midagi ette võtta....
    Muidu anna minna.
    Minuarust ei ole viga midagi, mul endal hetkel see Non Showdown winnings natuke isegi tõuseb ning ma ei ole rahul sellega. Sest tõuseb ta sellepärast, et teen riveril halbasi calle, mis peaksid Showdown winningsi asemel non showdowni alla viima. Nii kaua kuni showdown winnings läheb stabiilselt üles ning non SD pole piisavalt miinuses, et rohelise joone tõus ära rikkuda, siis paanikaks pole küll põhjust :)

  20. #60
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas Rigged
    Non showdown winnings on ikka jõhker, soovitaks midagi ette võtta....
    Muidu anna minna.
    Minu meelest see kaotus küll väga suur ei ole ning vägisi pole ka mõtet seda tõstma hakata. Peamine on ikka see, et roheline joon oleks plusspoolel.

Lehekülg 3, kokku 16 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES