Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 16 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 312
  1. #101

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]








    Mõnusalt heaterine nädal jällegist. Tõsi, nii kui Davyga otsustasime ühissessi teha NL50-s, jättis jooks maga, aga see juba loomulikuks saanud. NL25-s jookseb kaart igatahes hetkel kenasti ja vahepealsest downswingist olen üliedukalt suutnud välja tulla.

    Kahe otsaga nädal samas. SCOOP-l ei jäänud enda esinemisega sugugi rahule ja viimaselt evendilt, kus osalesin, lendasin muidugi biidiga välja (mis oli karma poolelt suhteliselt läbinähtav käik). Aga noh, ei hakka pikalt halama, kuna üks cashikoht tuli vähemalt ära ja sai lubatud, et kui 100% ei faili, siis pikem emomine jääb ära. Ja lubadustest tuleb kinni pidada.

    Kvantiteedi poole pealt ei lähe aprill ilmselt nii nõrgukeseks nagu kartsin, kuna see nädal sai siis üks suurem ja tähtis samm jällegist astutud. Nimelt läksin üle 16-tablemisele. Tunnen, et mängin sama hästi/halvasti kui 12-l laual, ehk ei näe põhjust, miks mitte 16-l jätkata. Kvantiteedi vahe on igatahes koheselt märgatav. Kui mõelda, et novembris suutsin 4-tabledes esimest sessi tehes Starsis ka pidevalt time-outida, siis pole areng paha.

    Kvantiteet pole sugugi peamine, vaid vastupidi, kvaliteet. Aga kvaliteet on ka märgatavalt paranenud, võrreldes näiteks veebruari või märtsi algusega. Ühissessid on ülisuurel määral aidanud ja enda vigade analüüsimine samuti. Lootust on, et täielik retard ma ei olegi. Kuid jah, see on kõigest lootus.

    Veel üks põhjus, miks praegune nädal on oluline: bankroll jõudis $2000-ni. Ehk siis summani, mille pealt lubasin võta official shoti FR NL50-sse. Siiski otsekohe seda ei tee, kuna jooks peaks varem või hiljem halvemaks minema vms. Ehk ei hakka hetkel riski võtma ja grindin veel selle kuu lõpuni NL25-e. Mais loodan siis lõplikult üle kolida NL50-e mägimisele ja NL25-e talla jalgelt pühkida (olgugi, et mulle väga armsaks saanud limiidiga tegu).

    Järgmine nädal väga mängida ei jõua, kuna reaalseid mängupäevi tuleb maksimaalselt kolm. Eks näeb, kui pikalt neil kolmel päeval mängida jõuan. Nimelt kolmapäeva õhtust pühapäeva õhtni olen lühikesel reisil. Ja puhkus kulub ju alati ära. Olgugi, et mul eriti millestki puhata pole.



    Edu laudades!

  2. #102
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Hästi läheb nendes limiitides tõesti ja 2000$ bankrolliga võiksid julgelt NL50 mängida.

    Edu laudades!


  3. #103

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    BR nit olen :)

  4. #104
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    BR nit olen :)
    Ega see halba ei tee, ainult head minumeelest. Igasuguste swingide läbi elmaine ja scared money tunne ehk midsetile alati kasuks, kui roll suurem.

  5. #105

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Mis värk on, iga kord, kui samasse lauda satume oleme üxteise järel kohe ;D

  6. #106

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Karma.

  7. #107

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]








    Nagu mainitud, siis ei saanud möödunud nädalal eriti mängida, kuna olin reisil... Nüüd aga patareid uuesti laetud ja see nädal tuleb loodetavasti tulemuslik. Ühtlasi loodetavasti ka viimane täispikk nädal FR NL/PL25-s... Järgmise nädala keskel saab ju aprill läbi ja läheb maiks ning siis NL/PL50-e minek mul... tõntõntõõtõnõn. Natuke on aega veel sisse elada ja mängu täiustada... Aga üldiselt ootan juba seda challenget ^^

  8. #108
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    edu shoti võtmisel, nl50 on esimene komistuskivi tavaliselt, kuhu inimesed jäävad väga kauaks püsima(mis hea) või kukuvad alla tagasi, loodame, et tuleb kohe heater sul nii 20buyin :D

  9. #109

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]








    Eelmise nädala väike kätearv tuli tasa teha. Püstitasin isikliku nädala kätearvu rekordi isegi (olgugi, et kõigest 100 vms rohkem kui senine kvaniteetseim nädal).



    Jah, nädal oli tore. Kõik läks suht standardselt, kohati nädalavahetusel oleks ilmselt $10-20 vähem võinud kaotada, kuna tegin paar kaheldavat otsust. Aga enesekindlust igatahes praegu jagub (nojah, pole ime ka, upswing ju käsil). Mänguga olen igatahes suhteliselt rahul. Range-i olen oma kõikvõimsa mentori abil FRi jaoks piisavalt laiaks saanud, et vastastel liiga kerge mind readida ei oleks. Samuti olen viimasel ajal mängu juurde toonud ka 3beti, mis varasemalt oli suhteliselt harv nähtus mu mängus. Nüüd olen aga hakanud aru saama, mil oleks hea võimalus 3betiga pot maha võtta ja millal sellel mõte üldse on.

    Loodetavasti oli möödunud nädal viimane täispikk nädal NL/PL25-s terve mu pokkerikarjääri jooksul. Mai algab teatavasti ju reedel ning siis plaanis NL/PL50-e ümber kolida. Trummipõrin. Seni olen kuulnud küll ainult põlgavaid sõnu selle limiidi kohta, kuid Davy on vähemalt enda NL50 FR projektiga näidanud, et ei tohiks see asi nii hull midagi olla. Aga noh, tegu on ju Davyga ka, kes teatavasti pärit Neptuunilt (Neptuuni põhjapoolusel on special grinderite school, kus õpetatakse, kuidas 10h järjest 24 tableda ja normaalset winrate-i säilitada) :)



    Edu laudades.

  10. #110

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Päris karm loom hakkab Sust arenema, loodan, et jään ka NL50 püsima, siis vaatab, kes enne NL100 jõuab ;D

  11. #111

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tõntõnõtntõtnõnõn, aprill on läbi!








    [u]APRILLI EESMÄRGID:

    [i]# 30k kätt - PREVAIL! (rekordkuu tuli lausa, märtsi käte arv sai mõnesaja võrra ületatud, 16 tablema hakkamine aitas ofc)
    [i]# 2+2-s ka rohkem aega veeta ja teadmisi juurde omandada - PREVAIL! (kõvasti rohkem olen hakanud 2+2-s ringi rändama, iga päev mingi aja veedan seal lugedes)
    [i]# Pokkerivideod! Just one time! - FAIL! (ema on sul just one time, edaspidi vist seda otsese eesmärgina ei sea, kuna ajaga läheb suhteliselt kitsiks mais. Siiamaani olen eelistanud videode vaatamisele lugemist, kus saab erinevate inimeste vaatepunkte näha ja värki, aga jah, videosid tuleks siiski ka vaadata)
    [i]# Viia BR $2000-i, et mais kolida NL50-sse - PREVAIL! (ja kuidas veel, rekordkasumiga kuu tuli ja ühtlasi esimene +$1k kuu!)
    [i]# 22-77 mängu parandada - PREVAIL! (õudusega avastasime aprilli alguses, et kuidagi olin suutnud neid käsi kahjumit näidates mängida... hetkel aga nimetatud käed ilusti kasumis)
    [i]# rohkem Asxs käsi mängu tuua - PREVAIL! (Axs-ga mängimise arv on suurenenud igatahes, olgugi, et endiselt pole nii suur kui ehk võiks...)




    Parim kuu seni. Esimene +$1k kuu ning uus kvantiteedi rekord ka. Aprill oli jällegist väga huvitav kuu... Davy abil sai lisanippe jällegist selgeks, SCOOP-lt sai osa võetud (mis oli epic fun ja vaheldus) ja kaardijooks oli uskumatult hea. Ikka ülihea, mida näitab ka suur SD winnings. Positiivset variatsiooni oli äärmiselt palju, nii et pole ime, et rekordkuu tuli. AI EV-st olen miljon tuhat dollarit ees. Ühtlasi oli aprill loodetavasti kuu, mil ütlesin nägemist kallile NL/PL25-le. Hästi tore, armas ja kergesti biiditav limiit, kus saab pühendunult mängides väga korraliku kuuteenistuse kätte.

    Niisiis... Mis ootab ees? Eks ikka palju kõneainet pakkuv NL/PL50. Väidetavalt rõvedalt rigged level, mis pidavat olema raskem kui NL/PL100. Samas tegi Davy just aprillis kõigile silmad ette enda NL50 FR projektiga, mil ülihaiget kvantiteeti näidates säilitas stabiilse ja korraliku winrate-i. Seega latt on mulle ette seatud ja näidatud, et üle hüppamine ei tohiks sugugi nii raske olla. Arvestan sellega, et tõenäoliselt halb run lähedal, kuna aprillis jooksin ikka haigelt hästi. Aga noh, kehtib ju ranka reegel, et ülesse kolides alustad alati downswingiga. Eks seda näeb. Alla ei plaani lihtsalt anda. Bankroll on piisavalt suur, et mingisugune downswing NL50-s üle elada. Tõesti ei ole plaanis enam tagasi alla kolida, aeg on edasi liikuda.

    Kerge ei saa igatahes olema, kuna juba NL25-s on viimasel ajal lauad üpris halvad olnud. NL50-s vaevalt, et olukord parem on. Aga sellise olukorraga tuleb leppida ja harjuda, kuna iga kõrgema limiidiga jääb fishe vähemaks. Võidelda tuleb teiste endasugustega ja tuleb leida viise, kuidas neist parem olla. See tähendab küll palju tööd, aga tasub kindlasti end ära. Aga jah, mai tõotab põnev kuu tulla. NL50, here I come!



    MAI EESMÄRGID:

    # Jääda püsima NL50!
    # Näidata vähemalt mingisugustki profitit
    # Loe, vaata, uuri, õpi
    # Platinumstar






    Panen siia ka kogu NL25-e grafi





    Winrate siis 4.15 PTBB

  12. #112

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Nädala kokkuvõte siis.









    Kvantiteedi poolest parim nädal ever jällegist. Whupiduu. Aprilli lõpus jooksin natuke aega breakeven NL25-s, kuid mai algusega sai astutud see suur ja tähtis samm ning tere tulemast NL50.

    Esmamuljed siis...? Noh, kõvasti kõvasti tihtim kui NL25. Kui NL25-e laudu valisin, siis 35% plrs/flop laud Starsi lobbys oli juba halb laud, NL50-s on see aga ülihea laud. Shortisid endiselt rõvedalt palju (ja palju teisi tolguseid, kes mängivad 40-60 bb-ga). Seega jah, kõvasti tightim seltskond ja täiesti ilmselge, et NL25-e 4.15 PTBB winrate-i ma siin säilitada ei suuda. VPP-de arv on aga hoopis teine võrreldes NL25-ga ning päris katastroofiline see limiit ikkagist pole. Fishe leidub ka siiski ja regid pole sugugi nii ülihead (samas jah, ma olen veel suht vähe mänginud sellel limiidil). Spewimist olen vastaste poolt rohkem täheldanud NL50-s mingil põhjusel...

    Igatahes jah. Viimane nädala kokkuvõte, kuhu NL25-e statid ka peale mahuvad veel. Ees on ootamas uus ja huvitav maailm, mis ootab vallutamist. Aks järgmise nädala lõpuks on veidi normaalsem sample juba, siis oskan ehk veidi rohkemat midagi rääkida. Esmamulje igatahes selline, et täiesti normaalne ja mängitav limiit on. Tightim lihtsalt kõvasti, mis on täiesti loomulik.

  13. #113
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    NL25 lifetime graph on ilus :)!.

    Edu uuel limiidil ja arvan, et sul ei tohiks suuri probleeme kohanemisega tekkida.

  14. #114
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    päris kaua grindisid nl25 te respect" ! starsis nl30 polnud?

  15. #115
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    päris kaua grindisid nl25 te respect" ! starsis nl30 polnud?
    Starsis nl10, nl25, nl50, nl100. Igasugu vahepealseid limiite Starsis paraku/õnneks pole.

  16. #116

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Hops. 200k kätt mängitud, ehk diili teine faas läbi.









    Cashi kasumile lisanduvad reload bonus, May insta-cash bonus ja SCOOP-lt paar dollarit Davy jaoks. Üldine kasumijaotus teise faasi jooksul oli 60/40 mulle. See tähendab:

    Lõngale: $1050.18
    Vaimsele isale: $759.98


    Teise faasi koguprofit: $1806.16


    Järgmise 100k kasumijaotus on 70/30.

    Ärge pange tähele, et numbrid täpselt kokku ei lähe. SCOOPi stake-i omapära tõttu tekib selline väike paari dollariline anomaaila.




    Nõnda. Nüüd siis ametlikult pool stakest läbi. Teine pool ees.

    Selle 100k käe jooksul õppisin vähemalt sama palju juurde kui esimese 100k-ga. Basic stuffist alustades on mäng ja õppetunnid tasapisi arenenud, lootusel mu mäng järgmisele tasandile viia. Ehk siis tasandile, kust raha ei tule ainult fishide tühjaks tegemisest, vaid regide abusimisest ja enda kaotuste vähendamisest. Ei ole tee aga sugugi muretu olnud. Või noh, ei saa nüüd ka öelda, et kohutavalt murelik oleks olnud... Igatahes sai NL25-s 10e BI-ne downswing läbi elatud vahepeal ja nüüd mais, kui kolisin NL50-sse, sai sealgi alustuseks tore 10e BI-ne downswing läbi elatud. Või noh, mis läbi elatud, ora veel kestab. Aga sellest pikemalt homme, mil nädala kokkuvõtte aeg.

    Davyga sai rohkelt ühissesse tehtud 6max NL50-s, kus samuti jooks ei olnud sõbralik. Aga just need Mikogo abil koos veedetud tunnid laudade taga garanteerisid kindlama mängu ja laiema arusaamise olukordadest ja vastastest. Esimese 100k käe jooksul sai enam-vähem puhtalt kaarte mängitud ja suurimaid nite ignoreeritud. Praegu on mäng jõudnud faasi, kus enne igat nupuvajutust tuleb kiirelt läbi mõelda, mida see käik vastase jaoks tähendab. Kuidas just see vastane reageriiks raisile ja kuidas just sellelt vastaselt maksimaalselt valuet saada. Kui palju on ta nõus callima enda second pairiga riveril, kui tihti saan tema preflop 3beti 4betida, milline image mul tema silmis on jne. Otseloomulikult ei väida ma, et mu mõttekäigud perfektsed on. Vastupidi, vigu valede callide jms. näol esineb ikka ja jääbki esinema. Ajaga ja enesekriitikaga saab neid aga vähendada. Iga kord kui kasvõi piseima vea teen, jääb see mind häirima ja kummitama. Ennast vihkav alateadvus garanteerib, et vigadest õpiksin. Loll, aga järjekindel.

    Kvantiteet on ajaga suurenenud, mis täiesti loomulik. Hetkel 16-tablen ja endal tunne, et just nõnda minu enda jaoks perfektne tasakaal kvantiteedi ja kvaliteedi vahel. Laudade arvu kasvuga on mõtlemine kõvasti kiiremaks muutunud ja automaatika ka täitsa toimib. Äge mõelda, et kui Davy mind diili alguses enda poole esimesele ühissessile kutsus, suutsin ma isegi 4-tabledes time outida :)

    Samas, ei saa ma ise vähemalt öelda, et teise faasi tulemusega 100% rahul oleksin. On küll endal tunne, et mäng on vähemalt ühe taseme võrra parem kui esimese 100k käe jooksul, kuid tulemus pole just niivõrd palju parem. Kui arvestada, et esimese 100k käe ajal mängisin jupp aega NL10-t ja et viimased 23k kätt olen nL50-s breakeven, pole üldprofiti vahe kahel faasil üldse sugugi suur. Mingit otsest kasumieesmärki ei seadnud muidugi, aga mitteametlikult sisimas lootsime $2k-d. Aga noh, pole hullu. Õppetunnid on kaotatud raha väärt ja teevad tulevikus kindlasti selle tasa.

    Ees ootamas siis järgmised 100 000 kätt. Nagu juba mainitud, siis kasumijaotusega 70/30 minule. Pool teed on selja taga, pool ootab läbi grindimist.

  17. #117
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Väga hea on vaadata, kuidas üks diil toimib perfektselt ja mõlemad osapooled on vägagi rahul. Samuti hea lugeda pidevalt, et toimub järjepidev areng, eneseanalüüsimine, vigade leidmine jne.

    + See foorumi päevik on üks mu lemmikuid just nende nädalakokkuvõtete ja pikemate arutelude pärast :). Jätka samas vaimus.

  18. #118
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Mul ka lemmik. Edu. :)

  19. #119

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Foldberg on ka minu lemmik (KL)

  20. #120

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Mulle meeldib ka Neid põhjalike kokkuvõtteid lugeda ja iga nädal graafikut näha :)

Lehekülg 6, kokku 16 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES