Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 16 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 312
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tere!

    Täna spontaalselt tekkinud mõte, et võiks ka kellegi oma hoole alla võtta ja mikrolimiite crushivaks mängijaks koolitada, on saanud reaalsuseks :)

    Staketavaks osutus üks ammune tuttav, kes siiamaani on trios ilma HUD-ta NL5 te grindinud. Täna saime minu pool kokku, kus diili üksikasjad läbi arutasime ja tegime üheskoos ühe kahetunnise sessi, kus ma näpuga järge ajasin ja veidi HUD kasutama õpetasin.

    Valisime pokertars pokkeritoa ja algkapital on NL25 jaoks 12 buy inni.... softi ja taseme pärast, sest eesmärk on koolitada solid mängija, kelle sissetulekut boonused eriti ei mõjuta.

    Loodetavasti McFoldberg kirjutab siia hiljem oma senisest pokkerikarjäärist veidi lähemalt .

    Esimene ühine sess: Mängisime 6-l laual ja pöörasime tähelepanu postflop mängule...
    [img width=150 height=122]http://img183.imageshack.us/img183/287/bergsess1graphpj7.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img183.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

    Ja statid...... kujunesid üpris looseks, aga nagu mainitud ei pannud me preflop käe rangele suurt rõhku...
    [img width=150 height=128]http://img266.imageshack.us/img266/2451/bergsess1hl6.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img266.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]


  2. #2

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    üpris cool, loodan, et sõbral läheb ka edaspidi üksinda mängides hästi! Igatahes ilus algus ja loodan, et siia tuleb ka jooksvalt infot antud stake ja sõbra arengu kohta. Tore oleks kui ka sõber ise mingi aeg sõna võtaks

  3. #3

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Here goes nothing.

    Et siis mina olen see Davy tuttav, kes sai au olla staketav. Paar sõna ka siis senisest kaardimänguelust.


    Pokkerikarjäär olnud üpris lühike. Umbes 2006 sügisel õpetati siis mulle mängu kontsepti ja reegleid. Tõesti, õigest pokkerist oli sel ajal asi kaugel, kuna mängisime lihtsalt koos play chipidega ja ajaviiteks. Ja mängust reaalselt keegi midagi ei teadnud. Aga sel hetkel oli lõbufakto pealmine ja midagi muud pähe ei tulnudki. Järgmise aasta jooksul hakkasime aga ka raha mängu tooma - nimelt tegime SnG formaadis miniturniire, mille buy-in sümboolne 25 krooni. Ajaga kaasnesid ka kogemused, ehk mängutase muutus ka paremaks. Sai 2007. aastal ka for fun hakta mängima onlines - Full Tilti tehtud kasutajaga mängisin freerolle ja play chippidega ring game-i. Freerollidel cashida kunagi ei õnnestunud, küll suutsin aga play chippide arvu 1k pealt kasvatada 500k peale (ärge saage valesti aru, ei väida et see mingi tulemus on või midagi, aga lihtsalt edukalt mängimine mõjutas asjade edasist käiku).

    Ja siis tuli maagiline 2008. Aasta, mil asi reaalselt algas. Üks sõber tegi Triobeti konto ja väikese deposiidi (kas mingi 20$? ausalt ei mäleta, mitte suur igatahes). Ja noh, minu järgminemine Triobeti oli kõigest loogiline jätk. Kuid sel hetkel ei teadnud endiselt reaalsest mängust midagi (igasugune positsiooniteadlikus, bankroll management jms. täiesti 0). Esimene deposiit oli 10$, mis tundus suure rahana, et pokkerisse panna. Aga kuna mängisin NL5-e full buy-iniga, siis karta oli, et pmts. ilma reaalsete teadmisteta see BR hävis ka esimeste päevade jooksul. Polnud plaani ka uut deposiiti teha, kuna oli n.ö. suhtumine, et kui eismesel korral ei õnnestu, siis ei saagi õnnestuda. Nojah, kohe näha, et teadmisi ikka polnud.

    Õnneks tuli appi mr. Karma. Veebruaris oli Triobetil sünnipäev ja ohhoo, igale mängijale kellel mingi 5 reigitud jaotust, 10$ boonus! Rõõm oli üüratult suur sel ilusal veebruaripäeval. Ja selleks ajaks olin ka vigadest juba õppinud ja selle sama sõbra soovitusel sai ka esimene pokkeriteemaline raamat läbi loetud. Tõsi, raamat väga algeline, kuid siiski seletas ka kõige põhilisemad pokkeritõed ära, mis varem olid võõrad. Kuid BR Managementist ei teadnud endiselt midagi. Algas see kuu hästi, suutsin end mängida 50$ peale ja jõle härg tunne oli sees. Nii suurt raha ei saa ju ära kaotada, see tervelt üle 500.-! Targa peaga sai tehtud ka cashout, mis jättis umbes 25$ alles... Ehk dünamiidipulga niigi lühike süütenoor sai veel lühemaks lõigatud.

    Siiski ajaga õppisin hakkasin mängu ja selle erinevaid aspekte aina rohkem mõistma. Ofcourse kõik need youtubes veedetud tunnid aitasid ka kaasa, kuid sellegi poolest olin paljudes asjades võhik. Täpsemalt öeldes enamikes... No selline keskmine Triobet NL5-e donk, kes üritab palju limpida ja siis callib raisidele OOP ja flopil check-callib, et turnil check-foldida. Ehk lihtsalt keegi, kes raha ära annab ja siis vahepeal osade kätega tagasi saab teiste omasuguste käest. Märtsis ei võitnud ega kaotanud midagi, vaid istusin koha peal. Mängisin küll palju, kuid tulemust ei olnud. Ja siis tuli aprill, kus sai paari biidi (ja üldiselt halva mänguga) end pmts. broke mängitud. Noh, alles jäi kuskil 1$ ringis, millega hakkasin micro (ja super micro) SnGsid orama, kuid sealt üles tõusta oli suht lootusetu.

    Ometigi mäng hakkas aina rohkem huvitama ja nüüd hakkasin mõistma, enda vigasid. Ehk BR Managementi põhimõte jõudis lõpuks kohale ja erinevate foorumite, blogide (sel ajal hakkasin ka ranka blogi umbes lugema) ja artiklide lugemine aitas kaasa. Ning mis sa kostad, härra Karma tuli jälle appi! Totaalne lucker olen ikka. Mai keskel tuli teatavasti välja CardPlayer eesti keelne ajakiri, millega kaasnes... (üllatus üllatus)... 100.- boonus Triobeti! Ehk sain endale jälle bankrolli alge. Kuid nüüd oli plaan kindel ning rohkem vigu ei kavatsenud teha. Seni olin enamjaolt mänginud NL5-e, kuid vahel harva ka mõnda 6-handed SnG-d, kus oli suht kerge rahasse jõuda (esimesed kaks kohta said cashi). Ja siis sai tehtud otsus hakata rämedalt littima 1$ 6-handed SnGsid. Ja ennem ei plaaninud millegi muu peale mõelda, kui BR korralikult kasvama hakkab.

    Ja maagiline kolm oli kohtuseaduseks. Mai lõpuks olin suutnud sellest 9$-st teha 80-90$. Esimest korda oli mul juba enamvähem korralik bankroll ja tundus, et broke minemine on minevikus. Iga peävaga õppisin aina rohkem ja ka huvi kasvas aina rohkem (siinkohal tõesti suured tänud ranka blogile, kuna mind isiklikult on see VÄGA palju aidanud, nii et rep). Juunis tuli küll väike downswing üle elada, kuid esimest korda elasin selle reaalselt üle nii, et poleks olnud broke minemise ohtu. Mistõttu võisin juba veidi rahule jääda endaga. Juulis aga õnnestus BR viia SnGtades koguni üle 100$ limiidi, nimelt jõudsin 135$-ni (augustikuus sai ka kolitud 2.5$ 6-handed SnGde peale).

    Ja august oli kinnituseks, et suurte vigade tegmeine on minevik ja hakkan mingil määral juba mängust aru saama. BR kasvas SnGtades ilusti. Augusti lõpuks oli see 300$ (siis sai kolitud 5$ 6-handed SnGdele üle) ja septembri lõpuks 450$. Olin endaga väha rahul, kuna see summa oli vaja saavutada, et enda epic quest n.ö. täide viia, nimelt kitarriraha. Ehk sai tehtud 400$ suurune cashout ja koos rakebackiga jäi alles umbes 110$.

    SnG-tamisest olin nüüdseks tüdinud, cash paelus palju rohkem. Kuid polnud abiprogret veel ja trio software ka abiks ei tule. Küll naasesin siiski Triobeti NL5-e maailma, kuid seekord kõvasti targemana. Mängisin 5-l laual, kuid oktoobris just väga palju ei jõudnud mängida. +50$ tiksus juurde oktoobris, kuid selle olin sunnitud cashoutima. Ja nüüd Novembris olen ka vaikselt tiksunud NL5-s, plaaniga 155$-i jõuda, et siis HEM small stakes osta ja Starsi 100$-ga kolima, et tõsisemalt cashi hakata mängima...

    Kuid appi tõttas hoopis Davy, kes sellise unelmate stakemise diili välja pakkus. Ja otseloomulikult olen ma sellega nõus. Minu jaoks tegu siiski ka suure väljakutsega, kuna pole cashi überpalju mänginud onlines, rääkimata NL25-s mängimisest. Aga motivatsiooni ja enesekriitikat peaks jätkuma, et projekt õnnestuks.


    Tänane päev oli muidugi ka uus kogemus, kuna varem olen mänginud suhteliselt TAG mängu (vahepeal sain Trios PO peale lasta, kuid Java versiooni mu arvuti välja ei vedanud eriti, igatahes paarisaja käe põhjal oli mu VPIRI/PFR umbes 12/10). Täna läks aga koheselt konkreetselt LAGi littimiseks ja ise olin väga üllatunud nähes nii positiivset tulemust. Non-SD winnings oli ikka väga kõva ning üllatavalt vähe vastupanu osutati teiste mängijate poolt. Kuid jah, iga päev on erinev. Ehk vara on hõisata midagi.



    Sai küll veidi pikk post, sorry, aga igatahes tänan Davyt väga selle diili eest ja annan endast parima, et asjal oleks progress ;D

  4. #4
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tore ja põhjalik post. Edu!

    L.

  5. #5

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    NL5st NL25 hüpata on päris suur samm. :)
    Ja esimese päeva tulemus on ka väga kena. Soovin edu!

  6. #6

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Õpeta mind ka, kuidas nonSD võidud nii suureks saada

    edit-

    päriselt ka, teeme mingi diili selle peale, kuni ma nonSD võidud plussi saan

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Servus,

    Millal koostööd jälgida saab (videod - videod) :D, küsijat maha ju päris ei lööda :)

    Edu igatahes mõlemale!!!

  8. #8

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    NL5st NL25 hüpata on päris suur samm. :)
    Ja esimese päeva tulemus on ka väga kena. Soovin edu!

    Eks ta tõsi ole. Tegelt sai vahepeal Trios ehk ka mingi 1k-2k kätt NL10-t mängitud, kuid tase on seal pmts. sama mis NL5-s.
    NL25-e tase on aga üpris teine. Ilma readideta mängimine hakkaks juba ebameeldivaks muutuma.

    Või noh, selline mulje mul vähemalt esmapilgul.

  9. #9

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Väga hea tulemus esimese päeva kohta!

    Edu Sulle

  10. #10

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas hugeego
    Väga hea tulemus esimese päeva kohta!

    Edu Sulle

    Esimese päeva tulemus on siiski enamjaolt puhtalt Davy instrukstsioonide "tagajärg".
    Ehk mina pole küll veel mingit kiitust ära teeninud.

  11. #11

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Kindlasti mõtlete, et miks teema nii jupp aega vait... Ainus põhjus saab olla ju see, et tüüp on vaikselt bustoks läinud ja ei julge seda foorumis välja öelda.
    Noh, mitte päris, aga palju puudu ka pole.

    [img width=800 height=446]http://img510.imageshack.us/img510/9823/23novembergrafwl6.png[/img]

    [img width=800 height=198]http://img510.imageshack.us/img510/7393/23novemberbs7.png[/img]



    Käsi nagu näha umbes ainult 1k, ometi uskumatult suur miinus. Väikene kätearv on suurelt osalt minu arvuti süü, kuna üle 4-a laua korraga mu kast välja ei vea (jap, kujutate ette, eksisteerib tüüpe, kellel on selline arvuti). Aga jah, arvutiprobleem on suht suur, kuna selle tõttu võib diil väga pikaks venida. Aga jah, jõudsin teha kõigest kaks sessi ka sel nädalal. Üks siis teisipäeval ja teine neljapäeval. Ja räägime siis veidi ühtteist mõlemast.

    Esimesed 500 kätt nagu näete, on üpris enamvähem normaalne. Esimene sess lõppes ka graafiku kõige kõrgemas punktis (seal sai väikene suckout tehtud QQ vs AA olukorras ühe loose tüübi vastu, kelle poolikut stacki sai preflop agrotud). Üpris tavaline päev oli, mitte midagi erilist kuid ka mitte midagi katastroofilist. Raskeid olukordi eriti ei tekkinud. Aga siiski oleks veidi kõrgemal pidanud graafikuuss pausi tegema, kuna uskumatult halvasti mängisin kohati. No ikka nii elementaarseid vigu tegin nagu mängiks esimest korda pokkerit. Tõesti ei saa aru, milles asi... Pole jupp aega näinud ennast nii halvasti mängimas. Kuid jah, karistust veel ei tulnud.

    Veel.

    Ja siis neljapäev. Järgmised 500 kätt ja kohutavalt halba playd. Ei saa aru, kas mingi comfort-zone viga, või mingi alateadvuse psüühikahäire, igatahes mängisin üldse teistmoodi nagu tavaliselt teinud olen. Palju idiootseid vigu endiselt, kuid ei, sealt ei tulnud 5-e BI kaotus ca. 500 käega. Ei, see kaotus tuli täiesti ajuvabast liigsest post-flop agressimisest. Hakkasin pea et iga kord üritama vastast käe pealt ära saada, raisema cbette ning littima 2nd barreleid olukorras, kus neil puudus absoluutselt võimalus midagi saavutada. Jah, paar üksikut playd olid ka enamvähem head, kuid 1-e hea play kohta tegin 5 halba playd. Graafik näitab ka väga hästi, et SD actionit pmts. polnud (veidi kuiv jooks, aga see pole mingi vabandus) ja sisemine donk, kes jupp aega pole midagi teinud, võttis võimu üle. Uskumatult suured ja järsud kõikumised non SD graafikus näitavad siis, kui jobult mängisin. Tõesti, oleks pidanud leppima lihtsalt väikese miinuspäevaga, et siis järgmine päev positiivselt jätkata or smth... Aga ei, lihtsalt mingi elukas tuli sisse ja otsustas anda endast parima, et terve projekt peesse keerata.

    Õnneks päeva lõpus tegin ühe ERITI räige vea, mistõttu ka otsemaid laudadest ära tulin, sest sain aru, et tegu polnud enam ka mu B-mänguga (mitte, et mu A-mäng midagi eriti head oleks, kuid stabiilselt veidikenegi võitev NL25-e tasemel võiks see siiski olla). Stars kinni ja vaatan, mida HEM näitab. Ja oh õudust, miks ei teinud ma varem väikest refreshi? Teadsin, et miinuspäev, aga kui nägin summade suurust, läks nägu küll hetkeks kaameks. Hakkasin siis käsi üle vaatama ja oigama selle peale, mida korda olin saatnud. Tõesti, oleks siis umbes selline värk, et ma olen lihtsalt loll ega saa aru mida ma valesti teen... Aga ma olen nii loll, et teen eriti halbasid playsid ja kohe kui olen mingi bet nupu ära vajutanud, hakkan kisama "MIDA SA LÕNG ENDA ARVATES TEED?!". Aga jah, oleks võinud veidi varem ära tulla laudadest ja katastroofi ära hoida.

    Kahju ka Davy veresoonkonnast, mis suure vägivallatsemislaine üle elas, kui nägi, mida ta kasvandik korda saata jõudis. Aga jah, õnneks pole Davy vihane piitsaga mõisnik, vaid sõbralik ja alati abivalmilt kätt ulatav noorsand. Koos saime tähtsamad käed läbi vaadatud ja läbi arutatud. Ja veel me alla ei anna!

    Aga jah, tõesti ei tea mis mul viga on, kuid ei ole see nädal mänginud seda mängu, mida peaks. Ei tea, kas mingi sisemine enesetõestamine võttis võimsust, või pole see tase ikka päris mugav mingi NL5-e lohhile või ma ei tea mis veel... No ausalt ei ole ma ikka mitmeid kuid nii halvasti mänginud kui see nädal. Ja tõesti nõme, et just nii tähtsal hetkel tuli mingi idiotismi laine mu pähe.

    Kuid vead on selleks, et neist õppida. Igasuguse liigse agromise keelan sticky-paperi kinnitamisega ekraanile ära ning puhtalt ABC pokkeri peale üle. Nagu Davy ütles, jõuab neid bluff-move kunagi tulevikus harjutada. Praegu on vaja hakata võitma ja BRi kasvatada. Endiselt on mul õpihimu ja tahet ropult. Mitte mingi "omgomg, tahan veel mängida, mul vaja kaotused tasa teha!" stiilis tahet, vaid just tahet asja õppida ja teadmisi rakendada sel näol, et resultaadid siiski positiivsed oleksid.

    Tõesti kahju, et alles pärast 5-e BI ära kaotamist loksusid asjad peas taas paika. Ei tea, kas see diil-selgest-taevast värk tekitas mingi omamoodi eufooria peas või misigaines, aga seis ei ole hetkel igatahes hea. Kuid läbi pole veel miski! Tõesti usun, et peaksin siiski olema võimeline seda levelit biitima, kui pea mingeid pulle jälle tegema ei hakka. Ja kuna nüüd selg vastu sina on, siis muud varianti pole. Ei saa ju terve Ranka foorumi ees Davyle sellist häbi tekitada. Pealegi nägin maal sel nädalvahetusel langevat tähte ja sinisilmse poisikesena soovisin pisar silmanurgas "palun langev täheke, tee nii et ma ei läheks broke :( " . Ehk karma on ehk nüüd minuga.

    Igatahes jah, selline situatsioon siis hetkel. Selge on see, et ei tohi kaotada eneseusku ja lootust. Muidugi tuleb vigu tunnistada ning nende põhjal tehtud järeldustest mängu parandada. Kuid kui ise ei looda, et sellel ka tulemust on, siis tulemust ka ei olegi. "The power of positive thinking" nagu ütles Mike Matusow. Enne asjade paremaks minemist peavad asjad väga halvasti minema. Usun, et kõige hullem on nüüd selja taga ja suudan hakata lõpuks ka normaalset pokkerit hakata mängima. Jah, 1k käsi on väga väike arv, kuid siiski väga piisav arv, et aru saada kui valesti seni kõik tehtud on. Aga jah, loodan ja usun, et suudan end lõpuks kokku võtta ja graafikut hakata siiski ülespoole viima.



    Draamat igatahes täiega. Vahelduseks on lahe ju vaadata, kuidas keegi kaotab ka. Palju neid võitvaid mängijaid ikka vaja siia foorumisse on.



    BR alustades: 300.00$

    BR pärast esimest mängunädalat (kuni 23. nov): 171.10$

  12. #12

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Ma tõesti loodan, et sa bustosse ei lähe. Igatahes pea püsti ja parimat!

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    ma ei tea, kas see soovitus on, aga mina hoian oma vaimset tervsit praegu ( vb enesepettus) korras, nii et, kuna mul nädal on muud jama paksult täis pikitud ja kogu ülejäänu aeg peaks pokkerisse minema, siis neljapäeva pärastlõunad olen teinud täilikus relax-zoneiks ja lähen otse peale tööd kuhugi kõrgele katusebaari, vaatan merd ja joon topelt või triple viina apelsinimahlaga üksi, mõnikord harva keegi veel. Ja siiamaani on iga käik sitaks inspireerinud, kuuleb oma mõtteid jne. See tekitab millegi pärast sitaks suure isu mängida ja õppida. Tavaliselt peale trenne peab maha rahunema, eriti peale mma trenne, sest siis nii duracell on olla, et ei ole mingit kannatust laudades istuda ja oma angle´eid ja spotte oodata.
    Maybe the sickest adivece, but works for me.

    Naudi mängu ja loodan, et varsti ree peal tagasi

  14. #14

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ma ei tea, kas see soovitus on, aga mina hoian oma vaimset tervsit praegu ( vb enesepettus) korras, nii et, kuna mul nädal on muud jama paksult täis pikitud ja kogu ülejäänu aeg peaks pokkerisse minema, siis neljapäeva pärastlõunad olen teinud täilikus relax-zoneiks ja lähen otse peale tööd kuhugi kõrgele katusebaari, vaatan merd ja joon topelt või triple viina apelsinimahlaga üksi, mõnikord harva keegi veel. Ja siiamaani on iga käik sitaks inspireerinud, kuuleb oma mõtteid jne. See tekitab millegi pärast sitaks suure isu mängida ja õppida. Tavaliselt peale trenne peab maha rahunema, eriti peale mma trenne, sest siis nii duracell on olla, et ei ole mingit kannatust laudades istuda ja oma angle´eid ja spotte oodata.
    Maybe the sickest adivece, but works for me.

    Naudi mängu ja loodan, et varsti ree peal tagasi
    Päris hea, peaks ka proovima kunagi :P

  15. #15

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ma ei tea, kas see soovitus on, aga mina hoian oma vaimset tervsit praegu ( vb enesepettus) korras, nii et, kuna mul nädal on muud jama paksult täis pikitud ja kogu ülejäänu aeg peaks pokkerisse minema, siis neljapäeva pärastlõunad olen teinud täilikus relax-zoneiks ja lähen otse peale tööd kuhugi kõrgele katusebaari, vaatan merd ja joon topelt või triple viina apelsinimahlaga üksi, mõnikord harva keegi veel. Ja siiamaani on iga käik sitaks inspireerinud, kuuleb oma mõtteid jne. See tekitab millegi pärast sitaks suure isu mängida ja õppida. Tavaliselt peale trenne peab maha rahunema, eriti peale mma trenne, sest siis nii duracell on olla, et ei ole mingit kannatust laudades istuda ja oma angle´eid ja spotte oodata.
    Maybe the sickest adivece, but works for me.

    Naudi mängu ja loodan, et varsti ree peal tagasi

    Ei ma arvan ise ka, et selline teatud anxiety oli sees... (ehk siis ärevus)
    Aga vahepeal on olnud veidi aega mõtlemiseks ja järelduste tegemiseks. Nädalavahetusel sai ka maal ära käidud, mis andis väga suure positiivse energia laengu. Noh, eks igaühel on oma meetod nii öelda mana kogumiseks, kuid hetkel on mana põhjas ja valmis spellide castimiseks.

    Tänud kõigile soovituste ja toetuse eest :)


    Let the epic quest begin!

  16. #16

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    liiga palju wowi mänginud?

  17. #17

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Imo NL25 pokerstarsi jaoks oled yber loose (VPIP võiks olla 12) ja PFR on ka liiga kõrge (midagi 9-10 ringis oleks norm) WTSD võiks olla ka veits rohkem (20 ringis) Flop cbet võiks olla ka midagi 65-70 ringis (ära tee conti beti mitme inimesega potis ja kui vastasel on suur WTSD või board on ekstra halb). Ülejäänud statsid on ok. Jäta meelde, et piisab ABC pokkerist ja ei ole vaja minna all-in (igakord) olukorras, kus betid AA preflop keegi callib ja flopis raiseb su beti, aga loomulikult kõik oleneb vastasest jne.

    Edu!

  18. #18
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Imo NL25 pokerstarsi jaoks oled yber loose (VPIP võiks olla 12) ja PFR on ka liiga kõrge (midagi 9-10 ringis oleks norm) WTSD võiks olla ka veits rohkem (20 ringis) Flop cbet võiks olla ka midagi 65-70 ringis (ära tee conti beti mitme inimesega potis ja kui vastasel on suur WTSD või board on ekstra halb). Ülejäänud statsid on ok. Jäta meelde, et piisab ABC pokkerist ja ei ole vaja minna all-in (igakord) olukorras, kus betid AA preflop keegi callib ja flopis raiseb su beti, aga loomulikult kõik oleneb vastasest jne.

    Edu!
    misasja kõrge, tal täpselt kõige optimaalsem vpip pfr, selle taseme jaoks, ega tegelikult eiole vahet mis preflop statsid sul on seni kuni need alla 30 jäävad, sest mäng toimub siiski enamus postflop full ringis, eriti madalamates limiitides kus on väga passiivne mäng kohati. Parem lisa endale Stats nimega W$WSF (won dollars went to see flop) kui see on 40+ oled tegija, 37-38 peaks vähemalt olema, kui tahad non-sd plussi saada siis on vaja kuskil 43 kanti või siis ülihead 3bet floppide mängimise oskust. (mul endal vastav näitaja 42)

    SD-ni jõudmise % liiga väike, annad liiga kergelt alla või oled natuke liiga agro postflop 22+ võiks olla, st drawsid mängi agrolt

    cbet nagu öeldud liiga suur

    bet check bet on sitasti mängitud, parem pane bet, bet, check


    Aga muidu oled üsna prode numbritega arvestades et just alustasid mängimist ja ega keegi ei arvagi et peaksid kohe valmis äss olema.

    Las kriitika olla sinu parim sõber, st. arvesta sellega

    PS mai saa su andmetest mitte sittagi aru, pane miski failina üles, näeb midagi lugeda vähemalt (olen laisk) - vähemalt sai arvuti tõmmata ja kilplase moodi sai vaadatud küll, kuna nii harva loen poste siis minu nõudmistega ei tohigi arvestada

  19. #19

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Tänud soovituste ja nõuannete eest.
    Pildid said veidi liiga suure resoga lihtsalt tehtud, mistõttu auto-kahandades kannatas ka kvaliteet. Järgmine kord loodetavasti on arusaadavam.
    Selle nädala alguses taandusin NL10-sse ära, kuna mingi alateadvuse probleem oli. Mõtekam NL10-s enda n.ö. mänguvorm kätte saada ja siis vaikselt üles ehitada.
    Mängu olen üles leidnud ja sellega ka enesekindluse, kuid veidi kuiv run on praegu, ehk suht kohapeal olen olnud, kuigi väga palju mänginud pole. 2.5k kätt see nädal seni. Üritan veel nädalavahetusega kuidagi 2k juurde saada.

  20. #20

    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    Terve nädal sai siis NL10-t mängitud. Ja tulemused ning arutlus allpool siis:

    [img width=750 height=493]http://img237.imageshack.us/img237/4120/30novembergrafxb1.png[/img]


    [img width=750 height=253]http://img219.imageshack.us/img219/4787/30novemberku9.png[/img]





    Niisiis, räägime ka veidi.

    Nädal algas... hmm... noh, hästi ei saa öelda, aga võrreldes sellega, mida tegin NL25-s, oli mäng üldse teine. Tunne oli palju enesekindlam ning suutsin lõpuks normaalset mängu ka hakata mängima. Ei olnud enam mingeid idiootseid ja mõttetuid move. Starsi softi näppisin veits, et endal mugavam oleks ja HUDi lugemine hakkas ka automaatseks muutuma. Kõik oli lühidalt hea. Tõsi, veidi kuiv run oli ja ei tahtnud kuidagi hakata see graafiku-uss kaotuseid tagasi teenima... Kuid mängus mingeid erilisi suuri vigu ei olnud, lihtsalt eriti actionit ei saanud ja kuna käte sample väike, siis lohutasime end, et tegu lihtsalt halva runiga.

    Noh, järgmsed päevad läksid samamoodi. Tundus, et hakkab rappa ära kiskuma, aga ei kiskunud. Ja vahepeal tundus, et hakkab NL10-s äkki kasumit teenima, kuid ei hakanud. Aga endiselt mingit põhjust paanitsemiseks ei näinud, kuna iga sessiga oli fiiling aina kindlam ja samuti ka enesetunne. Tundus, et on lihtsalt ajaküsimus, millal see kuiv jooks lõpeb ja saab lõpuks ka tulemusi näidata. Debiilse järjekindlusega üritas GU (nüüdsest lühend härra graafiku-ussist) mulla alt tähistaeva alla pääseda, kuid iga kord ebaõnnestunult.

    Kuni lõpuks mutt ta ära sõi.

    Tänane sess oli siis see, mis selle lootuse ära võttis, et nädal NL10-s kasvõi natukenegi plussi jääb. Ehk siis graafiku lõpp, mis pea ees alla sukeldub. Ja tõesti, ei saa aru mis toimub. Mäng on enda arvates parem kui kunagi varem, eneseanalüüs ja kriitika mahukam kui kunagi varem ning motivatsioon ja enesekindlus suurem kui kunagi varem. Tõesti, analüüsin pidevalt kaotatud käsi jne. et leida, kas on mingi suur ohtlik leak ja kus ma mõne väga ränga vea tegin... Ja tõesti ei tea, aga äkki olengi idioot, et neid asju üles ei leia. Ei ole mingeid eriti idiootseid asju teinud see nädal enda arvates, kuid tulemust pole ikka tulnud.

    Räägite, et rohkem SD-le jne. Aga lihtsalt ei tule nagu midagi, millega SD-le minna. Täna pidin mitmeid kordi väga häid käsi maha viskama, kuna laud keeras asja orra või olin päris veendunud, et ma ei biidi midagi. KK oli täna eriti probleemne. Aga tõesti, olin veendunud et olen nendes kätes taga, seega milleks sinna SD-sse ronima minna, kui nii rohkem raha kaotan? Ma ei tea, pole jõudnud Davyga asja arutada, eks homme jõuab seda. Igatahes tõesti. Probleemne on see, et ise absoluutselt actionit ei saa ja kui on lootust, et äkki midagi tuleb, siis lititakse eriti rõve laud näkku ja ehk tõesti olen ma liiga pussy-ass, et see õige move ära teha... Kuid tõesti ei kujuta ette, kuidas ma neid olukordades saaksin ees olla.

    Igatahes jah, kui nädala alguses ei olnud eriti raskeid otsuseid vaid lihtsalt kuiv run, siis see nädalavahetus läks asi juba kohati väikeseks vaimseks terroriks kätte ära. Ei üritagi väita, et kõik otsused mis tegin, tingimata õiged on, kuid siiski enda arvates ka mingeid massiivseid vigu ei teinud. Jah, ehk on lihtsalt mingi rõve run ja värki... Sest tõesti, no ei suuda ma uskuda seda, et isegi NL10-s ei ole ma võitev mängija... Kuid jah, ega hull inimene ongi ju enda arvates täiesti normaalne.

    Kui on tegu vaid dowswingi / kehva runi / variatsiooni või misiganes nime te talle anda tahate... Siis poleks ju hullu midagi, tuleb üle elada lihtsalt. See tähendab, et ei olegi mentaalselt väga rusuv see or smth., et ma võin rahus sellise aja läbi grindida ilma, et enda mäng sellest väga kannataks (enda arvates). Mure on aga selles, et BR kannatab, kuna see ei ole mul just väga suur. Ja kui asi nii jätkub, ei ole lihtsalt enam midagi alles, millega läbi muda mätata.

    Kuid ärge saage valesti aru, mitte mingil juhul ei ürita ma tulemust kõike runi süüks ajada. Vastupidi, see annab just rohkem põhjust ning tahet enda mängu analüüsimiseks, viga otsimiseks ning nende parandamiseks. Kõiki teie soovitusi olen üritanud ka jälgida... Lühidalt, tõesti annan endast kõik, et asi hakkaks paremuse poole liikuma. Ja asi ei ole selles, et ma hakkaks ise võitma või värki-särki... Lihtsalt, eriti nukker, et Davy otsustab lõpuks õnnistada kedagi stakemisega ja siis ta väljavalitu nii haledalt failib... Et herr Davy au nimel tahaks juba asja normaalseks muuta.

    Läheb vist veidi homoseksuaalseks ära.

    Aga jah, selline see olukord on. Eks homme räägin Davyga lähemalt, puurime-uurime käsi sügavamalt ja arutame koos, mis edasi saab. Sest kuhugi peab ju tee edasi viima... Ehk jah, alla ei plaani anda, eriti kui enesetunne laudades on parem kui kunagi varem. Aga jah, õhku jääb lihtsalt fakt, et samamoodi jätkudes saavad dollaripoisid otsa.

    Üks asi on kaotada nii nagu NL25-s tegin, et lihtsalt idiootselt agrodes andsin pmts. raha ära (elu lõpuni ärkan öösiti kananahk ihul üles ja röögin dramaatiliselt "EEEIII!!! EIIII!!!! LÕPETA ÄRA, VAJUTA LIHTSALT FOLD SA MÄDANEV LÕNG!!!")... Kuid mängides enda arvates üpris normaalselt mängu, tunda terve aja hästi ja ikka kaotada... Tekib lihtsalt selline lootusetuse tunne. Et jah, mis ma siis nüüd teen?

    Kes teab, äkki detsembris ei lähe karu talveunne, vaid kasutab võimalust hoopis end turvalistena tundvate metskitsede maha nottimiseks. Äkki integratsioon ei liigu Ida-Virumaa iseseisvumise poole, vaid kõik ühendavad hoopis käed ja unustavad kõik erimeelsused? Äkki avastatakse Ruhnult üüratud naftavarud, mis boostib Eesti majandust, suurendades keskmise kodaniku sissetulekut ja seega ka elukvaliteeti? Eks aeg ole tunnistajaks. Selge on see, et palju hullemaks minna ei saa.


    NOVEMBER:

    [img width=750 height=492]http://img167.imageshack.us/img167/2154/novembergrafem1.png[/img]

    [img width=750 height=238]http://img517.imageshack.us/img517/6648/novemberhy2.png[/img]


    BR alustades: 300.00$

    BR novembri lõpus: 118.05$

Lehekülg 1, kokku 16 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES