Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 50
  1. #21

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Ei =/ .

    Ranka oma oli veel hea, aga hiljem kiskus mõtetuks ropendamiseks ära.
    Ütleb AnaalVandaal. ;D

  2. #22
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tere tere jõuluvana,
    ma ei taha väga palju.
    Lihtsalt Stars paneb maha pasa,
    Arvuti peale olen jälle valju.

    Ma ei taha sotti viit,
    ega mingit vaha.
    LIHTSALT LÕPETA SE BAD BEAT,
    SEST MUL ON JUBA PAHA!!

  3. #23

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Ei =/ .

    Ranka oma oli veel hea, aga hiljem kiskus mõtetuks ropendamiseks ära.
    ära kuse

  4. #24
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Jo, wazzup jõuluvana,
    ära küsi minult salmi
    sheeri kähku kinki
    ära tekita skandaali
    muidu karistuseks külla saadan sulle
    anaal-vandaa-li

  5. #25

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Ütleb AnaalVandaal. ;D
    a.k.a. NikunVanaema (Unibeti alias)

  6. #26
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    ded maroš: "tebjee padarok njetu! "
    ja: "ui UROD, natšemu?"
    "eto prosto, tõi ne grainder, tõi reikbäk pro"


  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Vandalari jõulud (natuke räpi moodi). Kujutage ette, et esitajaks on DMX

    Mankid vehivad sabadega,
    istuvad lauas-
    ühe jalaga annavad pedaali,
    teise jalaga hauas.

    Silmad vilguvad, punased ja punnis
    esimest korda näen sellist ahvi-
    callis mind king-highga-
    t-ra-p-ts täitsa m-nnis!

    Karvane kui kurat, sebib omale chippe
    kühveldab omale mammonat,
    vahet pole kas doltse, litte või latte.

    Nii on, tegemist ahviga
    ei ole hai on ahv
    paavian, gorilla, simpans või makaak-
    sa pole kala vaid ahv-paskaak.

    Siis tuleb jõuluvana, istub lauda,
    enne teda siin polnd', kuid nüüd kerge duubel-
    seitse-kaks off ja tõesti nii see on-
    täismaja- käes on jõulud!

    Järgmine käsi- masendusest või suurest rõõmust,
    seda ma ei tea,
    kuid esimesest viinasõõmust,
    sai jõuluvana julgust- hea!

    Donkab- poket kahed versus
    jah, nii see on - sinu rockets!
    Kõik on tore kuni- oi perse
    riveri kaks outer toob jõuluvanale poti helde.

    Üks pott, teine,
    nii läheb aeg ja kasvab stack,
    kuid mitte mul, vaid jõuluvanal
    kes kui märatsev paskaak.

    Kuid miks jõuluvana naeratab?
    Miks on ta nii lahke?
    Miks ta silmad on punased ja
    miks ta armastab ahve?

    Kas on see liitrine viin
    või eilne mari,
    et jõulutaadi ette on kogunenud
    sõimav, märatsev, chippe loopiv ahvikari?

    Kuid õhtu edenedes pilt muutub hägusemaks-
    chipid on kõik ühtemoodi,
    ja ahvid muutuvad lõbusamaks-
    Käes on jõulud!


  8. #28

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Jõuluvanale võib laulda ka

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ooXEGmdcdho[/youtube]

    Väikeste Lõõtspillide Ühing ja Päkapikulaul


  9. #29

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Ma ei pane siia luuletust, vaid ma panen parem ühe loo, mille üle võiks vähemalt jõuluda ajal (kuid ka üldiselt) natuke mõelda.

    ----
    Washingtoni metroojaam aastal 2007. Üks mees mängib viiulil umbes 45 minutit. Selle aja jooksul möödub temast umbes 2 000 inimest, enamus neist läheb tööle.

    3. minut: üks keskealine mees märkab, et keegi muusik mängib. Ta aeglustab sammu, kuid kiirustab siis edasi.

    7. minut: viiuldaja saab oma esimese dollari: üks naine viskab selle ta mütsi ja jätkab peatumatult oma teed.

    15. minut: noor mees nõjatub seina vastu ja kuulab muusikut, siis vaatab oma kella ja lahkub.

    25. minut: 3-aastane poiss peatub, aga ema tõmbab teda käest, et edasi kiirustada. Laps peatub jälle, et viiuldajat vaadata, aga ema tõmbab teda kõvasti ja laps jätkab kõndimist, pöörates kogu aeg oma pead.

    See kordub mitu korda teiste lastega. Iga lapsevanem, ilma erandita, sunnib oma lapsi kiiresti edasi minema.

    45 min: muusik mängib katkestamatult. Kokku on seisatanud ainult kuus inimest. Muusik kogus 32 dollarit, ta lõpetab mängimise ja vaikus võtab maad. Mitte keegi ei märka. Keegi ei aplodeeri. Muusiku tundis ära vaid üks naine, kes saabus lõpu eel.

    Mängija oli viiuldaja Joshua Bell, üks kuulsaimaid muusikuid maailmas. Ta mängis keerukamaid palu, mis iganes kirjutatud, viiulil, mis on väärt 3,5 miljonit dollarit.

    Kaks päeva varem oli Joshua Belli kontsert Bostoni teatris välja müüdud, üks istekoht maksis 100 dollarit.

    Joshua Bell mängis inkognito metroojaamas, sest see oli osa Washington Post'i poolt korraldatud sotsiaalsest eksperimendist „Märkamine, maitse ja prioriteedid“.

    Tõusis küsimus: kas me märkame ilu tavalises kohas mitte mingil erilisel kellaajal? Kas me peatume, et seda väärtustada? Kas me tunneme ära andekuse mitteoodatud kontekstis?

    Mõelge. Kui meil ei ole aega momendiks, et peatuda ja kuulata ühte maailma parimat muusikut, kes mängib ühte paremat muusikat, mis kunagi on kirjutatud, ühel parimal pillil, mis iganes on valmistatud... kui palju teisi asju meil märkamata jääb?

    [youtube]http://www.youtube.com/v/hnOPu0_YWhw[/youtube]

    Washington Posti lugu, mis on erakordselt hea, kuid väga pikk, saab lugeda siit: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn...040401721.html. Gene Weingarten võitis selle loo eest 2008. aastal Pulitzeri preemia.

  10. #30
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas taipupole

    Tõusis küsimus: kas me märkame ilu tavalises kohas mitte mingil erilisel kellaajal? Kas me peatume, et seda väärtustada? Kas me tunneme ära andekuse mitteoodatud kontekstis?
    Enamus inimesi kuulavad tavalist sitta mida sky plussis ja star fm'is lastakse. Nad ei tea sellistest tegijatest midagi ja loomulikult ei oska kvaliteeti tähele panna, rääkimata selle hindamisest.

  11. #31
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    ma tean seda lugu (jälgin gene kirjutisi juba 2 aastat), aga muidu mulle ei meeldigi selline muusika. ükskõik kui" hea" ta ei oleks.
    usun, et ise jalutaks ka sealt mööda vabalt

  12. #32

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Ma ei pane siia luuletust, vaid ma panen parem ühe loo, mille üle võiks vähemalt jõuluda ajal (kuid ka üldiselt) natuke mõelda.

    ----
    Washingtoni metroojaam aastal 2007. Üks mees mängib viiulil umbes 45 minutit. Selle aja jooksul möödub temast umbes 2 000 inimest, enamus neist läheb tööle.


    Mõelge. Kui meil ei ole aega momendiks, et peatuda ja kuulata ühte maailma parimat muusikut, kes mängib ühte paremat muusikat, mis kunagi on kirjutatud, ühel parimal pillil, mis iganes on valmistatud... kui palju teisi asju meil märkamata jääb?
    Enamus läheb ju tööle, mis krdi aega sul seal enam seda muusikat on kuulata, seda enam, et metroosse lähed ju selleks et rongiga kuhugi sõita, mitte et äkki keegi mängib seal viiulit ja lähed seda kuulama.

    Parim muusika, parim pill? maitse asi kõik, nii ei saa võtta, et nüüd ükskõik mis asi on maailma parim, siis kõik muud tegevused tuleb hüljata ja aint sellele maailma parimale keskenduda.

    sry fot offtopic, aga ei viitsi mingit luulet ka siia kirjutada

  13. #33

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Enamus läheb ju tööle, mis krdi aega sul seal enam seda muusikat on kuulata,
    Sa ei saanud selle loo mõttele vist üldse pihta. Pole absoluutselt oluline, et kas seal on viiul, kitarr või rändtsirkus. Mõte on kuskil mujal.

  14. #34
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    45 min: muusik mängib katkestamatult. Kokku on seisatanud ainult kuus inimest. Muusik kogus 32 dollarit, ta lõpetab mängimise ja vaikus võtab maad. Mitte keegi ei märka. Keegi ei aplodeeri. Muusiku tundis ära vaid üks naine, kes saabus lõpu eel.
    Brag imo, 45 minuti eest $32 kerjates. Korralik päevapalk Eestis.

    Ja sellest loost selgub, et tippklassi muusika on overrated.

  15. #35
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    idee hea, aga imo sellist katset küll analoogse teema tõestamiseks vaja pole. Arusaadav nagunii.
    Nagu näiteks veini pimetestid jms.

    edit: ja kunstniku edu praegusel ajal sõltub angunii promootorist.

    Vaadake kasvõi Martin Saare pilte ja seda T-särgi kollektsiooni. 1000x andekamaid vendi raudselt igas vanglas, aga promo oli hea Saarel lihtsalt imo.

  16. #36
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas taipupole

    Tõusis küsimus: kas me märkame ilu tavalises kohas mitte mingil erilisel kellaajal? Kas me peatume, et seda väärtustada?
    Julgen väita, et ilu osatakse ikka väärtustada. Pigem ilu ja esteetiliste väärtuse muutumine ajas, tänapäval ka meeletu väärtuste paljusus on põhjuseks. Paneme sinna Beyonce laulma ja kuidas sa argumenteerid, et see pole ilus? See oleks tore mõte muide - sama ajakirjanik peaks sellise loo ka tegema :P.


  17. #37

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Jeebus küll. Poleks iialgi arvanud, et seda peab selgitama: loo mõte on, vähemalt minu jaoks, et ärge tormake silmad kinni ja pea kuklas ringi, vaid vaadake, mis teie ümber toimub. Olgu see märkamist vääriv asi muusik, naine, loodus või ükskõik mis muu.

    Kodumaal on samal teemal umbes aastase vahega kaks väga head lugu kirjutanud tänane Tartu Kõrgema Kunstikooli rektor Vallo Nuust:
    Unustamise register: http://tartu.postimees.ee/030107/tar...mus/236962.php
    Hundile - liiga hilja: http://sudoku.postimees.ee/270106/es...uur/189832.php

  18. #38

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Jeebus küll. Poleks iialgi arvanud, et seda peab selgitama: loo mõte on, vähemalt minu jaoks, et ärge tormake silmad kinni ja pea kuklas ringi, vaid vaadake, mis teie ümber toimub. Olgu see märkamist vääriv asi muusik, naine, loodus või ükskõik mis muu.
    no olgu, märka seda, märka toda. Ma saan mõttest aru, et maailmas on palju ilusat ja tuleks märgata. Samas ma ei tea, kui ma hommikul kooli lähen, siis mida ma seal ikka vahin, et oh pirokunn on juba co marketi ette jõudnud või et oh ilus vaher, ja juba talv tuleb, lehed maas igal pool, siis tuleb lund, oi ilus talveilm jee. Elu on nii ilus.

    Hommikuti ma olen väsind, ilm on külm, tahan käppelt kooli jõuda, krdi foor võiks kiiremini roheliseks minna, et ma ei peaks siin külmetama.

    Põhimõtteliselt tuleks märgata asju, mis on märkamist väärt. Pealegi kõik ei ole romantikud, kes poetavad pisara, kui loevad mingit ilukirjandust, kus on loodust 10 lehte kirjeldatud või kui taevas on õues jälle ilusat sinist värvi või mida iganes. Taaskord maitse asi, inimesed on erinevad.

  19. #39

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Küsimus ei ole selles, kas keegi on romantik või ei, neid romantikuid jalutas selle aja jooksul sellest muusiku kõrvalt läbi tajooba nii või naa, aga iroonia selles, et inimesed maksavad 100 daala, et teda kuulata, samas teises keskkonnas ei raatsi sentigi anda. Mis nad käivad seal teatris siis kuulsat inimest vaatamas või? Muusika pärast nad kindlasti selle katse järgi ei käi.

  20. #40
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas Fortune`i käsilane
    Küsimus ei ole selles, kas keegi on romantik või ei, neid romantikuid jalutas selle aja jooksul sellest muusiku kõrvalt läbi tajooba nii või naa, aga iroonia selles, et inimesed maksavad 100 daala, et teda kuulata, samas teises keskkonnas ei raatsi sentigi anda. Mis nad käivad seal teatris siis kuulsat inimest vaatamas või? Muusika pärast nad kindlasti selle katse järgi ei käi.
    kust tead, et samad inimesed käisid seal? ma usun, et need kes käisid kontserdil, oleks ta ära ka tundnud.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES