Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 50, kokku 50
  1. #41
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas Fortune`i käsilane
    Küsimus ei ole selles, kas keegi on romantik või ei, neid romantikuid jalutas selle aja jooksul sellest muusiku kõrvalt läbi tajooba nii või naa, aga iroonia selles, et inimesed maksavad 100 daala, et teda kuulata, samas teises keskkonnas ei raatsi sentigi anda. Mis nad käivad seal teatris siis kuulsat inimest vaatamas või? Muusika pärast nad kindlasti selle katse järgi ei käi.
    jup minu arust ka lol, selline shit on lihtsalt overrated
    tahavad tähtsad ja kultuursed olla, wannabed

  2. #42

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas Fortune`i käsilane
    Küsimus ei ole selles, kas keegi on romantik või ei, neid romantikuid jalutas selle aja jooksul sellest muusiku kõrvalt läbi tajooba nii või naa, aga iroonia selles, et inimesed maksavad 100 daala, et teda kuulata, samas teises keskkonnas ei raatsi sentigi anda. Mis nad käivad seal teatris siis kuulsat inimest vaatamas või? Muusika pärast nad kindlasti selle katse järgi ei käi.
    enamus inimesi kes sealt mööda jalutasid läksid tööle, nende eesmärk oli tööle mitte hiljaks jääda. Raske on muidugi selles suhtes ka kommenteerida, sest Washingtonis on neid tänavamuusikuid ka kindlasti tajooba, sellepärast mängigu seal kasvõi maailma parim, aga keskmisel, heal ja väga heal muusikal tavalised inimesed niikuinii vahet ei tee. Seega nende jaoks oli ta tavaline tänavamuusik, kellesuguseid nad näevad päevast päeva, milleks siis ühel heal päeval sellele rohkem tähelepanu pöörata?

    EDIT: muide kontserdil käimine ja tänavamuusika kuulamine on 2 erinevat asja ka, esimene toimub mingil lambi hetkel, teise jaoks sa ikkagi bronnid piletid, valmistad ennast ette, paned ülikonna selga jne. Vaimne seisund on kindlasti teine + kontserdile minnes lähed sa elamust otsima.

  3. #43

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Samas ma ei tea, kui ma hommikul kooli lähen, siis mida ma seal ikka vahin, et oh pirokunn on juba co marketi ette jõudnud või et oh ilus vaher, ja juba talv tuleb, lehed maas igal pool, siis tuleb lund, oi ilus talveilm jee.
    Põhimõtteliselt tuleks märgata asju, mis on märkamist väärt.
    Kas sa oma kahe jutu vahel ise teatavat vastukäivust tõesti ei näe? Ehk kuidas sa saad märgata, kui sa igale poole tormad? Elad selleks, et kiiresti kooli jõuda? Tõesti? See ongi eesmärk? Maeiteanohvõinii.

    Ja uuesti: pole absull vahet, kas seal mängis Metallica, Joshua Bell või tantsiti Luikede järve. Küsimus on tähelepanus ja pidevas kiirustamises. Milleks siis ühel heal päeval sellele rohkem tähelepanu pöörata? Sest sa ei tea kunagi, kus võib just SEE eriline olla. Ja niimoodi silmad ja kõrvad kinni tormates ei saagi kunagi teadma. Sellest ka Washington Posti katse pealkiri „Märkamine, maitse ja prioriteedid“. Märkamine, prioriteerid, get it?

    Aga suva, ma rohkem ei viitsi jaurata. Luuletage parem.

  4. #44
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    oleks teadnud oleks viiuli rotti lasknud

  5. #45

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Ja sellest loost selgub, et tippklassi muusika on overrated.
    väga hea analüüs

  6. #46
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Kui ma lähen õhtul naisega kontserdile, loomulikult ma maksan selle eest, kuulan huviga ja tunnen ennast hästi.

    Kui olen hommikul ärganud, naine kodus lõugab, tööle hiljaks jäämas, isegi kui ma tunnen ära kes laulab kuskilt metroos siis jalutaksin ikkagi mööda, sest mu mõtted on juba olnud viimased 30 minutit kuskil teisel planeedil.

  7. #47

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Ja uuesti: pole absull vahet, kas seal mängis Metallica, Joshua Bell või tantsiti Luikede järve.
    julgen vastu vaielda. Metallica oleks kindlasti rohkem tähelepanu saanud.


    Nagu näiteks veini pimetestid jms.
    ülihea näide. et osata hinnata 5000.- kuiva veini, pead olema seda varasemalt õppinud hindama. vastasel juhul maitseb sulle ikka 70.- magus vein rohkem.

    Testi mõttest saan aru, aga imo on vähemalt samapalju mitte märkamises süüdi inimeste oskamatus mingit nähtust hinnata kui tormamine ja kiirustamine.

  8. #48
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Lapsepõlvest meenub kaks jõululuuletust ainult. ;D
    Siis oli jõle diip kõigil mingi tobenaljaks luuletus pähe saada.

    1.
    Jõuluvana tore mees,
    mantel seljas, habe ees.
    Võttis kätte, puges põhku,
    peeretas ja lendas õhku.

    2.
    Jõluvana vahva mees,
    istus kõrtsi ukse ees.
    Suitsetas ja viina jõi,
    kõik laste kingid ära sõi.



  9. #49
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Pole küll luuletus, aga hea nali, mille netist leidsin. :)

    Aafrika. On põud. Midagi pole süüa. Lapsed lamavad näljast nõrkenult maas. Järsku näevad - jõuluvana lendab neist saaniga üle. "Jõuluvana! Kingitusi!" hüüavad lapsed. "Ei, ei" ütleb jõuluvana. "Kingitusi saavad ainult head lapsed, kes hommikuti ilusasti putru söövad".

  10. #50

    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    vesi suured laevad kannab
    pokker ainutl kurbust annab
    aga mulle siiski ükstaskõik on see
    sest jõulutaat on teel

    original: jrgn hell feat jay-z

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES