Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    NL100 6max bvb flop

    Paar nädalat põhimõtteliselt pokkerist eemal olnud ja seetõttu selline küsimus...vastaseks tundus , et on tagish player , aga suhteliselt unknown....aga see ei olegi oluline siin käes.

    Mida flopis teeme ja miks....eriti just vastase võimalikud käed ja bet sizing meie poolt, muu eriti ei huvitagi ausalt õeldes.


    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($78.60)
    Button ($97)
    Hero (SB) ($100.50)
    BB ($108.65)
    UTG ($100)
    MP ($131.70)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    4 folds, Hero bets $2.50, BB calls $2

    Flop: ($6) 2, 9, 10 (2 players)
    Hero bets $4, BB raises $11, Hero raises $26, BB calls $15

    Turn: ($58) 7 (2 players)
    Hero bets $71.50 (All-In), BB calls $71.50

    River: ($201) 3 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $201

    Results below:
    Hero had A, A (one pair, Aces).
    BB had 6, 8 (straight, ten high).
    Outcome: BB won $198




  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: NL100 6max bvb flop

    kõige lihtsam on flopis suurem 3-bet teha. Boardi pärast just.
    as played fine minu arust

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL100 6max bvb flop

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar
    kõige lihtsam on flopis suurem 3-bet teha. Boardi pärast just.
    as played fine minu arust
    A)kõige lihtsam on vast shoveda :) ühtlasi ka -EV peaks olema

    B)to 26.......flopis annan talle 3:1le oodsid
    ta saab turni uurida kõikide flushdrawdega ja oesdidega... shoven kõiki kaarte turnis, mis ei ole ruutu, K ja 8, mis kokku on ~70% kaartidest
    samas nii väike rr bvb võib lollusi tegema ärgitada

    C) to 33, lollused kaovad üldjuhul temapoolt ära.... drawida enam ei saa....vaid ainult shove või fold. Enamasti olen siin tublisti taga kui nüüd shove callin.

    D) call flop and c/rai 70% turne. Ta saab mingi EQ omades kõvasti raha taga olles sisse panna.
    Küsimus siis oleks, et arvestades ka turni, siis kumb on kasulikum, kas üritada meelitada teda lollusi tegema....või siis võta oma väike +EV flopil shove callimisel.....

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: NL100 6max bvb flop

    kusjuures Brian Townsend tegi taolise käe kohta video, kus ta selgitas, et mida parem mängija su vastas, seda rohkem peaks flopis kõik rahad sisse saama, sest hea mängija võib su rasketesse olukordadesse panna turnis. Unknown'i vastu ei tahaks ka turni näha. Townsend seletas mingist piirist, kust maalt on flopist All-in paugutamine +ev. Kui on +ev, siis võib hea mängija vastu lihtsalt broke minna (3-bet/call).

    antud käes oleks tema flopi raise peale all-in kütta +ev imo. Selles mõttes oleks kõige lihtsam suur raise otsa panna ja representida ise tõmmet. Muidugi võibolla oleks mõni teine liin parem, aga sa ei tea kui agressiivne või tricky ta on, et hakata näiteks sinu variant D-d tegema.

  5. #5
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL100 6max bvb flop

    ära näita tulemust, minu mõte on kohe hägune igatahes, mitte miskit vastust ei tule mida oleksin teinud

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL100 6max bvb flop

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    ära näita tulemust, minu mõte on kohe hägune igatahes, mitte miskit vastust ei tule mida oleksin teinud
    küsimus on ju ainult bet size kohta, see mis tal käes antud hetkel on absoluutselt ebaoluline.

  7. #7
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL100 6max bvb flop

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    küsimus on ju ainult bet size kohta, see mis tal käes antud hetkel on absoluutselt ebaoluline.
    nähes vastase kätt, muutub ka mõtlemine kui palju panna, puuduvad ju standaard kommentaarid: tal on set calli riverini ja foldi. kogu informatsioon mis antud mõjutab vastuse andmist. kui teistel mitte, siis mind küll

  8. #8

    Re: NL100 6max bvb flop

    mina betiks flopil 5.50 ja rereraiseks suuremalt, mingi 30ish vms sellisel boardil, siis poleks turnis ka overbet shove.aga muidu fine

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL100 6max bvb flop

    Tsitaat Algselt postitas rynno
    mina betiks flopil 5.50 ja rereraiseks suuremalt, mingi 30ism vms sellisel boardil, siis poleks turnis ka overbet shove.aga muidu fine
    Eriti ei ole big fänn pot size cbetil vs unknown, flopil pot size cbeti puhul stäki sisse saamise puhul ma ei ole eriti õnnelik vs unknown. Regulari vastu kellest mul on mingi ettekujutus, kuidas ta mu cbet size leveldab, seal on see ok.

    Aga board on tõesti selline, et antud situatsioonis 26 on veidi vähe, ülimalt keeruline on 30% turne mängida. raise too 33 ja stack off.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES