Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 59 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1180
  1. #221

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Madis, Sul on tuline õigus. Pole veel auhindu rehkendanud punnideks. Minu viga. Teen ära.

  2. #222
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Jagasime kolme peale kaotuse ära ( mina, kivisaba ja kajamees ).
    wow keegi oli valmis kahjusi jagama. Wismari pokkeriklubis käivad asjad teisiti, seal ka kajamees boss. Mingid rotid panid rahaga jooksu, tegid näo, et keegi ei tea midagi ja kuna mina pääsesin viimasena kohvri juurde siis pidin üksi kahjusi kandma. Keegi lihtsalt ei olnud nõus jagama.
    Papp aeti taskusse kiirelt ja vsjoo. Olin veidi pettunud ning tõstsin natuke häält mispeale visati mind avalikult kajamehe juhtimisel nende "superklubist" välja :o ;D

    Soovitan ettevaatlik olla!!

  3. #223

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    kusjuures Viimsi külaliste ees müts maha /vaatamata puudujääkidele/ jagatakse ilma vingumata kõik puudujäägid võrdselt ära
    Kajamehega sai eile õhtul paar tundi juttu puhutud ja leppisime kokku paaris asjas , et parandada ja ennetada turniiril ja cashis tekkivaid arusaamatusi

  4. #224

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Küsimus järgmine siis.
    Kas 5-10 (possibly 10-20?) HU mäng toimub peale turniiri ka järgmine kord, et kas tasub mul kohale tulla kaugemagi maa tagant.
    Ja puudujäägi oleks võinud ehk võtta isegi ühiskassast, siis oleks kõik inimesed pidanud kannatama selle tõttu.
    Olen rääkinud ja ootan vastukaja.

  5. #225

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Kas alaealistele sissepääs on keelatud? Mul sõber tuleks ka vb mängima aga ta pole 18.

  6. #226

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Keiss. Saan sinu solvimsest aru. Ka minu jaoks oli see ebameeldiv, et pidin paluma sul meie klubi mitte enam külastada. Sellistes asjades ei ole tavaliselt kellegi "süü" väga üheselt mõõdetav. Aga sa pead mõsitma, et igal klubil on mingi sisemine kultuur, tradistsioonid ja kirjutamata reeglid. Ma ei pea siin avalikult hakkama seletama mis, miks ja kuidas - aga sa lihtslat tulid ja eirasid-rikkusid neid täiega. Kuna olen klubi eestvedaja, siis klubikaaslased palusid, et annan sulle edasi sõnumi, et sind ei soovita enam järgmistel klubiõhtutel näha. Nagu ma see kord ka ütlesin, et ei midagi isiklikku aga lambad ei sobi koos huntidega ulguma ja lõvi prganditega ei toida :)

    Loodan siiralt, et saame selle meievahelise vimma ükskord lõpetada.

  7. #227

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Meil on avatud privaatfoorum. http://www.pokkerikool.com/?op=body&id=203&fo=199
    Mõistlik oleks sellised halli tsooni kuuluvad probleemid ja küsimused seal selgeks rääkida. Võimalik on ka asju ajada riik.ee keskkonnas :)

    Muidugi ei tohi alaelaised osaleda, sest turniirid võivad lõppeda pele 23:00, mil alaealine ei tohiks ilma täiskasvanud saatjata enam väljas liikuda :) Ja mingit raha pole mingisuguses kohvris kunagi olnud. Kui te mõtlete seda jootraha, mis me baaridaamile tema lahkete naeratuste eest kogusime, siis see on iseasi :) Ta oli selle üle väga tänulik ja sai selle eest peale ühistarntspordi liikumise lõppemist taksoga koju sõita.

  8. #228

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Selle öise väljas olekuga oli pigem, et alla 16. aastane isik ei tohi ilma saatjata liigelda, peale 23.00.

  9. #229
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Seekord siis ei jõua.

  10. #230
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    palju homme rahvast oodata on? keegi kesklinnast autoga liigub sinna?
    ja hiljem tagasi?

  11. #231
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    palju homme rahvast oodata on? keegi kesklinnast autoga liigub sinna?
    ja hiljem tagasi?
    Kui -andres- ei vaja ära viimist saaksin ära viia. Tagasi tulemise pealt ei oska öelda kas sobib, kuna ei jää cashiks olen nii kaua kuniks turnat mängin(reede eksam ;D).

  12. #232

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Terv, kuida uutesse suhtutakse ka? Oleks vast ka tulemas(kuigi päris kindel ei ole). Varem pole käinud ja kedagi tõenäoliselt ei tunne. Buy-in on 100, nagu esimeses postis kirjas?

  13. #233
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Buy in: 100, 1xRebuy/Addon 100, +25(laudade rent jms)+25 liiga ühiskassa = miinimum 150.

    Ja uusi alati vaja ! Alguses kui registeerimine otsi läpakaga inimest, kes võtab raha vastu ja registeerib inimesei(Kajamees).

  14. #234
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas IceCold
    Terv, kuida uutesse suhtutakse ka? Oleks vast ka tulemas(kuigi päris kindel ei ole). Varem pole käinud ja kedagi tõenäoliselt ei tunne. Buy-in on 100, nagu esimeses postis kirjas?
    uutesse suhtutakse soojalt, ära selle pärast küll muretse. kõik mängijad on mõistlikud ja sõbralikud :)

  15. #235
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Kui -andres- ei vaja ära viimist saaksin ära viia. Tagasi tulemise pealt ei oska öelda kas sobib, kuna ei jää cashiks olen nii kaua kuniks turnat mängin(reede eksam ;D).
    sama siin ei jää cashiks, et arvestaks sinuga siis :) ma reedel ka tööl nagunii

  16. #236

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    mina+1 sõber tuleme homme, kas peab kuskilt pikemalt registreeruma või piisab siin nime kirja panekust....

  17. #237
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas savioja
    mina+1 sõber tuleme homme, kas peab kuskilt pikemalt registreeruma või piisab siin nime kirja panekust....
    Lihtsalt kohale hüpata, kõik nagunii siin ei registeeri jms, et sellel pole mõtet.

  18. #238
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Järgmisest nädalast siis ma ka käpp(kuna merelt koju alles reedel siis see nädal ei jõua:S). Nii, et Madis, Kivisaba,Kajamees,Lepisto ja teised, vaadake ette :D

  19. #239

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    Järgmisest nädalast siis ma ka käpp(kuna merelt koju alles reedel siis see nädal ei jõua:S). Nii, et Madis, Kivisaba,Kajamees,Lepisto ja teised, vaadake ette :D
    scary :S

  20. #240
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Turniir + cash Viimsis 21.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    Järgmisest nädalast siis ma ka käpp(kuna merelt koju alles reedel siis see nädal ei jõua:S). Nii, et Madis, Kivisaba,Kajamees,Lepisto ja teised, vaadake ette :D
    jeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiii :)

Lehekülg 12, kokku 59 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES