Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 59 EsimeneEsimene ... 404849505152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 1180
  1. #981
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas STFU Vaata postitust
    kajamehe ütles et ma kutsun sulle poisid, kes kloppivad ta korralikult läbi.... no mis jutt see siis on?????????
    olgu ta kindral või asi...kuna oli sõbralik istumine ja kõik ok...me olime nõus ära lõpetama ja mitte mängima...kõik käitusid korralik, lihtsalt Hr pööras tiba ära.
    Sinu jutust sain mina alguses aru, et too härra ei kuulanud või ei tahtnudki kuulata kajameest ja arvas, et on miski lauaboss. Kui sina oleksid korraldaja ja keegi sulle nii vastu hakkab, mida siis teed? Eriti kui su vastas on noor poiss ja sina vanem meesterahvas.

    See, et kajamehele nii ära lasti väänata on täiesti müsteerium. Miks kajameest baarileti äärde viinatopsi juurde ei veetud ning teist venda välja parklasse, suits ette, takso ja kao siit kust kurat.

  2. #982
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Seda enam on sul on põhjust oma suhtumises asjadessse korrektiive teha. Imelik oleks asi ainult ja ainult siis, kui eelnevalt on Kajamehega endaga kokku lepitud ja siis hiljem oleks analoogne olukord tekkinud.
    Yeah täpselt.

  3. #983

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei oleks Kajameest, ei oleks ka seda lauda. See on Kajamehe organiseeritud üritus, tema on seal kindral ja vägede juhataja ning kui tema ütleb, et see laud ei ole siin või sina lähed siit ära siis seda sa pead ka tegema. Kui sulle ei meeldi, siis ikka pead ära kaduma. Siin ei ole mitte midagi vaieldagi enam. Kordan veel - kes on klubi omanik ja koha organisaator, vastutab koha eest ja tema sõna peab kuulama, kui sulle see ei meeldi - ära tule!

    Kaklus ei ole ka õigustatud! See, kes on selles süüdi on minu arvates täiesti ebaoluline. Kui Kajamees provotseeris siis väga halb temast aga mina tolle teise härra asemel ei oleks never-ever läinud kellegile kallale, veel enam - endast vanemale inimesele ja koha korraldajale. Kui ma ei oleks leidnud kompromissi siis ma oleks võtnud oma palitu, väärikalt härrasmehe kombel lahkunud ruumist ja suitsu tehes tellinud takso.

    Häbi sinu sõbrale STFU, häbi sinu sõbrale, et ta nii käitus. On alati tsiviliseeritumaid viise probleeme lahendada, kui jõuga (vihje nõuga).
    Kas kuskil saab klubi reeglitega tutvuda ka? Ja kas nad siis ei kehti kõikide jaoks?

    Ära palun unusta, et me MAKSAME ka kogu selle asja eest ja tahame saada normaalset teenindust, mitte niimoodi, et kui tahan tulen lauda kui tahan viskan selle venda valja

    Ja kui inimesed lepivad omavahel kui palju inimesi on lauas ja maksavad selle laua eest siis neil on õigus mitte lasta sinna teisi mängijaid. Ma ei usu, et Kajamees tegeleb heategevusega ja korraldab tasuta seda värki

  4. #984
    STFU
    Guest

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    .
    Viimati muudetud STFU poolt : 22.09.10 at 01:34

  5. #985
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See, et kajamehele nii ära lasti väänata on täiesti müsteerium. Miks kajameest baarileti äärde viinatopsi juurde ei veetud ning teist venda välja parklasse, suits ette, takso ja kao siit kust kurat.
    vot see tundub ka minule väga imelik, eriti kui toimus mitu kähmlust.

  6. #986

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Mulle aga meeldib see suhtumine, et kui üks isik ütleb teisele mõned mürgised sõnad, siis on õigus kohe kätega kallale minna. Ja kui isegi ähvardas vms, siis selleks on teised organid, kes seda asja lahendavad.

    Eks siit üks järgmine §121 tuleb ning puusalt pakun, et ei ole see esimene.

  7. #987
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas oinvite Vaata postitust
    Kas kuskil saab klubi reeglitega tutvuda ka? Ja kas nad siis ei kehti kõikide jaoks?

    Ära palun unusta, et me MAKSAME ka kogu selle asja eest ja tahame saada normaalset teenindust, mitte niimoodi, et kui tahan tulen lauda kui tahan viskan selle venda valja

    Ja kui inimesed lepivad omavahel kui palju inimesi on lauas ja maksavad selle laua eest siis neil on õigus mitte lasta sinna teisi mängijaid. Ma ei usu, et Kajamees tegeleb heategevusega ja korraldab tasuta seda värki
    ütleme nii, et ma mängisin turniiri, maksin reiki ja lendasin sealt välja. turniiri rake sisaldab ka seda, et saan cashi mängida (nagu ma olen aru saanud, kuid võin ka eksida) ja siis lähen cashi mängima ning saan teada, et mind ei lasta sinna, see on ka ju veits halvasti

    üldiselt jah mu arust on ka alkohol lihtsalt süüdi aga järgmine kord siis peab tegema mitu A4 kirjalikult igasugu võimalike reegleid ning enne sisse ei saa kõik kõik on pähe õpitud

  8. #988
    STFU
    Guest

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Mulle aga meeldib see suhtumine, et kui üks isik ütleb teisele mõned mürgised sõnad, siis on õigus kohe kätega kallale minna. Ja kui isegi ähvardas vms, siis selleks on teised organid, kes seda asja lahendavad.

    Eks siit üks järgmine §121 tuleb ning puusalt pakun, et ei ole see esimene.
    kellegi pole õigust kedagi lüüa... asi käis väga kiiresti... ilmselgelt Hr kahetseb hommikul oma tegu... kuid samamoodi kahetseb ka kajamees, et pidi niimodi teda provotseerima

  9. #989
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas STFU Vaata postitust
    Esiteks see vend oli närvis kui kajamees ütles talle, et tema otsustab reeglid...pärast seda läks vaidluseks juba...

    teiseks ei olnud see poiss nii noor midagi..
    kolmandaks taksod polnud vaja kutsuda, Hr merc CLS oli rahulikult maja ees aga ta kõigest tahtis omadega mängida...muud midagi...kõik oli ju fain 3h!!!
    Kust sa tema kohta infot nii täpselt tead? Saatsid veel ära ja soovisid õnne ka, et ikka suutsid mehele ära vajutada?

    Vaielge ise edasi, ma viskan pikali paariks tunniks aga millegipärast inimesed ei taha aru saada, et korraldajal on õigus ja see, et keegi midagi maksis ei anna talle mingit õigustus. Ma olen sitaks maksnud klubipileteid ja esimese 5 minutiga klubist välja loobitud kuna omanik oli andnud käsu turvadele, et joogiseid vendi sisse ei lasta. Raha ma ei ole tagasi saanud ja kellegile ei ole läinud kallale ka seetõttu.

    PS! Kui oleks olnud seal turvamees ja härra välja visanud siis oleks kõike olnud 100% fine? :)

  10. #990
    STFU
    Guest

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    .
    Viimati muudetud STFU poolt : 22.09.10 at 01:34

  11. #991
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas STFU Vaata postitust
    mitu Cashi lauda oli...jumala eest minge ja mängige kõrval lauas.... ei oli vaja kõigil korraga tulla
    k, my bad, sellele ma ei mõelnud..

  12. #992
    STFU
    Guest

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    .
    Viimati muudetud STFU poolt : 22.09.10 at 01:34

  13. #993
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    cashi lauad olid ju lagunenud, see oligi põhjus, miks sinna teie kuusmaxi lauda tuldi....

  14. #994
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    lukku ei võiks panna seda teemat ajutiselt?

  15. #995
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Kui mingi purjus tont kasiinos mängib cashi ja lärmab ning tuleb näiteks Priit Pajumaa ja käseb tal lahkuda ning too purjus vend kütab talle sisse ning ütleb tal on õigus siin edasi mängida, kuna ta maksab raket. Kas see on siis õige jah?
    Väga hull, et selliseid rusikakangelasi ka väga rahulikus seltskonnas leidub. Midagi jäi silma eelnevatest postitustest, et see tüüp polnudki üldse pokkerimängija...kummaline. Mis õigusega tema siis üldse otsustab, kes võib pokkerit mängida ja kes mitte.

    Tsitaat Algselt postitas STFU Vaata postitust
    esiteks see vend ei ole mingi pokkerimängija vaid tuli niisama aega veetma...teiseks ei õigusta kallale minek midagi, aga inimesed olid purjus ja provotseerimist oli kõvasti...kolmandaks vahele mindi mitmeid ja mitmeid kordi...aga kui inimene tahab kellegile neeti anda siis ta annab ja keegi ei saa midagi teha... ja see stoori mis ma enne rääkisin vastab tõele ja mingit teist varianti seal ei ole... vaidlus hakkaski sellest, et oli kokkuleppe et 6max...
    ning jh arvatavasti see oligi viimane viimsi turniir....
    Viimati muudetud oitarvi poolt : 16.04.10 at 15:15

  16. #996
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    lukku ei võiks panna seda teemat ajutiselt?
    Arvan, et sul on see õigus seda modede käest paluda!

  17. #997
    STFU
    Guest

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    .
    Viimati muudetud STFU poolt : 22.09.10 at 01:34

  18. #998
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas STFU Vaata postitust
    no tra... ilmselgelt on sinujaoks väike kaklus räme uudis ja kui keegi omanik või korraldaja peksa saab on kohe maailmalõpp..
    tra ma üritan sulle selgeks teha, et kõik kes siin foorumis on ei toeta seda ja nii Hr ja kajamees on tegelikult toredad inimesed..... Lihtsalt purjus peaga ei suudetud sõnadega kokkuleppele jõuda
    Selge kui sinu jaoks on kaklus väike uudis ja igapäevane nähtus siis see on nii. Kasvame või elame erinevates keskkondades ja see ei olegi hetkel nii väga tähtis.

    Tähtis on põhjus miks sellisele tasemele langeti. Ma väidan, et omanikul/organiseerijal on õigus öelda kuidas tema korraldtavad asjad/üritused edasi kulgevad. Kui mu väide on vale siis miks on vaja üldse korraldajaid?

    PS! Minu jaoks on see küll maailmalõpp, sest tulevikus (v.a. kui homme toimub) mina Viimsisse enam ei tule. Ma ei protesteeri ei kajamehe ega ürituse vastu -- need mulle väga meeldivad aga just selliste kasutajate vastu, kellel on kaklused väikesed asjad.

    Loodan, et tulevikus too üritus saab kinniseks ja nimekirja alusel saab sisse, kus iga nimi vaadatakse üle. Siis oleksin ma taas jälle käpp ja need mesa vennad (seda STFU pidi ju siin teemas mainima, et tal oli ikkagi mesa) siis istuvad kodus ja loevad raamatuid, et natukenegi silmaringi laiendada.

  19. #999
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Kui mingi purjus tont kasiinos mängib cashi ja lärmab ning tuleb näiteks Priit Pajumaa ja käseb tal lahkuda ning too purjus vend kütab talle sisse ning ütleb tal on õigus siin edasi mängida, kuna ta maksab raket. Kas see on siis õige jah?
    Väga hull, et selliseid rusikakangelasi ka väga rahulikus seltskonnas leidub. Midagi jäi silma eelnevatest postitustest, et see tüüp polnudki üldse pokkerimängija...kummaline. Mis õigusega tema siis üldse otsustab, kes võib pokkerit mängida ja kes mitte.
    Täpselt. Head Ööd.

    Teemat lukku ei pane kuna vaja on infot homse turniiri kohta.

  20. #1000
    STFU
    Guest

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    .
    Viimati muudetud STFU poolt : 22.09.10 at 01:34

Lehekülg 50, kokku 59 EsimeneEsimene ... 404849505152 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES