Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 57, kokku 59 EsimeneEsimene ... 7475556575859 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 1180
  1. #1121

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Käisin siis ka esimest ja viimast korda sellisel yritusel. Kuna ranka ja mürakas kutsusid siis läksin. Organiseerimise pool seal kõik okei aga järjest rohkem tundub et analoogseid yritusi peaks ikkagi korraldama rohkem reguleeritud keskkonnas ehk siis kasiinos või siis ainult heade tuttavatega.
    Kui kakelda tahetakse küll siis kakeldakse, soovitan muidugi valida rohkem omasuguseid, siis ikka vähe turskem tunne kui molli panna.

  2. #1122

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Loomulikult ei saa korraldada üritusi kus inimeste tervis ja elu ohus on, aust ja väärikusest rääkimata. Pole seda teemat kunagi avanud. Läksin kunagi hea algatusega kaasa. Pakkusin abi, mis ka lahkelt vastu võeti. Lõpuks selgus hoopis et, segan kedagi. Ma küll täpselt ei ole siiani aru saanud milles. Aga eks igal subkultuuril on omad väärtushinnangud ja oma arusaam maailmast. Ma tõepoolest ei soovi olla raskestikasvatatavate noorteklubi Makarenko. Minu põhikutsumuseks on ikka pokker mitte poks. Usun, et selle ürituse lõpetamise pärast ei jää ühelgi tõsisel pokkerisõbral oma mängud mängimata, küll aga jääb ilmselt ära palju ebameeldivusi.

  3. #1123
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Teema läheb homme lõunal lukku.

  4. #1124
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Pokker on paraku selline m2ng , kus ringleb raha. Kui m2ng on nn reguleerimata asutustes, siis see voib kohale meelitada igasigsueid vendi, kel pole just head motted peas.
    Aga edu Kajamehe tervenemisel!

  5. #1125

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Igati viisakas ja austusväärne suhtumine Kajamehe poolt.

    Enam-vähem aimates, mis sorti tegelased teie üritustele imbusid, julgen arvata, et te oleks võinud seal Athenas kasvõi kabet raha peale mängida ja ikkagi leidnuks te taolised härrased oma üritustelt. Ega sõltlasenääre ja haiglane adrekanälg kohta või aega vali...
    Viimati muudetud SanderT poolt : 20.04.10 at 00:22

  6. #1126
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Pole ise kunagi Viimsi turkal käinud, kuigi olin selle plaani võtnud. Siiski avaldaks veidike arvamust.
    Sellisel üritusel peaks ikka turva kohal olema. Usun et mingi väikse kulli saaks ju igaüks sisseostu summale juurde lükata selleks otstarbeks. Lisaks mingisugustele rusikakangelastele võib vabalt sellisele üritusele kasvõi mõni lasnamäe narkar kohale lennata, et siis süstlaga ähvardades pank kaasa viia. Tegu on siiski avaliku turniiriga, kuhu(nagu ma eelnevatest postitustest aru sain) lisandus aegamööda lisaks omavahel tuttavale pokkeriringkonnale ka suvalisi jorsse.

  7. #1127
    STFU
    Guest

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    .
    Viimati muudetud STFU poolt : 22.09.10 at 01:31

  8. #1128

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    No offence aga kõigi arust vb pole isegi "laba käega" näkku löömine enam normal .. saan aru kui seda tehakse sõbra tasandil ning vaikselt ... kuid siit j22b mulje pigem teist pidi. Inimene vb tundis et see on tema jaoks ohtlik ning selle jaoks ongi ju politsei?

    Samas ei hakka ise pikemalt sõna võtma, kuna ma ei viibinud antud yritusel ..

    Edu paranemiseks kõigile

  9. #1129
    STFU
    Guest

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    .
    Viimati muudetud STFU poolt : 22.09.10 at 01:31

  10. #1130
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Kajamees oli muidugi selle asja hing. Kui ma kunagi oktoobris selle idee välja käisin, siis oleks see ilmselt suht kaootiliselt käima läind, aga õnneks Kajamees võttis minuga ühendust ja pakkus abi.
    Oligi kiire tähelend sel asjal, kahju lihtsalt et iganädalane kindel mängukoht (mitte et ma ise see aasta oleks sinna väga sattunud) jääb nüüd olemata. Ehk tuleb alternatiive?

  11. #1131

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas STFU Vaata postitust
    kas sa võiksid sellest arusaada? et meie ja viimsi pc pole mitte kuidagi moodi seotud kajamehe viimase insidendiga.....see oli suvaline vend, kes tuli sinna omast vabast ajast ja pole kunagi seal käind...

    laupäevane asi on ülepuhutud mull, kellegil pole midaig viga...mõnda on kasvatatud lihtsalt isa sõnata ja ainult ema kaisuga....

    siiski on tore kuulda, et kajamehel tervis korras...kuid kurb uudis on see ikkagi, et VPC kinni turniirisari peatatakse....
    Ülepuhutud mull? Hämmastav kuulda, et kellegi meelest oli laupäeval ebaadekvaatselt käituvate noormeeste suhtumine ja tegevus normaalsed. Paljude inimeste turniir sai häiritud ja rikutud. Kasvõi see, et keegi purupurjus isik istub finaallauda maha, mõnitab ja kommenteerib, ei ole kohe kindlasti tore. Või et keegi otsustab kellegi eest mängu jätkata, kui inimene on turniirit lahkunud ja nõuab valjuhäälselt oma õigusi. Täiesti ennekuulmatu.

  12. #1132
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas makz Vaata postitust
    Pole ise kunagi Viimsi turkal käinud, kuigi olin selle plaani võtnud. Siiski avaldaks veidike arvamust.
    Sellisel üritusel peaks ikka turva kohal olema. Usun et mingi väikse kulli saaks ju igaüks sisseostu summale juurde lükata selleks otstarbeks. Lisaks mingisugustele rusikakangelastele võib vabalt sellisele üritusele kasvõi mõni lasnamäe narkar kohale lennata, et siis süstlaga ähvardades pank kaasa viia. Tegu on siiski avaliku turniiriga, kuhu(nagu ma eelnevatest postitustest aru sain) lisandus aegamööda lisaks omavahel tuttavale pokkeriringkonnale ka suvalisi jorsse.
    Kas Athena hotellil endal turvamehi ei ole?

    Kui me Strand hotellis PokkeriProd.com Suveturniiri korraldasime siis turvaprobleem oli selle kohapealt lahendatud, et hotellil endal olid tuvramehed olemas ja vajadusel oleksime saanud kasutada nende abi.

  13. #1133
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas Athena hotellil endal turvamehi ei ole?

    Kui me Strand hotellis PokkeriProd.com Suveturniiri korraldasime siis turvaprobleem oli selle kohapealt lahendatud, et hotellil endal olid tuvramehed olemas ja vajadusel oleksime saanud kasutada nende abi.
    srt OT pärast, aga kas see suvi toimub ka pokkeriprod.com suveturniir? ja kui toimub, siis kas kuupäevad on ka paika pandud. see on turniir mida ma maha ei tahaks magada.

  14. #1134
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Kahjuks ei toimu

    EDIT: loe selle pildi viimaseid kommentaare

    http://www.orkut.com/Main#AlbumZoom?uid=17570434853042216848&pid=126620 5177197&aid=1$pid=1266205177197

  15. #1135
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kahjuks ei toimu

    EDIT: loe selle pildi viimaseid kommentaare

    http://www.orkut.com/Main#AlbumZoom?uid=17570434853042216848&pid=126620 5177197&aid=1$pid=1266205177197
    Page not found

    We're sorry, but there is no orkut.com Web page matching your entry. It is possible that you typed the address incorrectly, or that the page no longer exists.

  16. #1136
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)


  17. #1137
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    ehk ikkagi saab kellegi siit foorumist nõusse, et see turniir ära teha.

  18. #1138
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Põhimõtteliselt on vaja tankiste ja see tankist ei tähendaks halvas mõttes tankisti. Samas mida rohkem ma mõtlen seda räigelt pohhui mul hakkab olla ning ehk korraldabki see aasta tolle lõbusa ürituse ära. Hetkel ise downswingi, nats töötlen end ja siis mõtlen.

    Kajamehele kiiret paranemist ja kõigile teistele -- võtke VEEL rahulikumalt.

  19. #1139

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Teha teema kus otsitakse vabatahtlikke äkki? Turniirist jäi väga hea elamus ja tahaks vägagi see aasta korrata.

  20. #1140

    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Minu arvamuse kohaselt on kõikvõimalike kodumängude organiseerimine korraldaja(te) jaoks alati paras pähkel, sest võib juhtuda, et sõbralikust kodumängust kujuneb kontrollimatu (ning hetkel ka illegaalne) hasartmänguläbu selle sõna kõige halvemas mõttes. Kahjuks tundub, et Viimsis just nii läks ning väga mõistlik otsus oli korraldajate poolt too "Lõua Baaris" toimunud farss sellisel kujul ära lõpetada.

    Kajamehele soovin head paranemist ning tuletan kõigile, kes teda kritiseerivad meelde, et just tema on teinud ja teeb tegelikult kõige rohkem tööd selle nimel, et viia mingi osa pokkerist kasiinodest välja ning võimaldada korraldada legaalseid turniire ka hasartmängulitsentsi mitteomavatel ettevõtetel. Seda täiesti tasuta ning omast vabast ajast. Aga selliste juhtumite põhjal jääb mulje, et vast ei ole ühiskond kodumängude legaliseerimiseks veel päris küps kui laudadesse leiavad tee inimesed, kes ei tule oma mänguoskusi proovile panema, vaid laudadesse lakkuma ning oma isiklikke probleeme lahendama. Minu arust on igati mõistlik, et jooma ja löömameeste jaoks on olemas kasiinod ja pokkeriautomaadid, kus nende tegevust ametlikult kontrollitakse ning vajadusel sõidab ka sinine buss kiirelt kohale.

    Teiseks soovitaks ma selle teema üldse lukustada ning loota, et seda ei ole juba lugenud mõni Rahandusministeeriumi või EMTA ametnik, kes leiaks siit hõlpsalt väga häid argumente pokkeriinimeste avalikuks koinimiseks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES