Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 103, kokku 206 EsimeneEsimene ... 35393101102103104105113153203 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 4118
  1. #2041

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pigem tee live session HEM supportiga. Minul teine live session võttis aega 3h ja vend lõpuks loobus, öeldes "Tee format ja proovi uuesti."

  2. #2042
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Hmm, kus see Table Manager on, lol :P Ma alles hakkasin kasutama HEM'i.
    Kui paned Start Auto Import, siis see väike aken mis lahti kargab, on Table Manager.

  3. #2043
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selge tänud.

  4. #2044
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HELP!

    PokerStars.ee HH asub aadressil: "C:\Users\ranka\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHi story". Automaatselt ta seda üles ei leia (ei peagi leidma) aga kui manuaalselt otsida kasutades seda HEM'i totakat akent siis C:\Users\ranka on viimane path ning AppData kataloogi ma ei suuda enam leida.

    Kui kasutana Start->Run otsingut siis leiab üles. HELP HELP HELP! :D

  5. #2045
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    43

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    HELP!

    PokerStars.ee HH asub aadressil: "C:\Users\ranka\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHi story". Automaatselt ta seda üles ei leia (ei peagi leidma) aga kui manuaalselt otsida kasutades seda HEM'i totakat akent siis C:\Users\ranka on viimane path ning AppData kataloogi ma ei suuda enam leida.

    Kui kasutana Start->Run otsingut siis leiab üles. HELP HELP HELP! :D
    Control Panel > Folder Options > View > Show hidden files, folders, and drives.

  6. #2046
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ilmselt siin juba küsitud, aga mis tegema peab, et saada HUDi statsid nagu nimede juurde õigesti? Ongames' mul nii, et ühes lauas on statid õigetes kohtades, aga teises lauas on kuskil eemal, ja kui üritan nihutada õige mängija juurde statsi, siis teises lauas liigub selle mängija stats paralleelselt eemale.

  7. #2047

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul kuulsin ühte linnalegendi:

    Et HEMi teine kood on ainult selleks juhuks, kui sul juhtub olema lauaarvuti ja laptop.Et siis saad kasutada seda mõlemas.Aga kui need peaks juhtuma korraga tööl olema, siis pannakse see lukku.

    On selles linnalegendis ka tõtt?

  8. #2048

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kes keelab sul kahes arvutis korraga pokkerit mängida? Naistejutte pole mõtet kuulata.

  9. #2049
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Ilmselt siin juba küsitud, aga mis tegema peab, et saada HUDi statsid nagu nimede juurde õigesti? Ongames' mul nii, et ühes lauas on statid õigetes kohtades, aga teises lauas on kuskil eemal, ja kui üritan nihutada õige mängija juurde statsi, siis teises lauas liigub selle mängija stats paralleelselt eemale.
    Tõsta siis esimeses lauas paika ja alles seejärel ava järgmised.

  10. #2050

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Kes keelab sul kahes arvutis korraga pokkerit mängida? Naistejutte pole mõtet kuulata.

    On see "for sure" või loogika?

  11. #2051

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    For sure loogika.

  12. #2052

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    For sure loogika.
    Ok, tänud.Edaspidi saunas vaatan naisi ja ei kuula enam

  13. #2053

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nu tegelt ma ei saa sulle 100 prossa midagi lubada :D Aga lasin ise veidi aega tagasi vennaga kahepeale HEMI ja ei olnud häda midagi. Teisedki nii teinud.

  14. #2054

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    aidake palun.
    hem nussib, HUD ei kuva laudades,kuigi table manageri lööb ette ja laudu näitab,kuid kõik numbrid seal on nullis :)

  15. #2055

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    CD romm lahti. Pista WIlly sisse ja küta vastu Hem-ile

  16. #2056
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    :D

  17. #2057
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
    Control Panel > Folder Options > View > Show hidden files, folders, and drives.
    Suured tänud.

    Tsitaat Algselt postitas HBP Vaata postitust
    Mul kuulsin ühte linnalegendi:

    Et HEMi teine kood on ainult selleks juhuks, kui sul juhtub olema lauaarvuti ja laptop.Et siis saad kasutada seda mõlemas.Aga kui need peaks juhtuma korraga tööl olema, siis pannakse see lukku.

    On selles linnalegendis ka tõtt?
    Nendest koodidest ma ei ole veel täpselt aru saanud. Antakse üks kood, mida saad kasutada kahe erineva HEM'i jaoks aga hetkel mul on kood kasutusel kolmes erineva arvuti HEM'is. Ükski HEM ei ole karjuma hakanud ega lukku läinud.

    Tsitaat Algselt postitas dener89 Vaata postitust
    aidake palun.
    hem nussib, HUD ei kuva laudades,kuigi table manageri lööb ette ja laudu näitab,kuid kõik numbrid seal on nullis :)
    Anna natuke rohkem infot. Mis pokkeritoas mängid? Käsi impordib? Kui jah siis hero nimed on paika pandud? Kas table finderiga (Table Manager->Table->Table Finder) oled laudu otsinud?

  18. #2058

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsekkisin järgi,hero polnud paika pandud jah...ei tea kuidas see oli maha võetud
    thanks for the tip

  19. #2059

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
    Control Panel > Folder Options > View > Show hidden files, folders, and drives.

    tegin selle, kuid asi ikka toimima ei hakanud , mis veel võiks aidata ?

  20. #2060

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on selline imelik probleem, et holdem manager töötab ja impordib käsi nagu vaja aga graafikut edasi ei joonista. imelik asja juures on see, et graafikul võitude tulemused muutuvad nii nagu vaja aga uute käte tulemused enam lõppu ei ilmu. näiteks võidan 20bb ja graafik ka tõuseb 20bb aga seda kätt iseenesest enam kajastatud ei ole. Oskab keegi aidata? :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES