Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 104, kokku 206 EsimeneEsimene ... 45494102103104105106114154204 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 061 kuni 2 080, kokku 4118
  1. #2061
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    43

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas jaans20 Vaata postitust
    tegin selle, kuid asi ikka toimima ei hakanud , mis veel võiks aidata ?
    mis asi sul toimima ei hakanud?
    ei näita peidetud faile? vaata siia siis: http://www.teeeh.com/troubleshooting...s-not-working/
    Viimati muudetud ReinZ poolt : 11.10.10 at 21:21

  2. #2062

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
    mis asi sul toimima ei hakanud?
    ei näita peidetud faile? vaata siia siis: http://www.teeeh.com/troubleshooting...s-not-working/
    ei no mystika on selles , et nii kui stars.ee endale peale panin nii enam HEM ei toimi , ei kuva andmeid laudu ja samuti ei näe ka HEM-i ei graafikuid ega ka käsi , kuigi PS on salvestama pandud käed ja HEM-i tabel manager laudasi näitab

  3. #2063

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi oskab öelda, kuidas neid won showdown ja nonshowdown joonte värve muuta sai?

  4. #2064

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ranka nüüd jälle mingi jama,käsi ei impordi enam ning HUD i ei kuva ka.
    saidiks on pokerstars

  5. #2065
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas jaans20 Vaata postitust
    ei no mystika on selles , et nii kui stars.ee endale peale panin nii enam HEM ei toimi , ei kuva andmeid laudu ja samuti ei näe ka HEM-i ei graafikuid ega ka käsi , kuigi PS on salvestama pandud käed ja HEM-i tabel manager laudasi näitab
    Endal sama jama, kuigi sõber suutis korra kõik tööle saada, siis hiljem sisse logides enam ei tööta. HELP PLS.

  6. #2066

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Endal oli sama mure peale Stars.ee installimist. Järgige nõuandeid:

    http://faq.holdemmanager.com/questions/48/My+HUD+Doesn%27t+Work

    Mul aitas see, et Starsi lobbys muutsin kausta, kuhu käed salvestatakse, keele "English" peale (vaikimisi oli Stars andnud eestikeelse). Aga jah, kõigepealt muidugi tuleks HEM-is autoimpordi alt uus tuba teha (Stars.ee siis) ja importima panna.

  7. #2067
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ütleme et ma olen viimasel ajal cashi mänginud ja käed salvestavad ära ja impordib hemi

    kui ma nüüd ostan pokertableratingust käsi , kas sis need käed mis seal on ja minu käed, mis on samad, saavad topelt?

    jama ju?

  8. #2068
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ütleme et ma olen viimasel ajal cashi mänginud ja käed salvestavad ära ja impordib hemi

    kui ma nüüd ostan pokertableratingust käsi , kas sis need käed mis seal on ja minu käed, mis on samad, saavad topelt?

    jama ju?
    HEM peaks aru saama impordi ajal, kui mingid käed on topelt ja need välja jätma.

  9. #2069
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    HEM peaks aru saama impordi ajal, kui mingid käed on topelt ja need välja jätma.
    selge, suured tänud :)

  10. #2070
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
    Endal oli sama mure peale Stars.ee installimist. Järgige nõuandeid:

    http://faq.holdemmanager.com/questions/48/My+HUD+Doesn%27t+Work

    Mul aitas see, et Starsi lobbys muutsin kausta, kuhu käed salvestatakse, keele "English" peale (vaikimisi oli Stars andnud eestikeelse). Aga jah, kõigepealt muidugi tuleks HEM-is autoimpordi alt uus tuba teha (Stars.ee siis) ja importima panna.
    Kõik need asjad on tehtud, aga ikka mingi kala sees, tegin viimase update ka ära, rohkem ei oska nagu midagi teha

  11. #2071
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    installisin esimest korda hemi peale ja hudi ei viska ette, auto import käib
    proovisin ka relaunch hud, ei funkanud, mby kuskilt pean näppima alguses?

  12. #2072
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    installisin esimest korda hemi peale ja hudi ei viska ette, auto import käib
    proovisin ka relaunch hud, ei funkanud, mby kuskilt pean näppima alguses?
    emm.. võiksid siin seda teemat läbi kammida.. peale iga paari lehte on keegi taas sama teemaga siin.. proovi TableFinderiga lauad leida kõigepealt..

  13. #2073

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tal pole Hero ega midagi paika sätitud ilmselt. Hemil on suurepärane piltitega FAQ kasutage seda ffs.

  14. #2074

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma ei saa Poker Heavenis oma custom HUDi tööle.. kui enda layoudi panen, siis seal näitab ikka mingit default teemat. Site on õige määratud.
    Sama kehtib popup-iga, tegin seal popup designeris endale meelepärase popup window ja kui panen apply ja save jääb ikka se esimene variant mis seal on (default_CBet).

    help?

    edit: Kui realplayerist käsi uuesti vaatan, siis on statsid kõik nii nagu peaks olema.
    Viimati muudetud Ski poolt : 13.10.10 at 19:21

  15. #2075

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ostsin HEM'i täna ja ei sa ühtegi kätt everleafist importida, pnen importima ütleb kõikide käte koht IMPORT ERRORS ainult ja ükski käsi kuradi imporditud ei saa.. Ehk oskab keegi mingit nõu anda?

  16. #2076
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM ei toeta everleafi.

  17. #2077

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    www.holdemmanager.com on kirjas, et toetab everleaf võrgustikku wtf.

  18. #2078
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Krt teab, vaatasin siit: http://faq.holdemmanager.com/questio...ed+Poker+Sites
    Pead vist supporti kiusama selle küsimusega.

  19. #2079
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas saan HEMis käsi ära märkida? (mitte lauas istudes)

  20. #2080
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ega kellelgi probleemi ei esine HEMi audentimisega? Alles eile sain kasutada ilusti ja täna lükkasin tööle, viskab ette, et tuleb aktiveerida online-s, kuid ei suuda läbida seda aktiveerimise protsessi. Proovisin koodi resetida holdemmanager.com/registration lehel, kuid seal viskab ette päris toore päringu errori.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES