Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 105, kokku 206 EsimeneEsimene ... 55595103104105106107115155205 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 081 kuni 2 100, kokku 4118
  1. #2081
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Ega kellelgi probleemi ei esine HEMi audentimisega? Alles eile sain kasutada ilusti ja täna lükkasin tööle, viskab ette, et tuleb aktiveerida online-s, kuid ei suuda läbida seda aktiveerimise protsessi. Proovisin koodi resetida holdemmanager.com/registration lehel, kuid seal viskab ette päris toore päringu errori.
    kle mul ta ütleb, et aktiveerib ära, aga siis kui uuesti kinni panen ja hemi avan, tahab jälle aktiveerimist
    niiet sarnane mure

  2. #2082

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Äkki on see abiks..
    If you are sitting behind a proxy - (Very Rare)
    The licensing system uses the Proxy settings of your Internet explorer. So your Internet explorer must work and be capable of connecting to the Internet.



    1. Open your Internet Explorer and go to Tools / Internet Options / Connections and click on "LAN-Settings" at the bottom.
    2. Uncheck every box in the small new menu and click ok.
    3. Try to register HM again.


    Note: If you can't find those files, contact support@holdemmanager.net - DO NOT delete any other files with similar names
    http://faq.holdemmanager.com/questio...+Manager#proxy

  3. #2083
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Saatsin supporti kirja, aga enne kui nad vastata jõudsid, hakkas toimima, ilmselt oli probleeme neil serveriga.

  4. #2084
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas kuidagi nii saab, et kellaajad oleks eesti aja järgi kätel ja sessioonidel, ma saan aru küll, et ta võtab kellaaja FT aja järgi mul, aga kuidagi normaalsesse aega ei saa?

  5. #2085
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kas kuidagi nii saab, et kellaajad oleks eesti aja järgi kätel ja sessioonidel, ma saan aru küll, et ta võtab kellaaja FT aja järgi mul, aga kuidagi normaalsesse aega ei saa?
    Options-Settings-Adjust Site Import Times ja FTP 7 otsa

  6. #2086
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Options-Settings-Adjust Site Import Times ja FTP 7 otsa
    ok tänud, ma olin peaaegu lähedal juba, sealt miscellaneous alt day start time näppisin ennem ka :P

  7. #2087

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    keegi selle triobeti sng hudide kohta ei tea midagi?

  8. #2088

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    selline mure et kui panene oma holdem tõõle siis need statsid on kõik igas lauas hoopis teise j2rjekorras kuidas ma saaks nii et kui ´tõõle panen siis ikka iga stats iga õige nime juures???

  9. #2089
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sünkroniseeri prefered seat oma pokkeritoa ja HM-i vahel ära

  10. #2090
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    probleem järgmine,tegin formati,tõmbasin holdemi,avan ja selline asi ,lähen HEMi kodukale resetin key ära aga edasi?

  11. #2091
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Activate online now. Kui vaja, siis resetid key ära, edasi peaks ta aktiveerima ja küsima PC#1 või PC#2, peale selle valimist oledki toote aktiveerinud.

  12. #2092
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    viskab sellise vea teate kui aktiveerida tahan-License Failure Details
    --------------------------------------------------
    10/18/2010 11:29:33 AM
    cx
    --------------------------------------------------

    Errors connecting to the server.

    DETAILS

    Could not activate license at server.
    The request failed with HTTP status 417: Expectation failed.

  13. #2093
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oli endal ka paar päeva tagasi sama probleem, lahenes iseenesest, suppordist saadeti kiri alles siis tagasi, kui asi juba töötas.
    Kood:
    Hi,
    Sorry for the inconvenience. There was a problem with the server last night
    which has since been resolved so it should successfully register now if you 
    would like to try again. If it doesnt send me that log file again as the
    message should be updated to indicate what the new problem is.
    
    Thanks
    Morny
    Holdem Manager Support
    Ma soovitaks suppordiga ühendust võtta ja vaadata mis nad oskavad öelda

  14. #2094

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    sünkroniseeri prefered seat oma pokkeritoa ja HM-i vahel ära
    ja aga holdemis pole unibeti oma mis ma seal valima peaks siis+??? ja mis nr peak panema kui ma istun all keskel..

  15. #2095
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pkillar Vaata postitust
    ja aga holdemis pole unibeti oma mis ma seal valima peaks siis+??? ja mis nr peak panema kui ma istun all keskel..
    Prima vali, numbrit ma ei tea, pane katse-eksituse meetodil.:)

  16. #2096
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Prima vali, numbrit ma ei tea, pane katse-eksituse meetodil.:)
    numbrite lugemine algab diilerist ehk üleval keskel olevast chipihunnikust vms iganes seal mingis toas on.. kellaosuti suunas loetakse istmed.. tõneäoliselt siis 4's või 5s iste

  17. #2097
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    viies istekoht peaks olema jah.

  18. #2098
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul küss selle full tilti istumise koha pealt... HEMis laseb valida 9-maxis ainult sealt 5'e... kuigi hand historys näitab et istun seat 6 ja nii ka on HUD alati lauda avades ühe koha võrra nihkes... ??

  19. #2099
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    mul küss selle full tilti istumise koha pealt... HEMis laseb valida 9-maxis ainult sealt 5'e... kuigi hand historys näitab et istun seat 6 ja nii ka on HUD alati lauda avades ühe koha võrra nihkes... ??
    table manager lahti, parem klõps ja 9-max vali

  20. #2100
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Väike mure, nimelt see PostgreSQL võtab nii palju ruumi, et ketas hakkab täis saama. Kas on võimalik ja kuidas saaksin teha nii, et kogu see kupatus üle kanda välisele kõvakettale ning et edaspidi täiendaks seda ka seal?

    Ei tahaks uskuda, et copy paste lihtsalt aitab? või olen asjast valesti aru saanud? :P :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES