Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 107, kokku 206 EsimeneEsimene ... 75797105106107108109117157 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 4118
  1. #2121
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuni NL50.

  2. #2122
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kui ma nö ostan kellegagi HEMi kahepeale ja annan talle ühe serial key, siis kui ma tulevikus tahan uuendada pro versioonile, kas uuendab automaatselt need mõlemad keyd?

    edit: keegi oskab öelda, mis stakeni see small stakes ver on üldse?
    Peaks uuendama mõlemad ja on kuni NL50.

  3. #2123
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    käsi 3me toa peale pea 400k kätt imporditud ning üle 40k mängija statsid käes:)
    no ilmselgelt on sul ikkagi IT alaselt asjad sassis.. esiteks mul on kõik pokkerikliendid pandud salvestama ainult 3 päeva käsi.. muidu lähevad handhistory kataloogid liiga palju faile täis ja HEM hakkab uimama jne.. teiseks on HEMil ka mingi arhiveerimise funktsioon olemas.. ehk käed mis ta on cliendi handhistory kataloogist andmebaasi importinud.. liigutab ära arhiivikataloogi, kust siis teoorias peaksid ise aegajalt tühjendamas käima..

    andmebaas on mõeldud andmete hoidmiseks.. ehk kui formatit teed.. siis oleks normaalne, et sa võtad oma andmed ehk andmebaasi ja teed varunduse sellest või expordid oma andmed vms.. puhas joppamise asi, et su topelt IT alane eksimus kokkuvõttes positiivseks tulemuseks kulmineerus.

    googelda veidi, kuidas postgre andmebaasist backupi tehakse ja kuidas taastada saab (backup and recovery basics vms).. tulevikus tõenäoliselt kulub see oskus ära... ma teen oma baasist ca korra kuus backupi ja panen teisele kõvakettale või DVD plaatidele..

    ja käi arhiivikataloogi ka tühjendamas...
    Viimati muudetud Rage poolt : 22.10.10 at 08:25

  4. #2124
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tänud infi eest mul salvestas 30 päeva tõmbasin kah 3 peale ehk hem uimab nüüd vähem

  5. #2125
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kui ma nö ostan kellegagi HEMi kahepeale ja annan talle ühe serial key, siis kui ma tulevikus tahan uuendada pro versioonile, kas uuendab automaatselt need mõlemad keyd?

    edit: keegi oskab öelda, mis stakeni see small stakes ver on üldse?
    Jep, kuni NL50 ja pro versiooni saavad mõlemad.
    Ma paar kuud tagasi upgradesin aga oli igavene jama sellega, nad saadavad sulle mailile uue key aga millegipärast polnud neil näha mu MB ülekannet, ühesõnaga pärast paari kirjavahetust vabandasid ja asjad said korda.

  6. #2126
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline küsimus, et lampi enam ei näita hudi laudades? kõik muud asjad töötavad korralikult. väga imelik.
    Milles võib probleem olla?

    /tegin update ka ära, ikka ei tööta
    kui ma panen auto import, siis ei tule seda table manageri akent ka lahti.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 24.10.10 at 13:45

  7. #2127
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hemis Reportside all näitab eurolaudasi dollarites(kuigi mõlemad linnukesed peal), graafiku all on nö õigesti arvutatud. Et kui kaotan 1BI € siis graphi all näitab õigesti miinust dollarites, reportsis aga näitab valesti. Any help ?

  8. #2128
    Julm Donk
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    28

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul suur häda selle hemiga , üks õhtu lambist enam ei impordi käsi,kuvab statsid küll kuid ei uuenda ja kui hemi lahti võtan ning nt olen lauas 3 kätt mänginud juba siis need impordib ,kuid importimine jääb seisma ,et üks fail veel importida ja ei impordi lõpuni ega hakka automaatselt importima- segane jutt??

    Lahendusi olen proovinud hemi maha lasta ja uuesti peale-ei aidanud ning andmebaase muutnud,kuigi ma arvan et need ei tohiks m6jutada a vb ning proovisin impordi asukohta kah muuta nii hemis kui FT ,ei aidanud see kah
    Viimati muudetud bestbefores poolt : 25.10.10 at 14:54

  9. #2129
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi teab milles võib probleem olla, kui hem enam auto importima ei hakka? Panen start siis viskab kirja ette, et Auto importing ja Table manager avaneb ka aga ühtki kätt sisse ei tõmba. Proovisin re-installi, siis töötas esimesel korral niikaua kui hemi kinni panin ning uuesti avades jälle ei funka.

    EDIT: Auto import hakkas tööle peale poole tunnist mõtlemist Milles võib olla probleem?
    Viimati muudetud tonis poolt : 26.10.10 at 17:19

  10. #2130

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEMi mingi 2 aastat kasutanud aga nyyd siis vaja hemi POP-UP akent vaja mudida. tagan n2ha palju nad positsiooniliselt squuezivad mingist asendist kui l2hen squueze n2idaja peale .. kuidas see toestatav on? tnx

  11. #2131
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    jube küll milline sitt kogu aeg HEMiga käib... iga 2nädala tagant reinstall ja uus database...kõik käed kogu aeg kadunud..hui viitsin enam backupe teha või importida. Win7 täitsa uus peal.

    Täna annab järgmist:

    ------------------------------

    ------------------------------
    The following error occurred when trying to open the database: Failed to establish a connection to '127.0.0.1'.
    ------------------------------
    [OK]
    ------------------------------

  12. #2132

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas Unibetis on ka kuidagi võimalik HEM tööle saada? Minu mõistus seda lahti ei jaga egatahes. Keegi oskab aidata?

  13. #2133
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    jube küll milline sitt kogu aeg HEMiga käib... iga 2nädala tagant reinstall ja uus database...kõik käed kogu aeg kadunud..hui viitsin enam backupe teha või importida. Win7 täitsa uus peal.
    no anna andeks, aga su probleemide lahendamine on ka eriti haige, muudkui reinstall.. võta kätte ja uuri ka enne reinstalli, milles viga on..

    antud viga tähendab seda, et HEM ei saa su andmebaasiga ühendust, seega kas on andmebaas maas või kati või valesti konfitud vms.. teiseks kui sa HEMi reinstallid sa ei pea tegema alati uut andmebaasi..

    kolmandaks, kui sa ei ole IT's eriti kirgas kriit.. siis tee nii nagu mina, kes ma pole näiteks auto remondis eriti kirgas kriit.. nimelt käin hoolduses, kus spetsialistid asja ajavad..

  14. #2134

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


  15. #2135
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Milles võib asi olla, et lauas statte näitab ja graafikuid ka. Aga reportseid ,handse ja muid asju ei kuva absoluutselt???

  16. #2136

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas minuraha Vaata postitust
    Kas Unibetis on ka kuidagi võimalik HEM tööle saada? Minu mõistus seda lahti ei jaga egatahes. Keegi oskab aidata?
    faq.holdemanager.com- is olen kõik sammud läbi teinud, aga endiselt ei tööta.

  17. #2137
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi öelda, miks mul hemis HUD ei tööta uues limiidis ? Võtsin esimest korda NL10 lauad lahti ja no ei tule hudi bare. Table manageris tunneb laua nime ära. NL5-s töötab hud ilusti ja MTT-l ka, nii et asi peab limiidis olema. Äkki tähendab see midagi, et NL10 lauad on kõik 40-100bb, aga NL5-s ei olnudki max BI suurust laua taga kirjas vms ? Starsiga tegu.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 29.10.10 at 23:02

  18. #2138
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    uskumatu asi on see holdem ikka. unstallisin maha, lasin uuesti peale, hakkas hud jälle uuesti tööle laudades. kõik oli ilus mingi 5 päeva, ja nüüd uuesti lampi endam hudi ei näita laudades, table manager näitab laudu, aga hudi ette ei viska. muidu kõik töötab korralikult. proovisin uuesti erinevad asju, lõpuks lasin maha ja installisin uuesti peale, aga nüüd ei aita enam see ka. mis moodi see võimalik on, et lampi enam mingist hetkest hud laudades ei tööta. Ei oska enam midagi teha. Kellegil pole sarnast probleemi olnud?

  19. #2139
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul just on sarnane probleem, aga mul töötab nt NL5-s või MTT-l.
    NL10-s ei ole ja just proovisin NL25-te, seal ka pole.
    Mul selline kahtlus, et sel on miski seos selle "40-100bb"-ga mis laua nime taga kirjas on, sest NL5-s ega NL2-s seda pole ja seal hud töötab. Table finderiga on suht nutune hudi tööle panna ja koguaeg laudu vahetada..nii ei saa.

    Ei tea kust abi ka otsida. 5qww sul ostetud HEM ? Mul piraat igatahes
    Võiks proovida starsi suppordile kirja saata vist, neil enne ka mingi jama olnud seoses laua nimega, et hud ei tööta.

  20. #2140
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul ostetud jh, aga ma mängin full tildis. eile peale sessiooni kõik töötas veel ilusti, täna lambist jälle p****s. tahaks sinna holdemi supporti kirja saata, aga jh, inglise keelega ei ole ma just kõige parem sõber.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES