Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 206 EsimeneEsimene ... 891011122060110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 4118
  1. #181
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    Kas keegi windows 7'ga ka hemi tööle saanud? Kui ma seda PostgreSQ'd installida tahan viskab "The 'Secondari Log on' service is not running. The service is required for the installer to initialize the database. Please start the service and try again" ette, aga keegi oskab öelda kus kohast ma mida käivitama pean?
    vistal on igatahes ctrl panel-admin. tools-services

  2. #182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kellelgi key activatimisega ka kunagi probleeme on olnud? Viskan key sisse ja online registration, aga sealt ütleb miski license is modified

    Sai kõik need stepid faq tehtud:
    http://208.109.95.123/faq/afmmain.aspx?faqid=159


  3. #183
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet
    Kellelgi key activatimisega ka kunagi probleeme on olnud? Viskan key sisse ja online registration, aga sealt ütleb miski license is modified

    Sai kõik need stepid faq tehtud:
    http://208.109.95.123/faq/afmmain.aspx?faqid=159

    Seda võib ikka juhtuda, kui arvutit vahetad või windosa üle lased.

  4. #184

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Täna ostetud key.

    Igatahes asi lahenes ja kiitus suppordile. Millegi pärast minu request ei jõudnud nende serverini ja läbi remote desktopi additi manuaalselt asi registrisse ja korras. Vend ei saanud ise ka aru, et miks nii, sest ühtegi firewalli (ka ruuteri oma disabled) ei ole peal ja mingeid proxysid ei kasuta. Et mis võiks põhjustada blokki.

  5. #185
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet
    Täna ostetud key.

    Igatahes asi lahenes ja kiitus suppordile. Millegi pärast minu request ei jõudnud nende serverini ja läbi remote desktopi additi manuaalselt asi registrisse ja korras. Vend ei saanud ise ka aru, et miks nii, sest ühtegi firewalli (ka ruuteri oma disabled) ei ole peal ja mingeid proxysid ei kasuta. Et mis võiks põhjustada blokki.
    Väga supper tõesti, kui selline lähenemine, et remote desktopiga asi ära parandati.

  6. #186
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 406

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne
    HEM->Hud Options->Player Preferences üleval (delete nupu all) on "Show Abbreviations", selle jama eest võta kastike ära.

  7. #187

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere,
    kuskilt oli see läbi käinud, kuid ei mäleta ja küsin veel üle. Hem-is liiguvad hudi statid laua peal ringi, kui tõstan paika ühes lauas, siis teises liiguvad nad samuti ära nagu ei saaks aru, et ma mitmel laual mängin. Kas mu fikseeritud positsioon on vale või midagi muud veel häda? Mängin triobetis.

  8. #188
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    pane ühel laual statid kõik paika nii nagu tahad, ja siis võta system tray'st lahti "table manager" sealt file----> save positions..

    ehk aitab

  9. #189

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas HEM saab trios datamineda?

  10. #190

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Raimo1
    kas HEM saab trios datamineda?

    jah.

  11. #191

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    pane ühel laual statid kõik paika nii nagu tahad, ja siis võta system tray'st lahti "table manager" sealt file----> save positions..

    ehk aitab
    yep, suurimad tänud : )

  12. #192
    leits
    Guest

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kiire küsimus, kui mängin HU'd 9max lauas (teen uue laua), on 3-4 mängijat, viksab statid vale inimese juurde. 7-9 inimese puhul kõik ok . ahjaa ... mõtekas oleks vist sel juhul inimeste juurest nimed statide kuvamisel kaotada ja text suuremaks nats teha ... kellelgi mingit fääncyt conffaili on kõige jaoks :?

  13. #193

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D

  14. #194
    leits
    Guest

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D
    raudselt saab, ennem oligi ilma, aga avastasin et viskab valesse kohta statid kui vähem kui 7 mängijat vmsd, panin nimed tagasi siis, ja liiguytan nad vahepeal ise paika

  15. #195
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 406

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D
    saab kyll

  16. #196

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul oli kiire ja ma ei põhjendanud oma smileyt seal, aga ma ükskord võtsin nimed ära stattide kohapealt, et rohkem ruumi oleks ja kui lauavahetuse ajal statid paigast ära läksid, siis ei teadnud, milline statt kellegi juurde käib. Mõnus kaos oli lauapeal. Seda pidasin silmas.

  17. #197
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    mul oli kiire ja ma ei põhjendanud oma smileyt seal, aga ma ükskord võtsin nimed ära stattide kohapealt, et rohkem ruumi oleks ja kui lauavahetuse ajal statid paigast ära läksid, siis ei teadnud, milline statt kellegi juurde käib. Mõnus kaos oli lauapeal. Seda pidasin silmas.
    Jah kui sassi lähevad, siis kuidas aru saad kes kelle omad, ahhaha. Mul ükskord oli ka kogemata hiirega jamasin ja kõik läksid sassi, siis mõtelsin ennem, kui kohale jõudis, et nimed lisaksin ;D

  18. #198

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Niih selline probleem nüüd hem ja hud-iga. Nimelt siiamaani oli kõik hästi töötanud, aga täna ei kuva statse lauale.. panen auto impordi tööle ja näitab nagu ta ei impordi ühtegi kätt, no absull mitte ühtegi. Ning table manager näitab laudu, aga näitab et kõikidel laudadel 0 mängijat.
    Milles asi võib olla? Ahjaa..mängin prima võrgus.

    Edit: sama äkki kui kadusid, ilmusid tagasi

  19. #199
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    Niih selline probleem nüüd hem ja hud-iga. Nimelt siiamaani oli kõik hästi töötanud, aga täna ei kuva statse lauale.. panen auto impordi tööle ja näitab nagu ta ei impordi ühtegi kätt, no absull mitte ühtegi. Ning table manager näitab laudu, aga näitab et kõikidel laudadel 0 mängijat.
    Milles asi võib olla? Ahjaa..mängin prima võrgus.

    Edit: sama äkki kui kadusid, ilmusid tagasi
    Ulme värk ;D

  20. #200
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 406

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    mul oli kiire ja ma ei põhjendanud oma smileyt seal, aga ma ükskord võtsin nimed ära stattide kohapealt, et rohkem ruumi oleks ja kui lauavahetuse ajal statid paigast ära läksid, siis ei teadnud, milline statt kellegi juurde käib. Mõnus kaos oli lauapeal. Seda pidasin silmas.
    selle pärast pane nimi popupi, et clicakd stattidele ja vaatad nime popupist järgi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES