Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 119, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1969109117118119120121129169 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 361 kuni 2 380, kokku 4118
  1. #2361

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Palju small stakes - > pro version vms maksab ?

  2. #2362

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Realist Vaata postitust
    Ehk oskate aidata.
    Kas HEMiga saab selekteerida välja taskupaarid, millega ma olen flopi näinud ning paljud neist on seti kokku saanud ?
    Ala. 340st taskupaarist on tulnud 40 seti .
    Abiks äkki
    Proovisin nii Reports>Overall, sinna lisasin Flop Set%
    ( Click to show/hide )

    Siis Filter>Edit>Hole Cards(HE) seal valisin kõik taskupaarid, siis More Filters > Saw Flop = True> Add this Filter> Save and Close

    43 kätt oli mul ja Set% 4.7, st et kahel korral olen seti flopanud taskupaaridega see kuu. Neid käsi üle vaadates paistis nii ka olema ...



    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Palju small stakes - > pro version vms maksab ?
    40$
    http://www.holdemmanager.com/store/u...ware-product=1
    Viimati muudetud taavi poolt : 15.01.11 at 23:43

  3. #2363

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere kõik foorumlased ja muidu pokkeri sõbrad.
    Olen siin uus ja kuna sobran pidevalt teie foorumis, siis näen , et kõik abivajajad saavad oma vastuse.
    Olgu jätan möla ja asun asja juurde.
    Nimelt, milles võib olla probleem?
    Mängin OnGame võrgustikus ja 5 seat tables, lihtsalt HEM kuvab statsid ainult ülemistele mängijatele, need kes asuvad all pool lauas, nende statse ei kuva.
    Milles võib olla viga?
    Ette tänades kõiki.
    T.

  4. #2364

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tallinnlane Vaata postitust
    Tere kõik foorumlased ja muidu pokkeri sõbrad.
    Olen siin uus ja kuna sobran pidevalt teie foorumis, siis näen , et kõik abivajajad saavad oma vastuse.
    Olgu jätan möla ja asun asja juurde.
    Nimelt, milles võib olla probleem?
    Mängin OnGame võrgustikus ja 5 seat tables, lihtsalt HEM kuvab statsid ainult ülemistele mängijatele, need kes asuvad all pool lauas, nende statse ei kuva.
    Milles võib olla viga?
    Ette tänades kõiki.
    T.
    Please install this update: http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

    The replayer fix is still in the queue but at the tables it should work with this.
    http://forums.holdemmanager.com/rele...ud-ongame.html

  5. #2365

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma tänan kiire ja korrektse vastuse eest.
    Kuid, kas käed ja muu info kaotsi ei lähe kui updateda?

  6. #2366

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tallinnlane Vaata postitust
    Ma tänan kiire ja korrektse vastuse eest.
    Kuid, kas käed ja muu info kaotsi ei lähe kui updateda?
    Ei lähe midagi kaotsi.

  7. #2367

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud.

  8. #2368

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hem trackib mööda - Kaotasin ntx 1.3bi, aga graphid ja reportid näitavad, et olen kaotanud 3.5bi.
    Oskab keegi aidata, öelda mida teha? Hem on uuendatud.

    //paistab nagu osad käed jäävad lihtsalt importimata, manual importiga puuduolevaid sisse tuua ei saa.
    Viimati muudetud Madis_89 poolt : 17.01.11 at 15:06

  9. #2369
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ongames näiteks jäävad osad käed importimata kui paned akna koheselt kinni jne, sõltub kus mängid jne.

  10. #2370

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ühes microgamingu toas, oli just update seega jääb vist selle taha asi. See must kastike hud'il mis eelmisete käte võitjaid näitab, viskab vahel nulle sisse jah, st. käsi jääb trackimata ma oletan.

  11. #2371
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tirisin just pokerstas.ee kliendi ja hud ei hakka tööle seal, betfairis töötab ilusti. Kas pean starsi kliendis mingeid settinguid ka muutma, et käsi salvestaks? Hemil muidu import folderiks lisatud pokerstars.ee kaust.
    /sain, pidin kliendist salvestama jep.
    Viimati muudetud Romka poolt : 17.01.11 at 22:36

  12. #2372

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nimelt on selline probleem
    mängin absolute pokkeris ja alustasin hemi kasutamist kohe kui hakkasin mängima.arvutan kõik summad kokku konto pealt on 20$ puudu.Eeldades,et hem valetab,mitte pokkerituba ei varasta minu raha ,siis kuidas ma saaks asja korda?

  13. #2373
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Võib-olla mõned käed lihtsalt trackimata jäänud. Oled laua enne käe lõppu kinni pannud vms.

  14. #2374

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma mängin nl10t ja foldin käe ära ja alles siis panen sit out next hand laudu sulgedes.

  15. #2375
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saan selle maha võtta, et ta ei näitaks järgmise käe ajal paariks sekundiks eelmise käe kaarte jms laua peal?

  16. #2376
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hud options table preferences mucked cards time

    Keegi teab, miks this month ja this year filtrid erinevaid tulemusi annavad?
    Viimati muudetud LuuK poolt : 20.01.11 at 02:05

  17. #2377
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tõmbasin pokerstars.ee, kuid auto detectiga folderit, kust käsi importida ei leia, manuaalselt otsides ei näita AppData kausta, ilmselt on kuskil mängitud, et peida osad failid, kuid üksi midagi näppida ei julge.

  18. #2378
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pokerstars kliendist võta options -> instant hand history options ja seal linnuke save handhistory ette

  19. #2379
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Tõmbasin pokerstars.ee, kuid auto detectiga folderit, kust käsi importida ei leia, manuaalselt otsides ei näita AppData kausta, ilmselt on kuskil mängitud, et peida osad failid, kuid üksi midagi näppida ei julge.
    Pane Stars käsi salvestama kuskile mujale folderisse, a la My Documents/Pokerstars vms ja lase HEMil sealt otsida. Sealt Appdata alt ta ei taha importida jah.

  20. #2380
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nüüd impordib, aga HUD on jube imelik, osad aknad on teineteise peal ja osad teises laua otsas. Kuidas saaks neid käsitsi ümber tõsta?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES