Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 122, kokku 206 EsimeneEsimene ... 2272112120121122123124132172 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 421 kuni 2 440, kokku 4118
  1. #2421
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii arvatavasti vaja teha arvutile op-i vahetus ja tahaks oma hem-i andmeid alles jätta. Kust ma peaks alustama, mis failid kopeerima mujale ? Kindlasti on siin sellest juttu olnud, aga ma ei ole vaimustunud eriti 61 lk läbilugemisest.

  2. #2422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hem-->options-->database management-->export hands

  3. #2423
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    hem-->options-->database management-->export hands
    Tegin ära ja see võttis umbes 1 sek, mul on 40k kätt databases, on see normaalne? Sain ikka õiged asjad? Fail on 3,2mb suur.

    edit: ei ole

    edit 2 : nüüd sain. Tänud k2snakas.
    Viimati muudetud flipmachine poolt : 04.02.11 at 14:14

  4. #2424
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saaks holemmanageri kasutama oma arvuti (kogu) võimsust? Näiteks pannes "All hands" võtab 11k käe kuvamine umbes minuti! Protsessorist on koormatud ainult 2 tuuma ja needki alla poole. Andmebaas on mul väike ja hooldatud. Sama hästi oleks võinud oma 9a vanust eelmist arvutit edasi kasutada..


    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Nii arvatavasti vaja teha arvutile op-i vahetus ja tahaks oma hem-i andmeid alles jätta.
    File menüü all on ju eraldi backup/restore valik, mis peale käte ka muud asjad salvestab
    Viimati muudetud LuuK poolt : 05.02.11 at 10:33

  5. #2425
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Väga imelik, et nii kaua päringuid teeb, äkki mingi andmebaasi SQL värk ei oska midagi arvata rohkem.

  6. #2426
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii, tegin backupi: File--bacup&restore. Loll küsimus aga kas nüüd võin hemi kõikidest kätest ära puhastada, ning kui tahan oma stuffi tagasi, siis lihtsalt restore?
    Vahetan pokkerituba ning pole mõtet andmebaasi koormata kätega mida vaja ei lähe. Kas mängijate noted on ka selles backup failis olemas?

  7. #2427
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Nii, tegin backupi: File--bacup&restore. Loll küsimus aga kas nüüd võin hemi kõikidest kätest ära puhastada, ning kui tahan oma stuffi tagasi, siis lihtsalt restore?
    Vahetan pokkerituba ning pole mõtet andmebaasi koormata kätega mida vaja ei lähe. Kas mängijate noted on ka selles backup failis olemas?
    Lihtsalt uus databaas teha poleks mõistlikum?

  8. #2428
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    backup/restore all eraldi kirjas pole, et noted ka salvestab. ei oska ka öelda, kas need sisalduvad juba andmebaasis?
    õnneks on olemas options/notes kus import/export valikud

  9. #2429
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud, sain asja omale selgemaks

  10. #2430

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***





    sain abi foorumikasutaja toniselt, ning läks tööle, tänud:

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    Kõigepeslt kustuta ära kõik postgres userid ja failid.
    1) Start > Programs > Accessories > Command Prompt > Right-Click > Run As Administrator
    Command prompti sisesta: net user postgres /delete
    2) Uninstalli postgres ja kustuta program failist kaustad ära mis peale uninstalli alles jäävad.
    3) Mine control paneli ja vaata userite alt kas sul on postgres kasutaja arvutis alles. Kui alles on siis delete see kasutaja.

    Siis kui eelnev tehtud mine: http://faq.holdemmanager.com/questio...g+Old+Database
    Sealt tõmba postgres 8.3 versioon ja installi õpetuste järgi ära.

    Mina sain nii tööle win 7ga ja teoreetiliselt peaks ka teiste winidga töötama
    Kui midagi segaseks jäi vms võid üle küsida. Ja hemile võid ka ntks igaksjuhuks reinstalli teha kui tööle ei hakka.
    Viimati muudetud harryahven poolt : 18.02.11 at 17:35

  11. #2431
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Restarti proovisid? Mul piisas sellest. Muidu hemi foorumis mingi pikem/keerulisem seletus ka sellele. Googelda seda errorit.

  12. #2432

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tõmbasin HEMi ja sellega koos ka postregSQLi. Aga kui HEMi tahan minna siis viskab ette siukse asja : The following error occurred when trying to open the database: FATAL: 28P01: password authentication failed for user "postgres". Vajutan okki ja siis viskab selle sisselogimise koha sisse, vajutan connect ja viskab selle sama ette aga mingi pikem teksti kordamine ka all

    // lol, täpselt sama pilt tuleb ette mis harryl. Ainult et mul teistsugune error

  13. #2433

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Tõmbasin HEMi ja sellega koos ka postregSQLi. Aga kui HEMi tahan minna siis viskab ette siukse asja : The following error occurred when trying to open the database: FATAL: 28P01: password authentication failed for user "postgres". Vajutan okki ja siis viskab selle sisselogimise koha sisse, vajutan connect ja viskab selle sama ette aga mingi pikem teksti kordamine ka all

    // lol, täpselt sama pilt tuleb ette mis harryl. Ainult et mul teistsugune error
    Abiks vb..
    http://forums.holdemmanager.com/mana...-problems.html

  14. #2434

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selge. sain tööle. Aga kuidas HUDi tööle saada ? :d

  15. #2435
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Plaanis osta HEM (ootan MBsse raha). Varem kasutasin PTR3'e.
    Et kuidas ma saan PTR'i andmebaasist HEMi enda käed?

    Suur aitähh Taavi :)
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 09.02.11 at 22:30

  16. #2436

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Plaanis osta HEM (ootan MBsse raha). Varem kasutasin PTR3'e.
    Et kuidas ma saan PTR'i andmebaasist HEMi enda käed?
    http://faq.holdemmanager.com/questio...oker+Tracker+3

  17. #2437

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    08.02.11 13:09 harryahven
    Arvuti HDD ütles ülesse ja prograamide uuesti peale panemisel oli sama probleem, mis harryahvenal. Täna lõpuks sain enda puhul lahenduse - password: postgrespass asemele pane "dbpass"

  18. #2438
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ja kui see postgrespass või dbpass ei aita, sest olete installides mingi oma passi pannud, aga selle kogemata unustanud, siis saab ka väikse hookus-pookusega ilma ligi. Kui kellelgi peaks selline jama tekkima ning guugelmuugel ei aita, siis PM mulle.

  19. #2439

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peale PokerStarsi viimase versiooni allalaadimist lakkas mu HEM (small stakes 1.11.06a) kuvamast deep ante laudades statistikat. Tavalistes NL10 laudades on kõik ok aga deep ante omades tühjus, kuigi TableManager näitab et, on laua leidnud.
    Viimati muudetud M6M poolt : 12.02.11 at 01:09

  20. #2440
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas M6M Vaata postitust
    Peale PokerStarsi viimase versiooni allalaadimist lakkas mu HEM (small stakes 1.11.06a) kuvamast deep ante laudades statistikat. Tavalistes NL10 laudades on kõik ok aga deep ante omades tühjus.
    table manageris vea table finderiga kastike laua peale.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES