Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 125, kokku 204 EsimeneEsimene ... 2575115123124125126127135175 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 481 kuni 2 500, kokku 4118

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas neid table average värve vahetada saab, ristipõigi selle hudi osa läbi lapanud aga ei leia.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul player preferences-Appearance all- Disable Hero in HUD ees linnuke puudub, kuid HUD-i ikka ei näita minu aliasele. Milles asi võib olla?
    Teine küss on ka- tahan näha BB, panin ka vastava stati hud-ile aga näitab ainult mingit potiga ikooni ja sealt alt näeb popupina turna bb-de statistikat- tahaks aga lihtsalt bb kuvada otse hud-le.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul oli vahepeal ühe seati hud samamoodi kadunud ja lõpuks leidsin et ta oli täpselt teise hudi all ( ja vale koha peal), nii, et võid korra kõiki liigutada ja proovida seda varjanti.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi targem äkki oskab vastata?

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud hoss23 poolt : 23.03.11 at 17:09

  5. #5

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere.

    selline probleem, et Rush pokkeriga holdemmanager ei näita graafikuid ja sesse ega käsi ega midagi..? (hud muidu töötab)
    tavalistes laudades töötab kõik..

    keegi oskab aidata?

    edit: kunagi töötas rushpokker kõik suurepäraselt ja lihtsalt ühel päeval enam ei töötanud nii nagu vaja..
    Ma olen proovinud Hemi erinevaid versioone aga ikka sama jama..
    Viimati muudetud snap poolt : 23.03.11 at 18:44

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas snap Vaata postitust
    tere.

    selline probleem, et Rush pokkeriga holdemmanager ei näita graafikuid ja sesse ega käsi ega midagi..? (hud muidu töötab)
    tavalistes laudades töötab kõik..

    keegi oskab aidata?

    edit: kunagi töötas rushpokker kõik suurepäraselt ja lihtsalt ühel päeval enam ei töötanud nii nagu vaja..
    Ma olen proovinud Hemi erinevaid versioone aga ikka sama jama..

    Mul on rushiga HUD jamanud aga sellest olen saanud üle teatavate "nippidega"

    - Ma võtan alguses lahti ühe rushi laua ja panen HEMi importima ning kontrollin, et kõik. Kui mul on HEM töötanud enne siis ei pruugi näidata aga pärast HUDi restarti on kõik hästi
    - Vaata, et sul HH failid ei läheks väga suureks. Kui mängid pikka sessi (3-4h) siis HH fail läheb nii suureks, et lugemine läheb aeglaseks.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Keegi targem äkki oskab vastata?

    ( Click to show/hide )

    Kamoon targemad mehed, vastake palun, oleks väga tänulik.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Kamoon targemad mehed, vastake palun, oleks väga tänulik.
    Vacuum-Analyze?

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Vacuum-Analyze?
    kuule need tehtud, ei aidand suurt midagi.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    kuule need tehtud, ei aidand suurt midagi.
    http://forums.holdemmanager.com/mana...heres-how.html

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere, ostsin HEMi täna ära, aga ei oska kuidagi tööle panna ehk saab abi ?



    Uploaded with ImageShack.us

    Selline asi tuleb ette ja siis see



    Uploaded with ImageShack.us



    Keegi teab milles kala ? ma täiesti uus HEMi kasutaja, ei oska midagi teha ega saa midagi aru

  12. #12

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    esimene pilt t2hendab prolly, et peaksid "run as admin" kasutama ja teine pilt, et ehk licens key vale vmt?

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    K2sna thx for attention, sain korda, 3h jamasin sellega ja lõpuks sattusin õige artikli otsa, pidin mingid failid ja asjad ära vahetama.
    Sain nüüd HEMi käima, aga statse ei kuva, ffffffuuu :D

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mis kebernee sellega on, et deep laudades koguaeg seda punast ristikest vedama peab :d

    Kust steal success protsenti vaadata saab ?
    Viimati muudetud Ints poolt : 25.03.11 at 14:33

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM-il uus update väljas v. 1.11.06c

  16. #16
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siuke jama HEM-iga,et kui avan siis viskab mingi teise väikse akna veel ette kus kirjas üleval "Optimizing Players..."
    "This process could take time,please be patient"
    "qbj0hn FT processing"

    Ja jääbki tegema seda asja :S.Mõtlesin,et ta laeb ikka ära,aga eile käisin 2h kodust ära tulin tagasi ja ikka tegi seda värki.vahepeal ei viska ette,aga siis jälle viskab.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Siuke jama HEM-iga,et kui avan siis viskab mingi teise väikse akna veel ette kus kirjas üleval "Optimizing Players..."
    "This process could take time,please be patient"
    "qbj0hn FT processing"

    Ja jääbki tegema seda asja :S.Mõtlesin,et ta laeb ikka ära,aga eile käisin 2h kodust ära tulin tagasi ja ikka tegi seda värki.vahepeal ei viska ette,aga siis jälle viskab.
    :D

  18. #18
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Haha,yeah :D.Nii patient ikka ei oleks ju.

  19. #19
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Heihoo,
    Tõmbasin just omaha manageri, käed importis ka ära, kuid HEM ei suvatse ühtegi omaha kätt näidata. Holdemi kätega on kõik nii nagu olema peab. Kuidas ma omaha kätele ligi pääsen?

    E:Ei tasu öösel poolunisena üritada, tasuks valikutest omaha valida holdemi asemel :D
    Viimati muudetud oohoh poolt : 27.03.11 at 11:00

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi on kursis milles asi võib olla- lisades HUD-le uue stati see stat ei ilmu hud-ile- relaunch hud ega hem-i restart ei aita.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES