Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 132, kokku 206 EsimeneEsimene ... 3282122130131132133134142182 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 621 kuni 2 640, kokku 4118
  1. #2621
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sellin asi, et mul jäi üks käsi trackimata kas on kuidagi HEMis näitlikult võimalik lisada graafikule juurde $ ? Ma tean täpselt kui suur pot oli ja palju ma võitsin. Lihtsalt vaja korralikult järge pidada.

  2. #2622
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sa saad sellist asja boonusena lisada, aga siis läheb see summa "bonus ja rakeback" alla.

  3. #2623
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Jpe, muud varianti ei leidnud. Saab veel createda mõne HH tehes mingi olemasolev õmber ja importida siis aga see ei õnnestunud mul miskitpärast.

  4. #2624
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Jpe, muud varianti ei leidnud. Saab veel createda mõne HH tehes mingi olemasolev õmber ja importida siis aga see ei õnnestunud mul miskitpärast.
    Otsi mingi suvaline käsi, kus oled sama summa kaotanud, ja kustuta ära.:)

  5. #2625
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    oskab keegi öelda miks Hem PokerStarsis cap limit-is mängides käsi ei salvesta, kuskil mõni filter peal?

  6. #2626
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    erm. mul Completed 9
    Not finished 1
    tegelt kõik lõpuni tehtud mängud. Mis jama võib olla?

  7. #2627

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuis ma seadistada saan hud, et turniiridel kuvaks? ma panin seal player prefearances use for küll tourneys kõikjale linnukese, kuid ei midagi. Turniirid siis 9 people per laud.

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Vaata, et teiste hud configute eest oleks turnade linnuke ära võetud
    Ehk siis kui mul on Default configure, kus on kõik NL/PL formaadid ja siis teen eraldi turniiride configure, kus on ainult turniiride fullring ees linnuke, siis turniire mängides pean defaultist kõik eemaldama?
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 14.06.11 at 18:38

  8. #2628

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi öelda midagi Holdem Manageri alla kuuluva Leak Buster´i kohta? Kasutab seda foorumlastest keegi raportite jooksmiseks näiteks? Kasutan praegu prooviversiooni ja tegin ka analüüsi sellega. Suure veana tõi kohe välja näiteks selle, et seniste mängitud käte põhjal foldin BB-lt liiga tihti stealile ehk minu BB fold to steal on 84%. Tasub seal olevaid soovitusi ikka tõsiselt võtta?

  9. #2629

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Probleem Holdem Manageriga. Programmi käivitades tuleb kõigepealt mingisugune kast, kus on kirjas midagi sarnast - optimizing player jne. , siis järgneb error, millele ok vajutades pragramm töötab edasi ja statid kuvatakse laudadesse. Põhi jama tekkis siis, kui programmist kadus ära kõik minu poolt mängitud käed ja statistika käte kohta. Igakord kui programmi sulgen ja hiljem taaskäivitan, on eelmine sessioon käte kohta kadunud. Usun, et käte ajalugu on kindlasti kusagil kaustas olemas, mille programmi tagasi laadimine võtab tublisti aega. Samas proovisin asja lahendada upgrad`ides ja samuti uuesti maha-peale installides - ei mingit tulemust.

    Oskab keegi nõu anda?

  10. #2630
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Rehepapp see mingi tõsisem probleem, parem googelda HEMi foorumist, leiad kindlasti mõne sarnase probleemi ja vastuseid.

  11. #2631
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Parim, mis leak buster võib sulle pakkuda on see, et ta jaotab võitvad/kaotajad mängijad ära ja siis ütleb sulle, et võitvate mängijate keskmine fold to steal @ BB on 75 ja sinu 84% on liiga kõrge. Nii palju kui ma HEMi artikleid olen lugenud, siis nad kasutavad seda metoodikat. Ma usun, et vastust selle meetodi kohta saad kuskult HEMi foorumist.

    Ma ei taha hästi uskuda, et nad on nii kaugele jõudnud, et arvestavad vastase sealimisrange vs sinu range ja korrutavad selle positsioonieelise tambovi konstandiga läbi...

  12. #2632
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sry mehed, et ei viitsi kõike teemat pahnama hakata.
    Küsimus selline, et kas kuidagi on võimalik panna HUDis nii, et kuvaks lauas mu vastastel aint sellel aasta mängitiud käte arvu???
    Sest olen kunagi 2 aastat tagasi ostnud päris palju käsi ja need ei vasta enam üldse tõele.
    Või üldse äkki saaks need kuidagi postgrest ära kustutada ja jätta viimase 6 kuu omad näiteks.

  13. #2633
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Sry mehed, et ei viitsi kõike teemat pahnama hakata.
    Küsimus selline, et kas kuidagi on võimalik panna HUDis nii, et kuvaks lauas mu vastastel aint sellel aasta mängitiud käte arvu???
    Sest olen kunagi 2 aastat tagasi ostnud päris palju käsi ja need ei vasta enam üldse tõele.
    Või üldse äkki saaks need kuidagi postgrest ära kustutada ja jätta viimase 6 kuu omad näiteks.
    HUD Options-Additional HUD Filters-Include Hands newer than .... months old (... asemele mingi 12 vms siis).

    Options-Settings-Purge Hands alt saad kustutada ka käsi igast toredate filtrite järgi.

  14. #2634
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suurimad tänud Cypher0

  15. #2635
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Lugesin vanu teemasid All-in EV joone kohta. Mängin peamiselt short stack shallow laudu 6 max. Viimased 3 kuud jookseb All in EV pidevalt rahajoone all ja alates sellest on ka pidev downswing, samas mõned päevad ja nädalad on vahel ka sellised kus EV joon puudutab rahagraafikut ja sellised päevad on kõik kasumipäevad reeglina. Enne Swongi jooksin 10 kuud üle EV ja tulemus oli rahaliselt positiivne. Huvitav oleks teada kui kaua selline jooks nüüd kesta võib ja mis sellest välja võiks lugeda?
    Olen lugenud siit foorumist vastakaid arvamusi selle EV kõvera kohta aga minu mängu tundub see selgelt mõjutavat.

  16. #2636
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Lugesin vanu teemasid All-in EV joone kohta. Mängin peamiselt short stack shallow laudu 6 max. Viimased 3 kuud jookseb All in EV pidevalt rahajoone all ja alates sellest on ka pidev downswing, samas mõned päevad ja nädalad on vahel ka sellised kus EV joon puudutab rahagraafikut ja sellised päevad on kõik kasumipäevad reeglina. Enne Swongi jooksin 10 kuud üle EV ja tulemus oli rahaliselt positiivne. Huvitav oleks teada kui kaua selline jooks nüüd kesta võib ja mis sellest välja võiks lugeda?
    Olen lugenud siit foorumist vastakaid arvamusi selle EV kõvera kohta aga minu mängu tundub see selgelt mõjutavat.
    Panin natuke segast, tähendab AL in EV jookseb rahajoone peal downswingi perioodil

  17. #2637
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kunagi ei tea kaua sellised swingid võivad kesta ja kas kõik on ikka jooksu viga. Eks see joon muutub ja kõigub kuude kaupa, sõltuvalt jooksust jne.

  18. #2638
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Panin natuke segast, tähendab AL in EV jookseb rahajoone peal downswingi perioodil
    Palju sa kuus käsi mängid?

  19. #2639
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    130 000 kätt kuus on keskmine nl 50-s

  20. #2640
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Jooksid 10 kuud üle EV, võid 10 kuud alla ka joosta. Võid homsest üle EV jälle joosta, võid ka mitte. Tõenäosusteoorias on kõik võimalik ja siit ei oska sulle keegi öelda millal su downswing otsa saab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES