Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 137, kokku 206 EsimeneEsimene ... 3787127135136137138139147187 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 721 kuni 2 740, kokku 4118
  1. #2721
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    krt hem järsku enam ei impordi korralikult käsi sisse. mängin starsis. hetkel tundub, et impordib ainult neid käsi, kus ma poti ei mängi. nii kui potis osalen, nii nii seda kätt ei loe. täiesti müstika. versioon on 07b ehk peaks viimane olema. kas asi võib selles olla, et ma pole starsi updatenud juba 1,5 kuud? on kellelgi olnud analoogne mure? help please :)

  2. #2722
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ( Click to show/hide )

    Sellist probleemi pole tegelt endal ette tulnud. Teeks HEMile ja Starsile mõlemale igaks juhuks update ja kui see ei aita tõstaks HEMi foorumis lärmi.

  3. #2723
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    lol
    aga muidu HUD kuvab statse ja loeb käsi
    sessioni alt vaatan, siis seal 70% käsi puudu
    Viimati muudetud pikk28 poolt : 04.08.11 at 06:09

  4. #2724
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    lol
    aga muidu HUD kuvab statse ja loeb käsi
    sessioni alt vaatan, siis seal 70% käsi puudu
    mis asja mees :D

    hem töötab nii:

    1) impordib käe oma andmebaasi
    2) andmebaasist kuvab statid lauale
    3) andmebaasist kuvab statid sessiooni alla ja graafile ja igale poole

    seega ta impordib sul kõik 100% kätest..ja sul raudpolt mingi filter või asi peal. sest sul käed on olemas.

  5. #2725
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    eips, ei ole mingeid filtreid peal.
    lõin uue database, importisin vanast kõik uute ja nyyd voila korras. ei tea miks vana korralikult enam ei tööta

  6. #2726
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul mingi selline jama vahest kui alles laudu avan.
    Kuvab kõikide villaste statsid ja kaasaarvatud Hero omad, Aga..


    Hero nimi on "0" Table Manager näitab jooksvalt palju up või down aga HEMi ise käed ei jõuad. Makes any sense?
    Spottin selle alati esimese paari käe jooksul ära ja pean kas re avama laua või siis üldse mõne muu laua võtma siis kõik ok.
    Mis tegema pean?

  7. #2727
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi HM2 on kasutanud? Kas saab nii teha, et ta kasutaks sama database, mis HM1 ja kuda seda teha? Mul hakkas importima vanu käsi HMArcieve kaustast ja kinni ka ei saa panna, aga see üliaeglane ja seal ei olegi kõiki käsi kuna format olnud vahepeal.
    paras pask tundub see HM2 üldse

  8. #2728

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ikka veel jagatakse betasid järjekorra alusel?

    Niisama HEM2 tõmmates tööle ei lähe ja viskab kasti "A valid licence for HEM not found". Kas peab ootama järjekorras või teen midagi valesti?

  9. #2729

    Re: Holdem manager

    No ei saa mina turniiridele Hudi, help please? Hea oleks kui täpselt oskaksite öelda, mis teha.

  10. #2730
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Probleem selline, muretsesin uue arvuti aga kuidas ma saaks vanast arvutist oma käed uude arvutisse importida? (eriline arvuti inimene ei ole kahjuks)

  11. #2731

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    krt hem järsku enam ei impordi korralikult käsi sisse. mängin starsis. hetkel tundub, et impordib ainult neid käsi, kus ma poti ei mängi. nii kui potis osalen, nii nii seda kätt ei loe. täiesti müstika. versioon on 07b ehk peaks viimane olema. kas asi võib selles olla, et ma pole starsi updatenud juba 1,5 kuud? on kellelgi olnud analoogne mure? help please :)
    Oli sarnane probleem aga mitte täpselt sama, minupuhul aitas "Filter>Clear", isegi kui kuskil ei ole filtrit peal. Mingi HEM bug ja nii soovitati teha foorumis ja aitas.

  12. #2732
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Ikka veel jagatakse betasid järjekorra alusel?

    Niisama HEM2 tõmmates tööle ei lähe ja viskab kasti "A valid licence for HEM not found". Kas peab ootama järjekorras või teen midagi valesti?
    holdemmanager.com'is logid sisse ja paned ennast järjekorda, mõne nädala jooksul saadavad sulle license key meilboxi.

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Probleem selline, muretsesin uue arvuti aga kuidas ma saaks vanast arvutist oma käed uude arvutisse importida? (eriline arvuti inimene ei ole kahjuks)
    Options-Database Management-Connect-Export Hands, siis käed uude arvutisse ja Import From Folder.

  13. #2733

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    [QUOTE=Cypher0;358391]holdemmanager.com'is logid sisse ja paned ennast järjekorda, mõne nädala jooksul saadavad sulle license key meilboxi.
    QUOTE]

    Mingi 5000+ olin, peab vist pikalt ootama, aga samas siis palju vähem buge ka ilmselt.

  14. #2734
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    no kui senini oled ilma hakkama saanud, siis võib oodata küll :D

    ma panin ka ennast alles praegu järjekorda

  15. #2735
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sain ka omale key aga mul seda tõenäoliselt ei olegi vaja.

  16. #2736
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    No ei saa mina turniiridele Hudi, help please? Hea oleks kui täpselt oskaksite öelda, mis teha.
    Mul vana HEMiga tegi ka nii, pidin table finderi abil selgeks tegema turna laua iga kord.

    HEM2 lasin mina maha ja ei taha seda seapaska enam elusees näha. Hakkas mingist persest vastu mu tahtmist käsi importima, reportside all näitas mingeid ülivanu NL2 käsi vai dmõningaid kuigi uue database tegi üle 1GB suuruseks ja importimist ei saanud kinni ka panna... ei näinud ühtegi mõtet uue hullema sita hoidmisel.

  17. #2737
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tänud Cypher0 :)

  18. #2738

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas sellist HUDi filtrit ei tole last x hands?
    Leidsin ainult last x month.

  19. #2739
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    Kas sellist HUDi filtrit ei tole last x hands?
    Leidsin ainult last x month.
    Otsisin ka kunagi. Uurisin HEM-i foorumitest ja kahjuks sellist varianti minu teada olemas ei olnud.

  20. #2740

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    Kas sellist HUDi filtrit ei tole last x hands?
    Leidsin ainult last x month.
    Ei ole, sai alles uuritud seda (pidi liiga aeglaseks tegema programmi). Loodan, et HM2 on olemas.

    Kindlasti on olemas PT3-l.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES