Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 206 EsimeneEsimene ... 311121314152363113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 4118
  1. #241

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pane tööle auto import ning avanev aken ongi table finder.

  2. #242
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mehike
    ma ei leia sellist asja oma manageris nagu table finder !! mida ma valesti teen, või kust ma valesti vaatan ?
    See on table manageris.

  3. #243
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Unibetiga liitud hemi lingi kaudu ning kogud 300 punkiti ja saadad kirja nele. Ma liitusin nende kaudu kuid hetkel unibetis ei mängi ise
    Keegi teab, kas sellisel juhul saab ka Unibeti tavalist 100€ sign-up boonust?

  4. #244
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    tean lahendust...

    otsi oma holdem manageri config kataloogist üles fail nimega: HoldemManager.config

    ja sealt rida: <setting name="AutoImportTimerDuration">5</setting>

    mina panin selle aja 60 seci peale.. võib ka harvemaks panna... ja lagg on mu arvutist kadunud.. muidu iga 5 seci tagant autoimporter lahmab ketast lugeda ja baasi ridu lisada.. ja see ei ole hea... sul pole 5 seci tagant vaja statitsikat uuendada piisab minutist või kahest
    Suurepärane, ma just mõtlesin selle peale, et mõttetult tihti otsib ja nii saab jõudluseprobleemi päris hästi lahendada. Imestasin veel, sellist valikut kuskil menüüs pole.

  5. #245

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi HEMi äss äkki oskab seletada mõisteid:

    PFR/VPIP Ratio
    Preflop Positional Awareness

    et mida number seal lõpus tähendab ja mis number oleks ok ning mis kohe kuidagi head ei näitaks.

  6. #246
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul ei hakka HEM trios tööle, tegin nagu ranka videos oli. Suht imelik. Ma arvan, et ta ei saa käsi kätte trio kaustast. Mida võiks teha?

  7. #247
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ega sul mingi vanem hem ei ole? mis ei toeta, ala. crackitud, a pane auto import folder õigeks.. ja kui on crackitud väga vana versioon siis ei hakkagi tööle vist

  8. #248
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei ole crackitud ega muud, kuu aega tagasi ostsin alles. Auto import kaustaks panin lihtsalt triobeti kausta, muud ei oska panna sest konkreetset hand history kausta pole. Global kausta all on mingid hand history kaustad aga need mingid imelikud ja neid kuidagi palju.

  9. #249
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Mul ei hakka HEM trios tööle, tegin nagu ranka videos oli. Suht imelik. Ma arvan, et ta ei saa käsi kätte trio kaustast. Mida võiks teha?
    Tee screenshit HEM'i auto-importimise config aknas (lol ma ei mäleta enam aadressi, kuna HEM'i ei kasuta)

  10. #250
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    Keegi HEMi äss äkki oskab seletada mõisteid:

    PFR/VPIP Ratio
    Preflop Positional Awareness

    et mida number seal lõpus tähendab ja mis number oleks ok ning mis kohe kuidagi head ei näitaks.
    Pole kumbagi kasulik ning ei ole kuulnud ka, et keegi nende kasutamisest kasu saanud.

  11. #251
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    [img width=750 height=420]http://img520.imageshack.us/img520/2626/hemautoimportfolderswm3.jpg[/img]
    Seda mõtlesid?

  12. #252
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Seda jah.

    Mine oma arvutis: C:\MicroGaming\Poker\triobetMPP ja kas seal failis on GameHistory.dat fail? Kui on, siis ava TrioBet'i klient ning ava suvaline real money rahalaud ning vaata 2-3 kätt ning vaata, kas GameHistory.dat muutmiskuupäev ja kellaaeg (parem click GameHistory.dat failil ja seal on Modified: <kuupäev + kellaaeg>) ühtivad praeguse ajaga.

    Kui faili ei ole või kellaaeg ei uuenda, siis TrioBet.com ei salvesta käsi ning on TrioBet' poolne jama. Kui fail uueneb on HEM'i poolne jama.


  13. #253
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Fail on olemas ja uueneb ka, aga kui panen hemis start auto import, siis table manager laudu ei leia. :(

  14. #254
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Fail on olemas ja uueneb ka, aga kui panen hemis start auto import, siis table manager laudu ei leia. :(
    Kas HEM käed sisse impordib? Kui impordib:
    [o] siis ava suvaline laud;
    [o] oota 4-5 kätt;
    [o] kui HEM pole auto-importima pandud, siis pane;
    [o] table manageris ava table finder (table manager->table->table finder);
    [o] avaneb uus aken, kui selles aknas on selle laua nimi, mis sul praegu lahti on, siis seal on punane kast. See kast lohista selle laua peale, mis on lahti ning kui see tehtud tee laua nimi table finderi aknas aktiivseks (siniseks) ja vajuta ok.

  15. #255
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suured tänud, paistab korras olevat. Aitähaitähaitäh. :)

  16. #256
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nõu probleemo.

  17. #257
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    1.08 Release Feb 15 (we are currently on beta 6 of this build and are now focusing on fixing bugs and adding the remaining sites for tourney support)
    * Tourney support for all sites
    * Entraction Support
    * Hand Range Analyzer in Replayer
    * SNG Luck Factor

    kas see on väljas? ma ei leia seda :)
    kuidas ma saan HEMis FR ja 6-max käsi eristada? ehk kuidas ma saan analüüsida ainult 6-maxis mängitud käsi ja kas HUD-i on võimalik ka nii seadistada, et ta näitab ainult vastaste kohta neid käsi, mida oleme 6 maxis koos mänginud. Hetkel mul kõik koos.

    tänud ette!

  18. #258
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    1.08 on juba ammu minu teada väljas, selle saab siit

    6-maxi saad eristada näiteks nii, et teed lahti filtri ja kohe esilehel saad valida "# players" ja selle paned between 3 and 6.

    Hud options - Additional HUD filters, sealt saab mugavalt määrata, et ta 6-maxis näitaks 6-maxi käsi. Mul on nii:
    2 mängijat - min 2 max 2
    3-6 mängijat - min 3 max 6
    7-10 mängijat - min 7 max 10

    edit: tegu küll betaga, my bad, aga see on mul endal praegu ja peaks olema ilusti stabiilne, beta 9 on ka väljas(leiab HM-i koduka foorumist), aga see ei tulndu stabiilne :-\

  19. #259
    leits
    Guest

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    hud's on see ka ju, et ütleme ma olen buttonil et palju blindid foldivad? mul on teistele pandud standard steal aga tahaks fold to blind steal vms ... eile ei märganud :S

  20. #260
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    1.08 on juba ammu minu teada väljas, selle saab siit

    6-maxi saad eristada näiteks nii, et teed lahti filtri ja kohe esilehel saad valida "# players" ja selle paned between 3 and 6.

    Hud options - Additional HUD filters, sealt saab mugavalt määrata, et ta 6-maxis näitaks 6-maxi käsi. Mul on nii:
    2 mängijat - min 2 max 2
    3-6 mängijat - min 3 max 6
    7-10 mängijat - min 7 max 10

    edit: tegu küll betaga, my bad, aga see on mul endal praegu ja peaks olema ilusti stabiilne, beta 9 on ka väljas(leiab HM-i koduka foorumist), aga see ei tulndu stabiilne :-\
    tnx lenc! asjalik vastus nagu ikka. turnasid saab nüüd siis analüüsida. Hud funkab ja kõik on fine ? :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES