Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 140, kokku 206 EsimeneEsimene ... 4090130138139140141142150190 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 781 kuni 2 800, kokku 4118
  1. #2781
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere,

    kui mu pokerstars salvestab eestikeelseid handhistory´d, kas siis HEM ei hakka tööle? ja kui on mul õigus, siis kuidas seda probleemi lahendada saaks?

  2. #2782

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
    tere,

    kui mu pokerstars salvestab eestikeelseid handhistory´d, kas siis HEM ei hakka tööle? ja kui on mul õigus, siis kuidas seda probleemi lahendada saaks?
    Aint english toimib.

  3. #2783
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    krt hem järsku enam ei impordi korralikult käsi sisse. mängin starsis. hetkel tundub, et impordib ainult neid käsi, kus ma poti ei mängi. nii kui potis osalen, nii nii seda kätt ei loe. täiesti müstika. versioon on 07b ehk peaks viimane olema. kas asi võib selles olla, et ma pole starsi updatenud juba 1,5 kuud? on kellelgi olnud analoogne mure? help please :)
    bljat jälle sama case, sain just kena setup cooleri KK vs QQ vs AA ning pmst seda kätt HEM sisse ei loe. Peale seda kätt impordib üldse miksi 30% käsi sisse. eelmikne kord lahendasin mure uue andmebaasi loomisega, enam ei taha nii teha. Oskab keegi midagi targemat soovitada?

  4. #2784
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mõtlesin, et siia sobib see probleem kõige paremini. Mul on lahti pokerstars, HEM, tableninja. Multitablen ning aegajalt lööb mõne laua äkki täiega sassi graafiliselt- vahest jätab mingi jälje topelt pildi nö. stattidest, vahest jätab mulje nagu ma istuksin üks iste vasakul nt :) kui tegelt on üks iste ka keskel kus ma tegelikult olen, ning ei näe kaarte laual jne. Kas Tableninja põhjustab seda ja kas keegi oskab mingit lahendust pakkuda? Nii kui midagi sellist juhtub kipub ka tähelepanu hajuma ja buy-in kaduma.

  5. #2785
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    bljat jälle sama case, sain just kena setup cooleri KK vs QQ vs AA ning pmst seda kätt HEM sisse ei loe. Peale seda kätt impordib üldse miksi 30% käsi sisse. eelmikne kord lahendasin mure uue andmebaasi loomisega, enam ei taha nii teha. Oskab keegi midagi targemat soovitada?
    ja seda ka, et HEM arhiivis on käed kõik korrektselt olemas, kuid ei sessionsi, reportsi ega ka graphi neid ei kuva.

  6. #2786
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ja seda ka, et HEM arhiivis on käed kõik korrektselt olemas, kuid ei sessionsi, reportsi ega ka graphi neid ei kuva.
    Kontrolli, kas su HEMi versioon on ikka 1.11.07b? Samuti kas PokerStars ja HEM on seatud "Run as Administrator"?

  7. #2787
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Täna starsis mängides kadusid järsku laudadest ära statid, aga mitte kõikidest 3-l laual siiski kuvab neid, tegin siis hem-i update ära, ja restardid värgid jutud, taaskäivitades sama probleem jätkus- 3 lauda on stattidega, ülejäänud on tühjad.... kas keegi oskab miskit kosta?

  8. #2788

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sama probleem, hommikul 9 ajal mängides oli veel kõik OK

  9. #2789

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sama pask. euro, fast, deep lauades state pole

  10. #2790
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Valmistutakse vist HEM2-ks... Keegi teab kas HEM 1 tugi jääb ikka alles või peavad kõik HEM2 ostma uuesti nö?

  11. #2791

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    filtrid peale mõneks ajaks, hea tähelepanek.
    Viimati muudetud con poolt : 31.08.11 at 20:02

  12. #2792

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hakkas tööle :)

    mõndades euro laudades ei tööta aga muidu ok
    Viimati muudetud kollane poolt : 31.08.11 at 17:03

  13. #2793
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Valmistutakse vist HEM2-ks... Keegi teab kas HEM 1 tugi jääb ikka alles või peavad kõik HEM2 ostma uuesti nö?
    WTF sa ajad? See on PS poolne muudatus.

  14. #2794
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ja see stattide ärajäämine on täiesti valikuline, ei tähenda ilmtingimata, et deep ja euro... mul on tavaline ja dollar, ja ka pole statti

    hem 2he küsimus oli muidugi hea??

  15. #2795
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi oskab öelda miks ei ilmu starsi euro laudadesse statsid? update on tehtud.

  16. #2796

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    1.12.0 versioon ajab asja korda, hemi foorumist leiab. Panin ligi koos aknaga kahjusk jua kinni.

  17. #2797
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    1.12.0 versioon ajab asja korda, hemi foorumist leiab. Panin ligi koos aknaga kahjusk jua kinni.
    1.11.07b-on viimane versioon!

  18. #2798

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    1.11.07b-on viimane versioon!
    Post 24
    http://forums.holdemmanager.com/mana...tml#post587531

  19. #2799
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tänud siga!

  20. #2800
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kasutan HEM-i- kuidas ma saaksin multitabledes kui mul on väga kiire, kuidagi lihtsalt ühe klikiga ära märkida selle käe, mida ma hiljem analüüsida tahan?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES