Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 145, kokku 206 EsimeneEsimene ... 4595135143144145146147155195 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 881 kuni 2 900, kokku 4118
  1. #2881
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Aitab kui windowsis uninstall a program otsida

  2. #2882
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Krt miks nii peen kohe, võiks preflop olla..
    Selle jaoks on raise limpers stat.

  3. #2883
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vanasti sessiooni ajal hiirega table manageri ikooni peale minnes näitas, palju käsi mängitud ja palju raha võidetud või kaotatud, aga nüüd näitab lihtsalt table manager, kuidas jooksva sessiooni statistika tagasi saada sinna?

  4. #2884

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas nad j22vad HM1 updatema alatiseks? ala kui stars teeb minig update, et siis vajalikud muudatused ka hemi ..

  5. #2885
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    :)
    Viimati muudetud SR1337 poolt : 20.09.11 at 01:51 Põhjus: lahendasin probleemi

  6. #2886
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pakkuge põhjust miks minupoolt hemi hudi lisatud statid lauda istudes ei ilmu?
    Viimati muudetud SR1337 poolt : 23.09.11 at 20:49

  7. #2887
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    Pakkuge põhjust miks minupoolt hemi hudi lisatud statid lauda istudes ei ilmu?
    Lisasid vb vale configurationi alla need statid?

  8. #2888
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    proovisin erinevaid configurationeid, isegi default'i alt ei tööta

  9. #2889
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    proovisin erinevaid configurationeid, isegi default'i alt ei tööta
    Tavaline hem ja OOs mängid ?

  10. #2890
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tavaline hem aga OOs?

    ainuke asi mis ma siit tuletaks oleks olympic online ? :D

    kui on, siis ei, starsis.

  11. #2891
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas sul statide lisamise lehel all paremas nurgas linnuke on ees Display for Opponents? Ja kui vasakult ülevalt lähed Use for, siis kas seal on linnukesed olemas ja any site?

  12. #2892
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sain korda!
    Viimati muudetud SR1337 poolt : 26.09.11 at 09:05

  13. #2893
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mhm, keegi seda Purge hands featuuri on kasutanud? seal on võimalik valida stakesid eks ja saitisid ja sorteerida välja milliseid käsi ei kustutataks. Mul selline küsimus, et ma panen sinna et ta ei kustutaks minu mängitud käsi, kas see tähendab, et ta kustutab käed kus ma olen preflopis foldinud? või ainult käed, kus mind üldse hand historys ei ole?

  14. #2894

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Mhm, keegi seda Purge hands featuuri on kasutanud? seal on võimalik valida stakesid eks ja saitisid ja sorteerida välja milliseid käsi ei kustutataks. Mul selline küsimus, et ma panen sinna et ta ei kustutaks minu mängitud käsi, kas see tähendab, et ta kustutab käed kus ma olen preflopis foldinud? või ainult käed, kus mind üldse hand historys ei ole?
    peaks kustutama need käed, kus sind ei ole.

  15. #2895
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kustutab ainult käed kus sulle pole kaarte jagatud.

  16. #2896

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Probleem selles, et ei installi löpuni postgreSQL , näitab veateadet ja käima ei lähe.

  17. #2897
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
    Probleem selles, et ei installi löpuni postgreSQL , näitab veateadet ja käima ei lähe.
    Mul viimaste installidega, mida teinud olen, selline asi olnud, et postgresi installi lõpus viskab ka veateate ja katkeb, aga pärast HEM läheb käima ikka ja töötab kenasti, lihtsalt database tuleb käsitsi ise teha, seda 'holdemmanager' andmebaasi ei ole.

    Täiesti puusalt pakun praegu muidugi, kuna su post erilist infoküllust ei sisalda.

  18. #2898

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Olen reinstallinud nii hem-i kui ka postgrl ja siis viskab veateate error occurred when trying to open the database: failed to establish a connection to 127.0.0.1, et vahepeal läks nagu käima aga siis oleks nagu tühi, ei lasknud aliast ega midagi luua, ega näidanud midagi. Et kuidas seda database luua jne.olen lugenud foorumit ja proovinud erinevaid asju aga tööle ei ole saanud
    probleem ongi just postgrl -ga

  19. #2899
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    no ju sul siis on kuidagi valesti instalitud, tõenäoliselt sul siis ei kuula ta default portis, võta pgAdmin välja ja vaata kus pordis sul see baas töötab, siis HEMi database managementi aknas pane vastavad pordid jms.

  20. #2900
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mis kuradi pärast fold to 4bet% ja veel mõndade statside väärtuseks näitab "doh" ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES