Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 148, kokku 206 EsimeneEsimene ... 4898138146147148149150158198 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 941 kuni 2 960, kokku 4118
  1. #2941

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kolisin täna ümber ja hakkasin husng-si laskma Towergamingus. Nagu ikka olin hädas tracking progrega, lõpuks hemi sain kudagi tööle seal. Igatahes cashis kõik ok, aga husng-des, teinud paar 3.3 turbot ja näitab, et 11 dollarised.

  2. #2942
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    selline probleem - hem ei salvesta starsis viimast husng kätt ning see paneb ev joone valesti jooksma :(. on viimane hem ja stars ka, ideas?

  3. #2943

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    kui ta sul käsi ka eesti keeles salvestab, siis on probleem selles
    Tnks. Selle tõttu sai pea terve päev mässatud, teadmata mis viga.

    Nüüd on teine mure. Nimelt ma ei saa aru sellest kui peaks uus sessioon algama, seda ei juhtu vaid lükkab tulemused kunagi hommikul mängitud sessile otsa. Seda siis ainult Starsis!

  4. #2944
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas T Besoffen Vaata postitust
    Keegi aitaks !!??
    tee täiesti uus kaust käte jaoks..mul aitas kunagi see

  5. #2945

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline mure, et miks mul Starsi sessid lähevad 7h varasema kellaajaga kui tegelt on? Ei leia kala üless!!!

  6. #2946
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
    Selline mure, et miks mul Starsi sessid lähevad 7h varasema kellaajaga kui tegelt on? Ei leia kala üless!!!
    Sest Usas ei ole sama ajavöönd, mis meil. options>settings>adjust site import times. Sinna pane vastavalt +-7, ma ei viitsi mõelda kumba pidi olema peab.

  7. #2947

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hmmm...oli +7 ja siis oli paigast ära. Panin nüüd+14 ja korras!

  8. #2948

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere.
    Arvutivahetus ees. Vaja käed kätte saada, ning teise arvutsisse sisse panna. Kuidas eksportide käsi välise ketta peale.
    Tänud!

  9. #2949
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas no_limit Vaata postitust
    Tere.
    Arvutivahetus ees. Vaja käed kätte saada, ning teise arvutsisse sisse panna. Kuidas eksportide käsi välise ketta peale.
    Tänud!
    Options-Database Management-Connect-Export Hands.

    Export võtab mõned minutid max, pärast importimiseks pead mõned tunnid varuma.

  10. #2950

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud Ristijeesusele. Kõik toimib ja esimene sess tehtudki. Abivalmidus pole eestlastest kadunud! :)

  11. #2951

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    augustis ostsin mil kätt. importis 13h :D
    Viimati muudetud no_limit poolt : 20.10.11 at 21:12

  12. #2952
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas no_limit Vaata postitust
    augustis ostsin mil kätt. importis 13h :D
    Ma teisaldasin oma 3 milli käega andmebaasi, exportis 2 minti, importis ühe päeva õhtupoolikust järgmise lõunani. Selle peale oleks võind enne tulla, et ostetud käed nahhui visata enne exporti.:)

  13. #2953

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sain HEM2 lisentsi kätte. Esmamülje on sitt, mis sitt. Kõvasti aeglasem kui HEM1.
    Loodan, et uus PT tuleb parem.

  14. #2954
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline mure, et kui hakkan HEM hand replayeriga kätt uuesti vaatama, siis ta lööb automaatselt default configu replayerisse, mitte mu enda koostatud, mida kasutan ka laudades. Kas ja kuidas seda saaks muuta, et ta replayeris ka isetehtud confi kasutaks? Ty.

  15. #2955
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vaata, et sul oleks Player Preferences->Use for->Site->Any site. Sinna any sitede hulka kuulub ka replayer.

  16. #2956
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänan, sain korda!

  17. #2957
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi oskab öelda kuidas saada mucked kaarte õigete playerite alla ? statsid ja kõik on õiged ,aga mucked kaardid on täiesti valedes kohtades. On mingi lihtne moodus kuidas automaatselt paika saaks ?

  18. #2958
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Keegi oskab öelda kuidas saada mucked kaarte õigete playerite alla ? statsid ja kõik on õiged ,aga mucked kaardid on täiesti valedes kohtades. On mingi lihtne moodus kuidas automaatselt paika saaks ?
    Käsitsi peab dragima imo.

  19. #2959

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Ma teisaldasin oma 3 milli käega andmebaasi, exportis 2 minti, importis ühe päeva õhtupoolikust järgmise lõunani. Selle peale oleks võind enne tulla, et ostetud käed nahhui visata enne exporti.:)
    Kasutage pgadmini või hemi enda süsteemi backup/restore database. Kõvasti kiirem ja võtab kõik muud sätted ka kaasa.

  20. #2960
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mis HEM'is 'Day Start Time' tuleb panna?
    Mul on praegu 0:00, aga kui sesside algus-ja lõppaegasid vaadata siis see näitab 7h taha.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES