Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 149, kokku 206 EsimeneEsimene ... 4999139147148149150151159199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 961 kuni 2 980, kokku 4118
  1. #2961
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Mis HEM'is 'Day Start Time' tuleb panna?
    Mul on praegu 0:00, aga kui sesside algus-ja lõppaegasid vaadata siis see näitab 7h taha.
    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Sest Usas ei ole sama ajavöönd, mis meil. options>settings>adjust site import times. Sinna pane vastavalt +-7, ma ei viitsi mõelda kumba pidi olema peab.
    Äkki aitab?

  2. #2962
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    -7 vist ( ehk siis 17 seal ), kuna USAs on kell 17 kui meil 12 öösel.

    //Edit: endiselt ei tööta. Muutsin selle ära, aga Start time of Session näitab ikkagi 7h meie ajast taha.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 23.10.11 at 22:33

  3. #2963
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuda ma saan HEmist vaadata, milliste mängijate vastu kasumis ja milliste vastu kahjumis olen? Umbes nagu pokertableratingu saranne asi.

  4. #2964

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    CASH GAMES -> Vs Players

  5. #2965
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul pidi ikka päris hea pohmell olema, et sellise asja ära unustasin :)

  6. #2966
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi midagi soovitada, ei saa asjast ise aru HEM ei taha enam käsi importida töötas normaalselt ükspäev ja siis ühe sessi käigus panin tähele, et järsku peale 40ndat SNGd ei importinud enam ülejäänud 20~ käsi ja tulemusi.. Ei saa ka manual importeriga midagi kätte näitab küll, et mingeid faile ta impordib, aga hande küll ei tule :(

  7. #2967
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Updatisin siin Hemi ära ,aga enam ei näita statse lauas. Miskit kahe silma vahele jäänud?
    Anyone?

  8. #2968
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEMis, siis preferred seat option very nice, aga kust kurat ma tean mis number seat vastab millele, et siis nagu mille järgi FRis neid seate nummerdatakse..?..

    Üritan nagu googeldada, aga kõik fraasid mis sisaldavad 9 max, full ring, seat, number vms sõna viivad kõige muuni pokkeri seotuga..

  9. #2969
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hakkad aga dealerist paremal olevast mängijast pihta ja loendad, päripäeva.

  10. #2970
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    hakkad aga dealerist paremal olevast mängijast pihta ja loendad, päripäeva.
    Proovin nagu jah sama meetodit juba, aga kuidagi ei saa õigeks kõik 9 numbrikest läbi proovitud... siigh

    EDIT: No jopa kolla lõpuks sain paar või tosin HEMi restarti ja starsile ka ja hakkas toimima.
    Viimati muudetud Jäämees poolt : 27.10.11 at 18:21

  11. #2971
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Proovin nagu jah sama meetodit juba, aga kuidagi ei saa õigeks kõik 9 numbrikest läbi proovitud... siigh
    Mis tuba?

  12. #2972
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi seda HM2 betat kasutab? Sain e-mailile kirja, et saab tõmmata ja kasutada. Serial keyd jms saadeti.

  13. #2973
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Keegi seda HM2 betat kasutab? Sain e-mailile kirja, et saab tõmmata ja kasutada. Serial keyd jms saadeti.
    Niipalju kui kuulnud olen, siis enamus kes on kasutanud, on üsna käbe tahasi HM1 peale läinud, mina kaasa arvatud.

  14. #2974
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi oskab öelda miks ma ei näe HEMis TOURNEY-Results alt

    Time Played:
    $/hr:
    Avg Buyin:
    Avg Duration:

    Lisan pildi ka et oleks paremini arusaadavam!
    ( Click to show/hide )



    Edit: Leidsin vastuse probleemile. DPI Display Size Settings oli vaja väike muudatus teha.
    Viimati muudetud Cheating poolt : 30.10.11 at 11:50

  15. #2975

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline asi, et Hem olen kasutanud ainult 888pokeris ja nüüd kui kolisin towergamingusse jäin ikkagi Hem peale, ning seal on turniiridel probleeme. Nii pea kui liigutatakse teise lauda jäävad vanad statid lauda ja uusi ei ilmu, 888pokeris seda ei olnud. Mis teha?

  16. #2976
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Selline asi, et Hem olen kasutanud ainult 888pokeris ja nüüd kui kolisin towergamingusse jäin ikkagi Hem peale, ning seal on turniiridel probleeme. Nii pea kui liigutatakse teise lauda jäävad vanad statid lauda ja uusi ei ilmu, 888pokeris seda ei olnud. Mis teha?
    Paar kätt uues lauas ära oled mänginud siis tablefinderiga lohista see punane kast laua peale.Istekohta tuleb ka muuta, et statid ikka õigete nimede peal oleks.

  17. #2977
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hem ei fikseeri husng viimast kätt - kellegil on olnud sama jama? kas tõesti peab exportima, maha laskma, uue panema ja importima?

  18. #2978

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tablefinderis näitab käimas oleva lauana õiget lauda, aga statid tulevad eelmisest lauast.

  19. #2979

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi nõu anda? Mängin Cake Poker´is ja kui käed sisse importisin siis näitas, et väga palju käsi incomplete imports, lisaks oli palju error importe, selle tulemusena ei ole mu databaasis ühtegi võidukätt, isegi võidetud käed näitab kaotanuks. Kaust asub mul:C:\Users\xxxx\AppData\Local\CPN\Cake\Hand History\xxxxxxxxxxxxx\HH, aga selles ei tohiks ju vahet olla kus see kaust asub.
    HH vaadates ei ole tulemusi kirjas, kes käe võitis! Lisaks ei tööta replay hand. Kas peaksin maha laskma ja uuesti peale?

  20. #2980
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline jama HEMiga, et kui starsis Rebuy turniire mängin, ning mingil põhjusel teen Rebuy, siis Hem loeb selle turniiri Completed.
    On võimalik seda kuida ära seadistada, jube tüütu on seda hiljem ümber vormistada!?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES