Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 206 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 4118
  1. #261
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Täpselt ei saa aru, kõige täpsem stat on minu teada "fold SB/BB to steal" steal võrdub siis open-raise CO-lt/BTN-lt/SB-lt.

    Ja beta 9 saab vist mu eelmiselt lingilt, sest nad ei hoia neid eraldi vaid panevad kõige uuema samale lingile :-\ Igatahes lasin ise peale ja tundub, et üks kõva lisa nimega "table scanner" on tulemas(praegu on näha, aga kasutada ei saa), loodan, et nüüd saab inimese moodi legaalselt full tiltis table selectida :)

    edit: mul igatahes HUD töötab ja kõik tundub korras beta 9-ga

    edit2: uut lisa nimega "table scanner-it" lubatakse mingit aega betana kasutada, aga tundub, et lõpuks on vaja lisatasu selle eest maksta. Endale selline lahendus küll ei meeldi, aga kuna minule annaks see tohutult juurde, siis tuleb leppida.

  2. #262
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    See table scanner on küll jura ja minu majapidamises too ei leia mitte kunagi rakendust. Table selectime starsi ja FTP softi juures on jube easy, igal limiidil, kui sa oled regular player.

    Paned end absoluutselt igasse lauda wairting listi ja kui lauad hakkavad avanema, siis enne maha istumist vaatad, kas fishi näed või mitte, kui ei näe lendab laud kinni, kui näed hüppad lauda ja niikaua, kuniks soovitud laudade arv täis. Samal ajal lisad end waiting listi laudadesse, kus on plrs/flop kõige suurem ja iga 5-6 minuti pärast viskad lobbyse pilgu. Sellega kindlustad siis seda, kui laud ei ole sulle enam meelepärane ja paned laua kinni, siis sa oled alati waiting listis kirjas.

    Algul on harjumatu ning võib tunduda raske aga kahe monitoriga ei ole mingit probleemi ning mul on juba harjumus, et ma pean lobbyl silma peal hoida ning kui fishi lauda näen, siis viskan kiirelt waiting listi.

  3. #263
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ja suurtes limiitides, 1knl tegime sõbraga nii, et kui hea laud tekkis, siis kiirelt AIM-is ütlesime.

  4. #264
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Leian et minu majapidamises see tehnika rakendust ei leia, kuna mängin oluliselt madalamatel limiitidel, kus on 100+ laua vahel valida ja mängud on nii nõrgad, et parem otsin laudu, kus on 2+ fishi. Seega tuleb lollakas arvamismäng "huvitav, kas on äkki parem laud tulemas" vms. Ja mulle meeldib võimalikult vara laudadesse saada, ei meeldi nii, et pooled lauad lahti 20 minti ja otsin pooli juurde.

    Eile üldse avastasin parema tehnika table selectimiseks - ise laudade tegemine, regularid vaatavad, et teine regular ootab full stackiga, samas on mul ka keskmise venna vastu edge HU-s, seega nemad väldivad mind(või üldse ei vaatagi, kes istub lauas, mis on 1/6 täis). Samas fishid mõtlevad, et oli palgapäev, deponeerivad rahad ära ja tahaks võimalikult ruttu mängu - seega saavad minu lauas kiirelt koha. Nüüd ongi nii olnud, et 2-3 venda, kes esimesena sisse tulevad on 50bb-hädakotid. God bless America.

  5. #265
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Lahe. Ma liitun ka kohe mingite 30-60bb-ga 3-4 mängijaga lauda ning tavaliselt seal saab ikka kino palju. Aga kahtlen, kas fishid nüüd deponeerima tormavad kohe kui 1/10 lauda näevad.

    Mul see probleem, et HEM-iga ei saa ikka mängida kuna lihtsalt kiilub kinni kõik ja pean sitoutima. Niikui HEM-i kinni panen saan kohe tegutseda ja neid seisakuid juhtub liiga tihti ikka. Seega endiselt pean oma peaga hakkama saama. Tore oli küll lühikest aega :(

  6. #266

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas kõikides laudades üheaegselt HUDi õige koha peale saab? Üritasin ise näppida HEMi aga kuidagi ei saa korda.

  7. #267
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Kuidas kõikides laudades üheaegselt HUDi õige koha peale saab? Üritasin ise näppida HEMi aga kuidagi ei saa korda.
    Ctrl hoiad all, siis saad nihutada lauas statte nii nagu tahad. Proogi ka space all hoida, vahe oli vist, kas on kasutusel multiple panels või mitte. Pärast paned table managerist, save positions ja ongi korras.

  8. #268

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei toimi.

  9. #269
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Ei toimi.
    Aga statte saad ju liigutada, mis täpselt ei toimi, kui ühes lauas paned õigesse kohta läheb ka teistes automaatselt tavaliselt.

  10. #270
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul kahes lauas õiges kohas. Tuli uus laud lahti ja sellel kõik vales. Hakkan seal õigeks liigutama ja teistes, kus õige, läheb kõik sassi

  11. #271

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Aga statte saad ju liigutada, mis täpselt ei toimi, kui ühes lauas paned õigesse kohta läheb ka teistes automaatselt tavaliselt.
    Stattid liiguvad küll aga kui liigutan ühes lauas siis liigub statt, mis on sama koha peal teises lauas, isegi kui on hoian controli või space peal.

  12. #272
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Stattid liiguvad küll aga kui liigutan ühes lauas siis liigub statt, mis on sama koha peal teises lauas, isegi kui on hoian controli või space peal.
    Aga liiguvadki ju, ühes lauas paned kõik paika nii nagu olema peab ja saved positsioonid ära, siis kõik ülejäänud lauad on sarnase asetusega.

  13. #273
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma soovitan sul "preffered seati" kasutada - pane peale nii HEM-is kui Trios.

  14. #274

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Aga liiguvadki ju, ühes lauas paned kõik paika nii nagu olema peab ja saved positsioonid ära, siis kõik ülejäänud lauad on sarnase asetusega.
    Ainult ühes lauas jäävad stati õigesse kohta. Teistes laudades on vale nime juures valded statid.

  15. #275
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Ainult ühes lauas jäävad stati õigesse kohta. Teistes laudades on vale nime juures valded statid.
    Kas sa istud iga kord sama koha peal?

  16. #276

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kas sa istud iga kord sama koha peal?
    jah

    Edit: Vaatasin, et mul on ka kahes lauas statid õiges kohas aga teistes on valedes kohtades.

  17. #277
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    jah

    Edit: Vaatasin, et mul on ka kahes lauas statid õiges kohas aga teistes on valedes kohtades.
    Siis pane HEM-is ka peale, et sa istud alati samas kohas, HUD options-Seating Preferences

  18. #278

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hakkasin mängima Ongame HeyPoker toas. Olukord selline, et HEM loeb käsi ja tõmbab statistika õigest kohast, aga lauda statte ei kuva. Milles asi võib olla? Mängisin enne Toweris ja HEM-is seadistusi ei muutnud. Tegin küll HeyPokeris uue kasutaja.

  19. #279
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas HEM näitab trio rake'i õigesti?

  20. #280

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Siis pane HEM-is ka peale, et sa istud alati samas kohas, HUD options-Seating Preferences
    Ei aita. 2 lauda näitab õigesti võibolla see joppamise peale ka. Mulle tundus, et korra oli 3. laud ka õigesti aga siis muutus valeks tagasi aga võibolla vaatasin valesti. Kui lauda mitte istuda, siis tekivad statid õigesse kohta. Kasutan siis seda variati, et olen igas lauas eri koha peal kuid tahaks ikkagi, et oleks ühe koha peal, sest nii on kergemini asi jälgitavam.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES