Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 150, kokku 206 EsimeneEsimene ... 50100140148149150151152160200 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 981 kuni 3 000, kokku 4118
  1. #2981

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mõtlesin, et võiks nüüd üle pika aja uuesti pokkeriga algust teha, ja seda täitsa nullist.
    HEM'i lasin peale ning sain ka käed laadima (Tower/PokerStars), probleem on aga selles, et HUD loobib andmed lauale täiesti kaootiliselt ning kui ise ära paigutan siis showdownile läinud käed näitab ikka valedel positsioonidel.
    Ühtlasi on kellegil ehk jagada mõnda head tutorialit hudi statide paika sättimiseks (üleüldiselt/Micro full ring), või ehk jagab keegi hea inimene oma setupi ?
    :)

  2. #2982

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline imelik probleem et nimelt HEM päeva seisu uuendab aga kui kuud vaatan siis ei ole uuendanud!

  3. #2983
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma ise lükkasin arhiveerimise välja ja vahetasin endal need folderid ära kuhu mu käed saveitakse ja sai hakkama, uut databasei soovitavad ka iga asja peale teha seal HEMi foorumis kui Googeldasin, aga ise nii ei pidanud.

  4. #2984
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    hem ei fikseeri husng viimast kätt - kellegil on olnud sama jama? kas tõesti peab exportima, maha laskma, uue panema ja importima?
    + tean, et küsitud a ei leia siit üles -postgresl võtab liiiga palju ruumi. mis ma tegema pidingi? ty!

  5. #2985
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    + tean, et küsitud a ei leia siit üles -postgresl võtab liiiga palju ruumi. mis ma tegema pidingi? ty!
    Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

    Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

    Minu XP masinas näiteks asub see kaust siin:

    C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\pg_log

  6. #2986
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kustutasin logid ära, need ei võtnud üldse ruumi. C:\Program Files\PostgreSQL blabla võtab mingi paarsada mega, käed on ise ka paarsada. arvuti näitab, et postgreSQL võtab 105 giga

  7. #2987

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere!

    Olen kahe vahel, kas soetada HEM või Tracker? Olen mõlemat demo proovinud ja kui ausalt ütlen, istub Tracker paremini. Nii siis oligi plaanis too soetada, aga eile kuulsin sõbralt miskit, et PokerStarsis annab Tracker HUD infot vaid 30 viimase käe kohta vms? Kas selline asi vastab tõele ja kui valesti aru sain, kas keegi seletaks. Minu arusaamist mööda siis Tracker oleks täiesti mõttetu ost, kui plaanis kunagi veel Starsis mängida?

  8. #2988
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei ole nii, testitud!:)

  9. #2989
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    wdf hem käivitub tubli minuti, initialing database.. täna esimest korda selline nali ja 4. kord juba, edasi töötab tavapäraselt

  10. #2990

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    wdf hem käivitub tubli minuti, initialing database.. täna esimest korda selline nali ja 4. kord juba, edasi töötab tavapäraselt
    Sama siin. Mul 3 korda ei läinud üldse käima ... "not responding" ja siis lõpuks läks.

    Kurat just panin uuesti kinni ning avasin ja sama kamm hakkab pihta. Kõva kaks minutit laadis.

  11. #2991

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas windowsil oli eile mingi update? Kui lahenuse leiad pane siia ka, ei ole hetkel aega 2+2 HEM teemat uurida.

  12. #2992
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


  13. #2993
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Naiss kui oled ostnud HEMi peale 2011 Mai kuud saad HEM 2 tasuta.. Laen praegu ise alla ja hakkan vaatama.

  14. #2994
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    andke siis tagasisidet ka. praegu olen ainult halba kuulnud

  15. #2995

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HM1 j22vad updatema? Ala kui mingi sait muudab midagi HH failides, et nad parandaks ära et impordiks kenasti? mind ei tõmba küll midgai uuema poole, kõik vajalik niigi olemas juba

  16. #2996
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    andke siis tagasisidet ka. praegu olen ainult halba kuulnud
    Soft on minu jaoks mingi 3-5x kiirem.. Importisin oma databasei ära ainult.. It's all upside down graafik paneb täiesti segast, cashi graafik ei pane.. Rohkem ei viitsinud jamada praegu.

  17. #2997
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Soft on kiirem? Huvitav. Ma ise tahaks jääda vana juurde, sest ei viitsi uuesti kõike sättida.

  18. #2998
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Soft on kiirem? Huvitav. Ma ise tahaks jääda vana juurde, sest ei viitsi uuesti kõike sättida.
    Mida sättida? Lugesin, et HUDi konfiguratsiooni saab importida HEMi 2te.

  19. #2999
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Üldiselt kõike, databasee, install, uninstall jms. mul muudetud theme veits jms

  20. #3000
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siis ei tea päris täpselt pole seda uurinud kuna endal pole nii.. Aga ma arvan, et saab enamust importida kui nad just tobud pole :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES