Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 151, kokku 206 EsimeneEsimene ... 51101141149150151152153161201 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 001 kuni 3 020, kokku 4118
  1. #3001
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Kas windowsil oli eile mingi update? Kui lahenuse leiad pane siia ka, ei ole hetkel aega 2+2 HEM teemat uurida.
    Eile oli holdemmanager.com maas, hommikul updatesin ära .03lt 05le, praegu läheb käima nii nagu peab

  2. #3002

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tõmbasin uue HEMi. See aken kus infi mängija kohta läheb akende väiksemaks tegemisega samuti väiksemaks ja põhimõtteliselt loetamatuks. Tea kas saaks selle akna suuruse kuidagi suuremaks sättida, et ka väikeste akende puhul oleks loetav?

  3. #3003

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suurust saab sättida HUD Options- stats appearance ja font, aga mis ma PF 3bet ja PF fold 2 3bet range võiks panna?

    edit: post flop agg %, millised ranged, kui palju käsi peaks olema mängitud, et öelda midagi
    Viimati muudetud HAZJ poolt : 03.11.11 at 21:22

  4. #3004
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sain ka uue HEMi kätte. Minu meelest isegi lihtsam ja arusaadavam kui HEM1. Ja palju ägedaid vigureid on juurde tulnud:D
    Ja kindlasti ei saa ütlemata jätta et tunduvalt kiirem on!!!
    Viimati muudetud widescreen poolt : 04.11.11 at 03:35

  5. #3005

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui ma filtreerin oma mängitud turnad "$EV Won" rea järgi, siis mida see nuber näitab, kui ta miinusega on ja kui plussiga on? Kas siis kui plussis on, siis võidan pikas perspektiivis?


  6. #3006

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere ,pole ammu pokkerit mänginud ja hemmi kasutanud aga selline mure ,ekui tööle panen siis loeb küll mu käsi aga lauas pole midagi .

    muidu site options näitab ,et starsis live trackida ei sa ,ma ei tea selles võib olla


    aitäh.

  7. #3007
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pkillar Vaata postitust
    tere ,pole ammu pokkerit mänginud ja hemmi kasutanud aga selline mure ,ekui tööle panen siis loeb küll mu käsi aga lauas pole midagi .

    muidu site options näitab ,et starsis live trackida ei sa ,ma ei tea selles võib olla


    aitäh.
    uuenda hem ära!

  8. #3008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mille alt see käib:D?0

  9. #3009
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


  10. #3010

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    uus mure:kui hud tööle panen siis hakkab ainult 2 lauas tööle ,panen kinni ja teen uuesti lahti näiteks 4 lauda ja ikka 2 lauas on tabelid peal

  11. #3011

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tulen veel kord sama küsimusega, et mis teema on, et HEM Towergaming toas mul turkades statse ei uuenda. Sellesmõttes, et kui mind kantakse teise lauda või kui teine mängija tuleb minu lauda, siis jäävad vanad statid samale kohale.

    EDIT//Okei, leiddsin sellise opti nagu "relaunch hud" ja see vist aitas :D

    EDIT2// Saadanas, ei aita ka ikka. reopen ja tablefinderiga jamamine ka ei aita nagu eelmine kord selle kohta küsides ka ütlesin. Krt hetkel turka käimas ja mul insta paanika kui hudi pole.

    EDIT3// Torkisin tablefinderis ja sain ikkagi korda asja, paras segadus seal on, aga nüüd korras.

    EDIT4 a.k.a OffT.// Kus wsop ME live streami saab? Peaks vist täna toimuma ju.
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 06.11.11 at 21:45

  12. #3012
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas cbet% multiway potides ei saa HUDi kuvada?

  13. #3013

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sellist statti ma hemist ei leidnud küll

  14. #3014
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sama siin. Mõtlesin, et ehk saab ise neid state kuidagi teha (a la RB statid jms), aga pole praegu aega uurida ja pusida ise meisterdamise kallal.

  15. #3015
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii... tahan endale legaalset HEM'i, kumb võtta 1 v 2? Ühega väga rahul muidu, kuuldavasti pole 2 veel täiesti valmis, niiet play it safe ja võtan 1'e?

    Kust osta seda oleks kõige soodsam/parem? (või kelle/mille kaudu)

    EDIT: Ma hetkel hemi kodulehelt ei leia üldse võimalust hem1 saada, mis värk on?
    Viimati muudetud SR1337 poolt : 08.11.11 at 23:17

  16. #3016

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi öela kuidas ma saan 888 pokkeris ja HEM2i panna statid paika, et kuvaks õige isiku juures statid. Praegu on kõik suvaliselt ja valesti. Proovisin 10 max lauas paika panna aga jookseva ikka suvaliselt.

  17. #3017
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas overgrow Vaata postitust
    Oskab keegi öela kuidas ma saan 888 pokkeris ja HEM2i panna statid paika, et kuvaks õige isiku juures statid. Praegu on kõik suvaliselt ja valesti. Proovisin 10 max lauas paika panna aga jookseva ikka suvaliselt.
    Sul HEMis tõenäoliselt prefered seat ei ühti 888 valikuga.

  18. #3018

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Sul HEMis tõenäoliselt prefered seat ei ühti 888 valikuga.
    Kui ei ühti, kas saab kuidagi ühtima panna, või.. ?

    Sest kui ma vahepeal üritasin HEM1 trialit kasutada 888's, siis ma jamasin ja pusisin ka ikka korralikult, kuid lõpuks ei saanudki HUD'i jäädavalt paika ja loobusin.

    Samas Trackeri saab lihtsalt paika, see on kindel jah.

  19. #3019
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hud Options -> Preferred seat - valid Pacific ja valid vastavalt laua formaadile oma preferred seati, mis 888-s seatud. Kui 888-s ei kasuta seda funktsiooni, siis vaata, et kõik lahtrid oleks tühjad HEM valikutes.

  20. #3020

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma omaarust katsetasin nii ka eelmine kord ja ei saanud paika, aga üritan homme HEM2'e peale panna ja siis kindlasti proovin ja annna ka tagasisidet, tänud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES