Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 152, kokku 206 EsimeneEsimene ... 52102142150151152153154162202 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 021 kuni 3 040, kokku 4118
  1. #3021
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kellelgi tagasidet HM1 versus HM2?

  2. #3022
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas karookas Vaata postitust
    Updatisin siin Hemi ära ,aga enam ei näita statse lauas. Miskit kahe silma vahele jäänud?
    Anyone?
    Said oma probleemile lahenduse?

    Ühel sõbral sama probleem, aga lahendust pole veel leidnud :/

  3. #3023
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mis tuba karookas?

  4. #3024
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tal oli minu arust stars

  5. #3025

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peale 3 katset installida HEM2, sain sellega hakkama. Probleemid tekkisid Microsoft .NET Framework 4' installimisega, mis jooksis mitu korda kokku peale 10-15minutilist installi. Lõpuks soetasin too endale Microsofti ametlikult kodulehelt ja sain installitud. Seejärel üritasin HEM'i avada , mis teatas mulle, et mul pole vajalikku litsentsi/õigust seda programmi kasutada, olgugi, et plaanis oli katsetada seda 30 day trialit. Eks kui koju jõuan homme, siis uninstallin ja üritan uuesti DL'ida. Tahaks selle ikka peale sellist maratoni tööle saada.

  6. #3026
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui võidan showdownile läinud poti, siis näitab hem lauda ja minu kaarte, kuid mitte vastase omasid. Mida peaks kust muutma, et ma neid näeks?

  7. #3027
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas replayeris näed vastase kaarte? On linnuke show known cards ees?

  8. #3028
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    replayeris näitab, aga kohe peale käe lõppu lauas ei näita.

  9. #3029
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hud options- Tables preferences-won/loss mucked linnuke olemas?

    Edit: Sa mängid ongames? Seal ei näitagi imo.
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 14.11.11 at 21:28

  10. #3030
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    jah ja jah, aga ei ole hullu, polegi nii oluline. tänks.

  11. #3031

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma olen nüüdseks 5 korda installinud/uninstallinud HEM'i ja Neftrame'i, kaua fuckin võib? Kõik saab installitud ja trial versioon tõmmatud "Download free trial" lingilt ja kui peale installi hakkan käivitama, viskab logo ette ja laeb ja seejärel viskab errorit, et mul pole õigusi seda programmi kasutada. Why the face?

    Keegi targem võiks aidata, või mingeid soovitusi anda, sest selline ajukeberniit ei mõju sugugi hästi mu väiksele bankrollile, kolmandat päeva.

  12. #3032

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ongame võrgus jälle hudiga jama, Toweris kuvas, Europokeris kuvas, nüüd olen GoalWinis ja enam ei kuva hudi, aga käsi importib.

  13. #3033
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
    Ma olen nüüdseks 5 korda installinud/uninstallinud HEM'i ja Neftrame'i, kaua fuckin võib? Kõik saab installitud ja trial versioon tõmmatud "Download free trial" lingilt ja kui peale installi hakkan käivitama, viskab logo ette ja laeb ja seejärel viskab errorit, et mul pole õigusi seda programmi kasutada. Why the face?

    Keegi targem võiks aidata, või mingeid soovitusi anda, sest selline ajukeberniit ei mõju sugugi hästi mu väiksele bankrollile, kolmandat päeva.
    Tuleb anda kõik õigused kasutajale, samuti maha keerata uuematel win igasugused user account control settingud maha keerata, samuti installimisel panna run as admin jne

  14. #3034
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Seletaks keegi tark mulle ära kuidas HEMiga SNG/Tourney graphides suhtuda sellesse ''Luck adjusted winnings'' ja ''$EV adjusted winnings''

  15. #3035

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Tuleb anda kõik õigused kasutajale, samuti maha keerata uuematel win igasugused user account control settingud maha keerata, samuti installimisel panna run as admin jne
    No ma olengi enda Windowsis ainuke user ja ka Administraator. Mingeid user control settinguid mul ka peal ei tohiks olla enda teada ja kunagi varem pole sellist probleemi olnud. Aga eks ma siis uurin koju jõudes edasi. Üldiselt selline p... viskab üle küll, ostaks ammu juba Trackeri ära, aga tahaks seda tarkvara tulevikus ka Starsis kasutada, seetõttu HEM'iga jamangi. Tänud

  16. #3036
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ongame võrgus jälle hudiga jama, Toweris kuvas, Europokeris kuvas, nüüd olen GoalWinis ja enam ei kuva hudi, aga käsi importib.
    kasuta tablefinderit

  17. #3037
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas keegi on HM2-l kogenud probleemi et igakord kui lauda istub hakkab HUD 0st mängijaid träkkima ehk eelnevate sesside ajalugu ei kuva mängijate kohta vaid alustab käsi 1st. ma ei leia kuidas seda muuta, igastasju olen proovinud.

  18. #3038
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma lihtsalt ei mõista, miks uue versiooni väljatulekul muudetakse programmi layout täielikult ehk teisisõnu HEM1 ja HEM2 on täiesti erinevad programmid. Miks ei võiks enamus layoudist/menüüdest/funktsioonidest olla sama ning eelneva versiooni puudused täiendatud ja lisatud uued funktsioonid. Seepärast PT3 on ka parem. PT3 on väga PT2 sarnane aga modernsed uute lisadega ja tundub, et PT4 tuleb PT3 uus moderne edasiarendus.

    Soovitan siiani PT3 mängijatele, kes ei 24 table ja samas ei table-selecti.

  19. #3039

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tõmbasin omale ka HEM 2 triali alla. Installitud ja käima sain ilma problata. Rankal selles suhtes õigus, et layout täiesti teine. Alguses ei saanud ikka midagi aru. Nüüd paar päeva näpitud ja seadistatud ning hakkab looma.

    Kui natuke rohkem kasutanud olen oskan ehk HEM1-ga ka võrrelda.

  20. #3040
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Probleem selline et ei installi postgreSQL-i.Poole installi pealt tuleb ette kiri "The system administrator has set policies to prevent this installation" ja katkestab ära. Kas on kellegil midagi sarnast juhtunud või oskab keegi nõu anda?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES