Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 153, kokku 206 EsimeneEsimene ... 53103143151152153154155163203 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 041 kuni 3 060, kokku 4118
  1. #3041
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mängin tund aega, seejärel teen pausi 15-20 minti ja alustan uue sessiga, siis paus ja uus sess. Kui lõpetanud olen siis ei näita mitut erinevat sessi, vaid ühte pikka. Kas on võimalik nii teha, et ta neid eraldi näitaks? Sesside vahel panen pokkeritoa ning hemi kinni.

  2. #3042
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    Mängin tund aega, seejärel teen pausi 15-20 minti ja alustan uue sessiga, siis paus ja uus sess. Kui lõpetanud olen siis ei näita mitut erinevat sessi, vaid ühte pikka. Kas on võimalik nii teha, et ta neid eraldi näitaks? Sesside vahel panen pokkeritoa ning hemi kinni.
    Sule HEM, ava holdemmanager.config fail ja muuda <setting name="SessionTimeoutDuration">30</setting> 30 pealt niipaljudele minutitele kui soovid.

  3. #3043
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Sule HEM, ava holdemmanager.config fail ja muuda <setting name="SessionTimeoutDuration">30</setting> 30 pealt niipaljudele minutitele kui soovid.
    Suured tänud!

  4. #3044

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vaadates repordi tulemusi ja sesside, graafikute tulemustest, siis need erinevad. Käte arv on siiski sama. Millest selline anomaalia?

  5. #3045
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul endal on ka väike anomaalia graafiku ja sesside tulemuste vahel. Kõik filtrtid asjad on maas, olen mitu korda kontrollinud kuna vahe on pisike ei ole viitsinud pead vaevata rohkem.

  6. #3046
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    euro/naelalaudade tulemusi converditakse dollaritesse ainult ühes neist (ei mäleta kummas).

  7. #3047

    Re: Holdem manager

    Probleem...probleem selles, et table manager ei näita statse lauas. Aga kõik käed lähevad mängu ajal manageri sisse ilusti. tegin kõik vajaliku mis youtube videos näitas ära. Oskab keegi aidata?

  8. #3048
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    euro/naelalaudade tulemusi converditakse dollaritesse ainult ühes neist (ei mäleta kummas).
    Siis on vist selge pilt.

  9. #3049

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui praegu HEM1 litsents osta, kas siis hiljem saab HEM2 tasuta?

  10. #3050
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sa ei saagi enam HEM1 litsentsi osta.

  11. #3051
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi muidu nii pole proovinud et ostad HEM2 litsentsi, tõmbad HEM1 ja proovid selle HM2 koodiga seda regada?

  12. #3052
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei saa nii. Ja kui sul on juba olemas HEM1 ja upgraded HEM2 peale, siis HEM1 litsents kehtib veel 180 päeva ja siis on kutu.

  13. #3053
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Lugesin sealtmaalt kust HM2 jutt algas kõik läbi, aga eriti targemaks ei saanud.

    Ehk siis pros and cons HM1 ja HM2 vahel? Kes juba kasutanud mingit aega.

    HM1 väga kodune, harjunud ja lihtsalt kasutatav. Seega küsin, et kas on mingit erilist põhjust miks peaks uuendama HM2 peale ära?

    E: Ja kas kui ma nüüd uuendadn HM2 peale ära siis enam tagasi vana ver peale ei ole võimalik saada?
    Viimati muudetud numnuts poolt : 23.11.11 at 01:57

  14. #3054
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saaks muuta nii, et mul oleks kõikide pokkeri saitide kasutajad hemis ühe nime all (ehk kõik statsid koos).
    Tegemist on hem2-ga aga võib ka seletada ka hem1 kohta äkki leian nii ka üles õige koha.

  15. #3055
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Kuidas ma saaks muuta nii, et mul oleks kõikide pokkeri saitide kasutajad hemis ühe nime all (ehk kõik statsid koos).
    Tegemist on hem2-ga aga võib ka seletada ka hem1 kohta äkki leian nii ka üles õige koha.
    Options>Player Aliases - Add Alias (ala "Kõikkoos") ja alumine tulp Add Players

  16. #3056

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Olen nüüd 4-5 päeva HEM2 kasutanud. Ma ütleks, et kui HEM1 litsents olemas laseksin sellel rahulikult lõpuni joosta ja annaks aega neile HEM2 parandada.
    Plussid ja miinused, mis pähe kargavad
    Plussid:
    väga palju erinevaid statse ja saad hudi ning popupid tuunida täpselt endale meeldivaks.
    kahes erinevas arvutis saab db syncima panna

    Cons:
    Layout on täiesti teine ning minu arvates tunduvalt kehvem kui HEM1-l.
    Importisin HEM1 db, päris palju jaotusi on kaduma läinud.
    Pühapäeval turniire mängides hüppasid statsid laudades ringi. HU cashis pole sellist jama kogenud.
    Vahetevahel vastase vahetudes hud-i statsid ei vahetu. Hudi restardi peale vahetub.

  17. #3057
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas keegi oleks nii kena äkki ja viitsiks postitada full ring hud layoudi siia, hea oleks kui värvidega

  18. #3058
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nu mis pull selle HEM ja turniiridega on? Osad tulemused maa alla kadunud ei oska enam midagi teha kah, et asja parandada.

    Got any bright ideas?

  19. #3059

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Avastasin veel, et HEM2 ei näita osasid statse õigesti. Fold to 3-beti näitas 0 kuigi vastane oli foldinud. Call 3-beti näitas samal ajal õigesti 66,7%. Siin võib olla mingi teema, mida ta 3-betina arvestab kuid tegu HU preflop 3b-ga, nii et ei tohiks nagu segadust olla.

    Donk beti näitas 0, kuigi vastane oli kaks korda juba flopil donkinud.

  20. #3060
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    zoomisin kogemata HM2 graphi, ja enam ei oska kuiskilt tagasi normaalvaatesse saada?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES