Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 156, kokku 206 EsimeneEsimene ... 56106146154155156157158166 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 101 kuni 3 120, kokku 4118
  1. #3101

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Oskab keegi juhendada, kuidas panna kuvama lisaks numbrile selle, ette ka tähist mis see number tähendab? A la Preflop Raise ette PF ?

  2. #3102
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Oskab keegi juhendada, kuidas panna kuvama lisaks numbrile selle, ette ka tähist mis see number tähendab? A la Preflop Raise ette PF ?
    HUD OPTIONS--PLAYER PREFERENCES--APPEARANCE--SHOW ABBREVIATIONS( linnuke ette)

  3. #3103
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Sellist asja hakkas täna ette viskama. Panen close siis hem ja hud kõik ikka töötab edasi. unustasin more details panna ja pilti teha aga ehk saab keegi nii ka aru milles probleem?


  4. #3104
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    Ma loon HUDil mitu groupi. näiteks kasutan ainult kolme statsi- vpip pfr ja 3-bet ja kõigil eraldi group. Kas kuidagi saaks teha nii, et nad ei oleks igal mängijal samasuguse paigutusega? pean silmas seda, et lauas võiks iga mängija HUDi gruppidel individuaalne paigutus olla(visuaalselt):


    mängija 1:
    Vpip PFR
    3-bet

    Mängija 2:

    PRF VPIP 3-bet

    Mängija 3:

    VPIP





    PFR

    3-bet
    Saab. Saad kõik numbrid üksteisest lahti ühendada, kuid siis pead vaatama, et ikka õige koha peale õige mängija stati vead :)

  5. #3105

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Sellist asja hakkas täna ette viskama. Panen close siis hem ja hud kõik ikka töötab edasi. unustasin more details panna ja pilti teha aga ehk saab keegi nii ka aru milles probleem?

    Sama asi ka siinpool, aga esmapilgul tundus, et ei mõjutanud see midagi ja kõik töötas tavapäraselt hästi.

  6. #3106
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas hem2 peabki üle mõistuse aeglane olema? Iga liigutus võtab sekundeid...

  7. #3107
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Jube uimane on jah ja kogu arvuti suht freezib kui mingi lehte HEM's refreshida. Masin peaks mul ok olema, i5 prose ja SSD ketas.

    Aga kahjuks pean selle asjanduse peale trialit vist ikka ostma, sest HM1 ei impordi mul millegi pärast ongames vähemalt 50% käsi. Kellelgi veel sarnane probleem?

  8. #3108
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Keegi oskab öelda mis värk. EV line paneb väga segast sng mängude kohta. Mäletan et paar nädalat tagasi oli üldse nii, et EV droppis ebareaalselt võrreldes sisseostudega, siis oli mingi update ja korra oli kooras. Täna tegin mõned HTHUSNG'd ja 8st 1 oli kus ma short ja sain 2x DU ja võitsin. ülejäänud võitsin kõik favoriidina.



    E: Ja kas HM2 saab kuskil updatesid checkida manuaalselt. Iga mingi aja tagant nad viskavad ise ette ja siis viimati ma panin, et next time vms, jätsin vahele.

    E2: samuti ei kuva duration ja winnings/hour state ?
    Viimati muudetud numnuts poolt : 03.01.12 at 02:01

  9. #3109
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    No siis sa ju jooksedki üle EV. Isegi kui sa favoriidina sisse saad, siis vastasel pole kunagi 0%. Seega sina jooksed üle EV kui võidad.

  10. #3110
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    cmon. Võitsin 8 mänguga 6BI ja ev järgi oleks pidanud olema miinuses 12bi. wat?

  11. #3111
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    No jah, ega ma tegelt ei tea mis ma räägin.

  12. #3112
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    cmon. Võitsin 8 mänguga 6BI ja ev järgi oleks pidanud olema miinuses 12bi. wat?
    Vähemalt matemaatiliselt on see võimalik arvestades, kuidas EV joon tekib. Ma soovitan vaadata "graphed handsi" ja sealt "EV difference" järgi sortida. Vaata, kas hakkab midagi väga jaburt silma.

    Kas kellelgi on HEM2-ga veel probleem, et tekst/statid, mida kuvatakse, on kuvatavast kastist väljas? Nagu kui Excelis on A-veerg asjade nimetamiseks ja B,C,D jne numbrite jaoks. Ma näen A-veerust ca 1/3 lõpuosa ainult. Varem nägin kõike, muutis end ise. Üldiselt on HEM2 üks suuremaid õnnetusi tarkvara upgrademisel, mida mina olen näinud.

  13. #3113
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    üks küsimus ev joone kohta
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 04.01.12 at 09:13 Põhjus: pilt kah

  14. #3114
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Eelnevaid AI käsi matchis peaks ka arvestama jah.

  15. #3115
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    paar posti ülevalpool näed sarnast graphi minul, aga HM2ga. dunno milles, hakkasin pt3 kasutama sngde jaoks

  16. #3116
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    midagi ei saa enam aru. Just kaotasin A3 A2'ga ja EV joon ka langeb. ainuke käsi, millel on $EV diff.

  17. #3117

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Proovi filtreerida mängu, kus on ainult üks allin olukord, vaata mis see näitab.

  18. #3118
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    on sul nippe kuidas ma seda teha saaks? tundub hetkel kuidagi liiga tüütu

  19. #3119
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    üks küsimus ev joone kohta
    ( Click to show/hide )
    Üks SNG koosneb tihti rohkem kui ühest käest ja rohkem kui ühest all-inist. All-in EV graafik joonestataksi cEV põhjal - hyper turbode puhul 500 chippi ==> 1 stäkk. Olen PT3 cEV teisendanud BI EV-sse ja see klapib ilusti HEM-iga. Seega ära vaeva oma pead.

  20. #3120
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    ok, ma enne ei teadnud seda. hea

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES