Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 206 EsimeneEsimene ... 513141516172565115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 4118
  1. #281

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul probleem selline et HEM jube uimane menüüdes ja asjades jube kaua mõtleb vahepeal task manageris not responding siis jälle running. Kui statsid lauas peal ja lauad lahti kõik norm aga kui HEM menüüs midagi tegema hakkan jubedalt aeglane. Olen muidu siiani PT3 kasutand aga taolise probleeme pole olnud. Ei usu et asi arvutis on.

  2. #282

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere, selline probleem, et HEM pmst ei lähe tööle. Ilmselt on küll databasei viga. Nimelt ütleb: This application has encountered an error: 0xD000011E, please contact the publisher of this application for more info.
    Ise ei jaga databasedest ja asjadest midagi, äkki keegi tark oskab aidata.

  3. #283
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Toomasl
    Tere, selline probleem, et HEM pmst ei lähe tööle. Ilmselt on küll databasei viga. Nimelt ütleb: This application has encountered an error: 0xD000011E, please contact the publisher of this application for more info.
    Ise ei jaga databasedest ja asjadest midagi, äkki keegi tark oskab aidata.
    Arvan, et sellele probleemile saab vastuse ainult googlist.

  4. #284

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Lasin just uusima versiooni peale (1.08 beta 11) ja avan hemi ning umbes 5 sek peale seda viskab ette errori:An error occurred while retrieving the imported file list: failed to establish a connection to `127.0.0.1´. :(

  5. #285

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Peale vaadates paistab andmebaasi poole pöördumsie veaga.

  6. #286
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Lasin just uusima versiooni peale (1.08 beta 11) ja avan hemi ning umbes 5 sek peale seda viskab ette errori:An error occurred while retrieving the imported file list: failed to establish a connection to `127.0.0.1´. :(
    Jep, see standart AB ei saa ühendust millegipärast.

  7. #287

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    :-\ Nüüd on lihtsalt error: failed to establish a connection to 127.0.0.1 ja vahepeal olen jõudnud postgresql reinstallida ja hemi tagasi 1.07 peale panna, sest arvuti hakkas juba jamama ja ei avanud programme enam. Ei saa hem FAQ-le ka ligi enam. Ei tea mida teha.

  8. #288
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 414

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    :-\ Nüüd on lihtsalt error: failed to establish a connection to 127.0.0.1 ja vahepeal olen jõudnud postgresql reinstallida ja hemi tagasi 1.07 peale panna, sest arvuti hakkas juba jamama ja ei avanud programme enam. Ei saa hem FAQ-le ka ligi enam. Ei tea mida teha.
    HEM'i kõige suurem viga ongi ta keerulisus. Tundub, et seda arendavad miskid IT nerdid, kes ei mõtle, et tavakasutajad ei jaga progemisest ja baasidest mite midagi. Selle arvelt on programm vägagi keeruline aga muidugi progremise kiirus on neil kiirem, kui PT3 oma. PT3 vastupidiselt on teinud asjad vägagi lihtsalt ja näiteks ma ei ole pidanud PT3-ega mitte ühtegi korda nende foorumit lahti võtma, et leida mõnele probleemile lahendust. Kõik oled saanud omal käel hakkama, kuna tõesti on asjad seal lihtsamad.

    Ja kas sa firewalle kasutad? Tee test ja keera kõik viimseni kinni - AV, Firewall, Spyware (s.h. ka kindlasti windooa defender ja firewall) ning lükka siis HEM tööle. Mul mingi aeg hakkas miski firewalli junn blokeerima HEM'i.

  9. #289
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Kas HEM'is erinevate tubade statte ja graafikut koos saab näha?
    Et nagu tahaks Starsi ja Unibeti statte ühel graafikul näha.

  10. #290
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas taasver
    Kas HEM'is erinevate tubade statte ja graafikut koos saab näha?
    Et nagu tahaks Starsi ja Unibeti statte ühel graafikul näha.
    jah. options-"player aliases" säti paika

  11. #291
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas G3rt
    Mul probleem selline et HEM jube uimane menüüdes ja asjades jube kaua mõtleb vahepeal task manageris not responding siis jälle running. Kui statsid lauas peal ja lauad lahti kõik norm aga kui HEM menüüs midagi tegema hakkan jubedalt aeglane. Olen muidu siiani PT3 kasutand aga taolise probleeme pole olnud. Ei usu et asi arvutis on.
    pane daskmanageris protsesside juures CPU time juurde (view menüüst set columns vms) ja siis vaata.. mis HMimport nimeline protsesse teeb.. kui see koormab.. pemaiselt.. siis otsi paar lehekülge tagasi siit minu posti, kus ma seletan kuidas handide importimise aega muuta.. see iga 5sec tagant importimine pole vajalik.. ma omal lükkasin 1min peale.

  12. #292
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Huvitav kas HUD'i saab ka kuvada "reraise" statsi..või on see mingi muu nimetuse all seal.. oletame et on 4 way limped pot ja ma panen flopil pool potti ning järgmine mängija reraiseb.. 3bet see ju ei ole....
    leidsin sellise stati nagu reraise Cbet, aga kas miskit tavalist reraise statti pole või miskit..mille järgi saaks vaadata kui tihti vastane närvitseb..

  13. #293
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 414

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Huvitav kas HUD'i saab ka kuvada "reraise" statsi..või on see mingi muu nimetuse all seal.. oletame et on 4 way limped pot ja ma panen flopil pool potti ning järgmine mängija reraiseb.. 3bet see ju ei ole....
    leidsin sellise stati nagu reraise Cbet, aga kas miskit tavalist reraise statti pole või miskit..mille järgi saaks vaadata kui tihti vastane närvitseb..
    On ju 3bet. 3bet ongi reraise!

    Samamoodi nagu bet on teroeetiliselt 1bet, raise on 2bet, siis reraise on 3bet, re-reraise on 4bet jne.

  14. #294
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma saan aru mis sa mõtled selle all farik666
    äkki steal limped pot? ja sealt alt miskit välja sõeluda. sest see on rohkem re-steal, kuigi jah HEM'i mõttes pigem 3bet.

  15. #295
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    krt seletasin valesti vist.. otsin seda kohta.. kui mina betin ja vastane raiseb.. ehk siis lihtsalt raise statt???

    Tihti vaatan 3beti statti kus saan lihtsalt raise vastaselt.. seega toimin täiesti valesti :)

  16. #296

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


    Kas neid postgres asju peabki niipalju lahti olema üldse kui hem runnib.

    Proovisin kiiremaks seda ega panna ikka sama Hem juba siis mega aeglane ja nussib kui pole importima hakandki veel.


    Juba avades hakkab not responding ???
    Äkki keegi oskab kuidagi aidata.

  17. #297
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Jah, neid protsesse runnib tõesti kõvasti SQL-il.

    Aga, miks ta kokku jookseb ei oska kindlasti öelda. Uninstall ja uuesti peale, kui ikka, siis viga kuskil windowsiga ja vaja seda uurima hakata.

  18. #298

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Jah, neid protsesse runnib tõesti kõvasti SQL-il.

    Aga, miks ta kokku jookseb ei oska kindlasti öelda. Uninstall ja uuesti peale, kui ikka, siis viga kuskil windowsiga ja vaja seda uurima hakata.
    Plaan jh muidu käed exportida ja windows uuesti peale lasta aga jama see et garantii arvutil veel augustini ei tea kas siis garantii kaob ära või ei. Ei tea pt3 praegu ei saa ka updatida hakkab ka mingi jama muud üle ei jää lihtsalt kui uuesti windows peale. Proovisin uninstalli ka postgresil ja kõigil ikka ei saa uut versiooni ei ava lihtsalt hea et vana installer alles oli.

  19. #299
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 414

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul HEM sureb ca 30 sekundiks käivitamisel ja annab sama teate ,et not responding. Aga peale 30seki hakkab tööle.

  20. #300

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ehk keegi oskab öelda kuidas muuta Table VPIP/PFR värve ning miks 1.08 beta 12 versiooniga Tourney, Results alla ei suuda ma tekitada ühtegi turnat, kuigi Reports all on statid täitsa olemas (või see ei olegi mõeldud töötama veel nagu Table Scanner)?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES