Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 161, kokku 206 EsimeneEsimene ... 61111151159160161162163171 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 201 kuni 3 220, kokku 4118
  1. #3201
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    Kas piisaks ka HM arhiivi kopeerimisest?
    Kui ainult käsi vaja, siis olen ise nii teinud: HEM->Options->Database Mangement ja sealt export hands. Ja pärast Impordin uuesti sisse käed. Vb mõni parem moodus ka olemas.

  2. #3202
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Vot see huvitaks mind kah. Ja kuidas panna ta õigesti raket arvutama? Ja kui palju on Pokerstarsis rake (ok selle vist leiab pokerstarsi kodukalt)?

    Eile näitas HEM, et jäin mingi 0.56 eurtsi vms. plussi aga kontol oli pärast sessi lõppu ikkagi minumeelest 0.10 eurtsi vähem kui enne sessi. Samas see võib tuleneda ka mingist automaatsest, kliendisisesest dollarite konvertimisest eurodesse.
    Kui mängid eurolaudu, konverdi ise piisavalt pappi ka eurodesse, kui lased starsil autoconvertida igakord, kui lauda istud või reloadid, kaotad micros jah päris märkimisväärse summa. Ise mängin segamini $ ja € laudu ja min. 10 BI on alati ka eurides kontol.

  3. #3203
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Keegi teab kuidas HUD paika panna nii, et iga kord lauda avades hüppab see õige nime alla. Seating preferences on paigas. Holdem manager 2

  4. #3204
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    No tegelikult ongi mul kontol eurod ja daalad enam-vähem pooleks. Mängida eelistan daala laudades tegelikult. Tunduvad kuidagi pehmemad.

  5. #3205

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    midagi on ikka väga valesti. täna võitnud 2bi, näitab, et võitsin 1 ja graafik on selline
    ( Click to show/hide )


    on keegi midagi sarnast kogenud?
    mul on täna uuel limiidil graafikuga midagi sarnast, hemi põhivaates on kõik kenasti korras, sesside all on mingi kummaline +10$ juurde tulnud, mida ma tegelikult võitnud ei ole. kontrollisin eelneva limiidi viimast 7 päeva ja siis oli kõik ok. loodetavasti on see ühe päeva bugi.

  6. #3206

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Rando Vaata postitust
    Keegi teab kuidas HUD paika panna nii, et iga kord lauda avades hüppab see õige nime alla. Seating preferences on paigas. Holdem manager 2
    pokerstarsi poolt on ka istekoht seadistatud?

  7. #3207
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    mul on täna uuel limiidil graafikuga midagi sarnast, hemi põhivaates on kõik kenasti korras, sesside all on mingi kummaline +10$ juurde tulnud, mida ma tegelikult võitnud ei ole. kontrollisin eelneva limiidi viimast 7 päeva ja siis oli kõik ok. loodetavasti on see ühe päeva bugi.
    lihtsalt mainin, et mul ei kadunud ära, ei aitanud käte uuesti import ega midagi ja hemi reinstall aitas aint

  8. #3208
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Vahetasin windowsi vistalt xp'le, installisin hemi, kõik töötab nagu enne, aga nii kui hemil start auto import'i klikin muutub stars üli aeglaseks. Isegi ühe lauaga. Varem muutus arvuti aeglasemaks, kui oli avatud 16+ lauda, aga siis ka mitte nii palju, kui praegu.

    On kellelgi ideid, millest see põhjustatud võiks olla või kuidas seda parandada?

    EDIT: Täiendan, hem1 ja kui hem töös ei ole, on kõik korras.
    Viimati muudetud SR1337 poolt : 18.01.12 at 18:50

  9. #3209

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    võid proovida:

    1. kontrolli, kas sul hemist vaadates on hand history on ikka õiges asukohas (vistal ja xp on vahe sees st profiilid on erinevates kaustades, kuhu pokerstars defauldina käed paneb).

    2. tee oma hem- i databasest backup!

    3. pane xp- le kõik windowsi patchid peale (loodetavasti jääb arvuti tööle).

    4. pane hemile viimane versioon 1.12.09 (ma ei mõtle siin all hem2- te).

    5. suuna pokerstarsi hand history c: ketta juurikasse (tee mingi uus kaust c:\teststars).

    6. sulge ajutiselt (aga ainult ajutiselt) kõiksugu spyware ja antiviiruse programmid.

    7. kui databasest korralik backup olemas, siis uninstalli hem ja ka andmebaasi soft ning installi hem koos uue andmebaasiga tagasi. kui sul on hem uuesti peal ja andmebaas puhas (ära veel vana andmebaasi restore), siis testi kohe mängus järele, kas puhta andmebaasiga töötab hästi (sellega saad teada, kas viga arvutis või hemiga). siin võid proovida ka installida mõni vanem hemi versioon (1.11.06) ja kui ei aita, siis paned kõige viimase hem1 versiooni 1.12.09

    8. optimeeri hemi andmebaasi ja võimalik, et tahab ka uuesti idekseerimist (vacuum).

    9. uuenda graafikakaardi draivereid.

    seda kõike tee omal vastutusel

  10. #3210
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    võid proovida:
    Tänud!

    Hakkasin otsast peale proovima. Backupi pole vist mõtet teha, kuna mul on vanad käed importimata veel, st, et hem alustas puhtalt lehelt.

    Tegin windowsile kõik update'd, mis ta vähegi üles leidis - ei aidanud.
    Kasutusel on hemi viimane 1.12.09 versioon.
    Sulgesin viirusetõrje - ei aidanud.
    Graafikakaardi draiverid on viimased, mis saadaval.

    Niipalju olen targemaks saanud, et importimine ei sega ka mängimist. Aga kui HUD'i tööle panen, siis jookseb kooma.

  11. #3211

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    aga mõni vanem hemi versioon?

    mäletamist mööda töötas mul 1.11.06 kenasti, aga mingi aeg tuli vist 1.11.07 välja ja see hakkas minu keskpärast arvutit koormama, panin 1.11.06 tagasi ja sain kenasti tööle.

    võid veel korraks pokerstarsi maha uninstallida ja uuesti installida ja veel on võimalus panna hem tööle mõne teise op süsteemi jaoks (hemi ikoonilt parema nupuga ja seal valid compatibility).

    loodetavasti on sul xp peal windows service pack 3.

    oleks hea kui saaksid proovida täiesti puhta xp masinaga (ilma mingite lisaprogrammideta a la nero jne) võibolla sul peale xp installi on installitud mingi soft, mis ajab hemi aeglaseks. windowsi logisid võid ka uurida (computer management) ja võta lahti task manager ning vaata, mida prose ja mälu teevad ning milline programm kõige rohkem arvutit koormab kui hemi käima tõmbad.
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 19.01.12 at 11:07

  12. #3212
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI



    Nii on kellelgi juhtunud?
    Hudid on üksteise peal ka. Ning kui sinna mingi suvaline kaust näiteks peale liigutada on nad sellest ka ees. (always on top mode justkui)

    Hemi veriooni rollback'i tahaks viimaseks võimaluseks jätta, sest eelneva versiooniga olid probleemid käte importimisega.

    Hemi compatibility saan määrata win 98/ME, 2000 ja NT jaoks. Muid valikuid pole

    Olemas SP3.

    Task manager näitab, et CPU püsib 10-20% juures, mälu võtavad kõige rohkem hem 51mb, stars 51mb (4 testilauda), hem import 45mb, ülejäänud kõik väiksemad (hud 15mb)

  13. #3213

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    ma mingi aeg proovisin pokerstarsis laudade kujundust muuta, siis tuli midagi sarnast versiooniga 1.12.09 statid ei mahtunud enam ära ja hakkasid üksteist katma, panin laudadele default kujunduse peale ja asi lahenes. lisaks hakkas mingil suvalisel hetkel hudist kasutajate nimesid ära kaotama. aitas hemi uninstall, vanema versiooni install ja siis tegin vanemale versioonile upgrade versioonile 1.12.09 (aga laudade kujundus jäi mul ikka defauldiks).

  14. #3214
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    tore, et viitsid tegeleda asjaga.

    Proovisin ise juba ka laudade kujundust muuta, ei aidanud,aga eks ma uninstallin hemi ja proovin uuesti, aga kust leida vanemat hemi verisooni?

  15. #3215
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Keegi teab kuidas sättida HUD nimoodi, et näitaks ainult käimasoleva sessiooni käsi. Mul millegipärast näitab kõiki käsi :/

  16. #3216
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    topeltklõps hudile

  17. #3217
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    ei tööta see variant... mul ennem näitaski koguaeg käimasoleva sessi statte ja topeltklõps töötas ka... nüüd enam mitte :(

  18. #3218

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
    tore, et viitsid tegeleda asjaga.

    Proovisin ise juba ka laudade kujundust muuta, ei aidanud,aga eks ma uninstallin hemi ja proovin uuesti, aga kust leida vanemat hemi verisooni?
    kirjuta hemi supporti, et vajad vanemat versiooni ja ärgu nad hakakugi sulle uut pähe määrima.

    kui nemad ei anna, siis mul peaks veel vanem versioon installikast alles olema, aga mul pole võimalik seda kuhugi üles laadida... ja ausalt öeldes ei tahaks piraat ka olla

    ega muidu ei viitsiks, aga tean kui jube on mängukihus olla kui kompuuter nusserdab

    peale hemi ja andmebaasi unistalli tee kindlasti arvutile restart ja mina soovitaks sul andmebaasi ka uninstallida (andmebaasi uninstall jätab küll arvutisse sql kasutaja alles ja ühe kausta C:\Program Files\PostgreSQL, peale uninstalli tasub selle PostgreSQL kaust ümber nimetada, et uue baasi loomisel tehtaks ka uus PostgreSQL kaust. hud saab oma teabe just PostgreSQL käest ja parem kui sa looksid uue installi käigus ka uue andmebaasi).

    lisaks pane tähele, et oleksid installi aegu arvutis OTSE administraatori õigustes (mitte ei topiks kuhugi adminni parooli, et installida saaksid).
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 19.01.12 at 17:00

  19. #3219
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Mul on 1.11.07 installikas olemas, kui vaja siis PM.

  20. #3220
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tagasisideks oma jamale. Niipalju sain korda, et mängida kannatab. Lasin hem'i ja database maha, restart ja siis vanem versioon peale, sellega ei töötand üldse. Siis installisin viimase update. Nüüd overlappima ei hakka hud, aga laud vilgub kolm korda, siis popupib actioniks ja aeglasem on ka asi kui varem, aga vähemalt saab mängida :) Tänud eluvaatlejale ja cypherile!

    Kui kellelgi on veel midagi välja pakkuda või on kogenud sarnast asja ja said korda, siis kuulaks huviga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES