Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 206 EsimeneEsimene ... 614151617182666116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 4118
  1. #301

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vaata pokah Hud õpetust. Seal ilusasti kõik ära seletatud.

  2. #302

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Vaata pokah Hud õpetust. Seal ilusasti kõik ära seletatud.
    Laua VP$IP värvi muutmisest ei olnud seal juttugi ju

  3. #303
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Marek
    Ehk keegi oskab öelda kuidas muuta Table VPIP/PFR värve ning miks 1.08 beta 12 versiooniga Tourney, Results alla ei suuda ma tekitada ühtegi turnat, kuigi Reports all on statid täitsa olemas (või see ei olegi mõeldud töötama veel nagu Table Scanner)?
    Seal HUDi loengus on väike videolõik, kus on seletatud värvide muutmist. Muidu muuta saad HUD options-Player Preferences, siis vajutad VPIP aktiivseks ja kõrval on kohe Color ranges for VPIP, seal määrad vahemikud, võtad punase värvi näiteks ja paned 15 add, kollase 25 add, roheline inf ja lõpuks applay.


    Kuna ise ei kasuta seda versiooni veel, siis Tourney küsimusele ei oska vastata.

  4. #304

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Seal HUDi loengus on väike videolõik, kus on seletatud värvide muutmist. Muidu muuta saad HUD options-Player Preferences, siis vajutad VPIP aktiivseks ja kõrval on kohe Color ranges for VPIP, seal määrad vahemikud, võtad punase värvi näiteks ja paned 15 add, kollase 25 add, roheline inf ja lõpuks applay.


    Kuna ise ei kasuta seda versiooni veel, siis Tourney küsimusele ei oska vastata.
    Mängijate VPIP värve oskan muuta ja tundub et vastavalt nendele tuleb ka laua samal näitajal värv, mingil põhjusel andis http://forumserver.twoplustwo.com/78...n-color-42493/ teema esimene post mulle idee et lauale ja mängijatele saab erinevad arvud erinevate värvidega panna vb ajan taga asju mida pole olemas : )

  5. #305

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    siuke mure, et mul kuvab HEMM millegi p2rast ainult viimast 800 k2tt:S ennem oli nq k6ik ok..Aga nyyd miski jama:S
    ja vict ise seda ei leia kh:S vaatasin need filtrid ja v2rgid kh yle ei leia miskit..2kki keegi oskab aidata..

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Sain korda..aga ei tea mix nii juhtus..tegin hemmile resa ja oli k6ik korras j2lle... aga hemmi k2ivitades vickas mingi lahtri kh ette mingi jutuga, aga mai tea mix ma selle kohe kinni panin ja sellesse ei syvenenud:S

  6. #306

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Uhh, ma tean, et vinguda on jube ja paha, aga tõesti ei saanud eelmisest postist mitte midagi aru. Ei ole võimalik sellist eesti keelt lugeda.

  7. #307

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Uhh, ma tean, et vinguda on jube ja paha, aga tõesti ei saanud eelmisest postist mitte midagi aru. Ei ole võimalik sellist eesti keelt lugeda.
    njh, vb sul polegi vaja aru saada :P

  8. #308
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Teab keegi lahendust sellele, et peale absolute uuendust ei kuva HEM enam automaatselt HUDi laudadesse. Pean table finderist kogu aeg ristikesi vedama. On mingi lahendus?

  9. #309
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    njh, vb sul polegi vaja aru saada :P
    y0u kle K2snakas kui sa rezpecti tahad sa:da sis võix polegi ik:agi naq kh plegi kirjutada ea meez nh L0L PWND n00b

  10. #310

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu
    y0u kle K2snakas kui sa rezpecti tahad sa:da sis võix polegi ik:agi naq kh plegi kirjutada ea meez nh L0L PWND n00b
    sinu respekti ma kyll ei vaja:)

  11. #311
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


  12. #312

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Väike küsimus, Kuidas ma statsid saaks turna laudadesse? Cashi laudade all on olemas aga turnade alla ei tule midagi ?

  13. #313
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    Väike küsimus, Kuidas ma statsid saaks turna laudadesse? Cashi laudade all on olemas aga turnade alla ei tule midagi ?
    Ei oska aidata, kuna ise turniire eriti ei mängi ja pole HEMi seadistamisele rõhku pannud. Aga neid, mis mänginud olen, siis seal tulevad statid küll automaatselt. Äkki seal table manageris, table finderi all on see laud olemas ja saad lohistada statid lauda.

  14. #314

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Table finderi all vaadates ta ei loegi üldse käsi turna lauas :/ Kuigi lauda näitab

  15. #315
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    Väike küsimus, Kuidas ma statsid saaks turna laudadesse? Cashi laudade all on olemas aga turnade alla ei tule midagi ?
    Trios ehk siis primas ta turna ajal ei näitagi HUDi miskipärast. Mujal mul näitab.

  16. #316

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Trios ehk siis primas ta turna ajal ei näitagi HUDi miskipärast. Mujal mul näitab.
    Selleks, et trios hud turnade ajal funkaks on vaja minna table manageri alla, sealt table finderi alt tõmbad selle punase asjanduse laua peale ja siis table manageris klikid sellele lauale, siis ilmuvad ka statsid. Kui viiakse üle uude lauda siis peab samamoodi toimima.

  17. #317

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud, sain asja funkama :)

  18. #318
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mind häirib see et HEM ei impordi mul tihti peale kõiki käsi ära,kas seda ei saa kuidagi muuta?

  19. #319

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kasuta ramdiski. Sellest siin foorumis nii palju räägitud, et peaksid infot kätte saama küll.

  20. #320
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Mind huvitab mida sümboliseerib sulgudes number iga stati järel pop-up menüüs??? Kindel käte arv mida olen MINA antud vastasega mängind?? või siis kogu käte arv, mida HEM salvestab??



Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES