Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 176, kokku 204 EsimeneEsimene ... 76126166174175176177178186 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 501 kuni 3 520, kokku 4118

Hübriidvaade

  1. #1
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Minuarust on see valesti näitamine zoom laudade probleem , mitte hem i.

  2. #2

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Oleks järgnev probleem, mul ei olnud Pokerstarsis valitud, et Save tournament summaries ja aeg ei olnud HM2 keskkonnas õigeks adjustitud. Lõppude lõpuks salvestas HM2 kõik käed ebamääraselt ja tuli mingi corrupted fail ka. Siis kui eelpool toodud asjad õigeks seadistasin, toimis kõik nagu peab. Nüüd tahaks neid eelnevalt mängitud SNGde graafikuid ja andmeid ka lisada aga see ei õnnestu. Requestisin ka need eelnevate mängude tournament summarid, aga miskipärast ei ei suuda ma neid graafikuid õigeks saada.

    Kellegil olnud samasuguseid probleem? Proovisin holdemanageri foorumist ka igasuguseid õpetusi ja vaatasin kuidas neid vanasid requestitud tournament summarisi lisada, aga miskipärast ei õnnestu.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Mul on HEM1 ja analoogne probleem SNG-dega. Peale mängimist näeb mängitud sng-d küll trackeris, kuid finish ja size on täiesti paigast ära, samuti ei näita palju võitsin. v 1.12.10b
    kui see tõesti mingi kala on, siis ma ei saa aru, mille eest ma maksnud olen?
    Edit: updatesin viimase betani ning lisasin Tournament Summary kausta Importivate kaustade alla, kuid probleem on alles.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 14.09.12 at 03:16

  4. #4

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Vaata kas sa Time Adjustingu muutsid ka õigeks. Mul igastahes sellest ajast hakkas ilusti näitama. Sa pead ainult need teised ära flitreerima, aga vanade kohta pole ma siiamaani selgusele jõudnud.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas RaunoRa Vaata postitust
    Vaata kas sa Time Adjustingu muutsid ka õigeks. Mul igastahes sellest ajast hakkas ilusti näitama. Sa pead ainult need teised ära flitreerima, aga vanade kohta pole ma siiamaani selgusele jõudnud.
    Ok, leidsin Options-Settings-International Sites, valisin PokerStars.EE variandi, ehk aitab. Sellest Time Adjustingu teemast kahjuks aru ei saa, kus see asub?

  6. #6

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ok, leidsin Options-Settings-International Sites, valisin PokerStars.EE variandi, ehk aitab. Sellest Time Adjustingu teemast kahjuks aru ei saa, kus see asub?
    Oluline, et HM ja pokkeritarkvara ajad oleks sünkrooni seatud kui ma õieti aru sain, vastasel korral ei saa HM mitte midagi aru mis toimub.

    Active Session- Hand importing- Site time adjustment- Auto detect
    võid ka manuaalselt kui ei toimi

  7. #7

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas HEMis saab kuidagi selle kasti ära kaotada mis näitab laua üld VP ja PF ja mängijate võite ja kaotusi?

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Hud options-player preferences-appearance-show table avgs linnuke maha ja number of pots sealt kõrvalt ka none peale.

  9. #9

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Hud options-player preferences-appearance-show table avgs linnuke maha ja number of pots sealt kõrvalt ka none peale.
    Mul puudub HUD OPTIONS all Player preferences. Tuulasin seal asjad läbi ka ja ei leidnud sarnast kohta.

    EDIT : HEM2 siis
    Viimati muudetud andrus69 poolt : 18.09.12 at 13:30

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Hud options-main popupi alt saad table statse muuta ja config propertiesi alt last hand winnerseid maha võtta.

  11. #11

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ei suutnud ikka leida.

    Selle tahaks siis ära kaotada: http://www.upload.ee/image/2684134/hrm.jpg

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    ( Click to show/hide )

  13. #13

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tänud, sain lõpuks hakkama, enne olin ise piisavalt lammas, et ei osanud vaadata.

  14. #14
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kuidas mis ma seadistama peab, et mul HEM1 aeg oleks õige. Kui panen et uus päev algaks 00.00 või 17.00 ehk ET aja järgi siis vahepeal klapib, aga nt õhtul istun lauda, siis today filter näitab et pole mänginud ja kui mängin läheb kõik yesterday alla.

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Options- settings-adjust site import times ja et ET aeg klapiks meie omaga pead panema 7.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Options- settings-adjust site import times ja et ET aeg klapiks meie omaga pead panema 7.
    Kas siis ei pea panema, kui oled starsis pannud ajavöötmeks EET (Eastern European Time)?

  17. #17
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Aitäh.

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Mul on starsis EET ja HEMis 7 pandud ning kõik klapib.

  19. #19
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kellegil mõtteid ?
    ei taha hem tööle minna kuidagi


  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Keegi teab milles probleem võib olla, kui hem jätab merges pooled käed importimata? Teistes tubades tundus, et töötab ilusti. Hemi versioon on 1.12.11, kas on mõni uuem väljas äkki?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES