Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 177, kokku 206 EsimeneEsimene ... 77127167175176177178179187 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 521 kuni 3 540, kokku 4118
  1. #3521
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Siis peab ikka PT4 ära ostma. HEM1 meeldis rohkem kui PT3, aga HEM1te pole ja PT4 (tasuta) betat enam ei ole.
    Kui soovi on, võin anda teise poole hem1st.

  2. #3522
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas Muchose Eneti käsi on võimalik HEM 1-te kuidagi saada?

  3. #3523

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Küsimus selline et mul läpparis HEM2, ja arvuti käis garantiis ja pakuvad et vahetavad kõvaketta ära, kuna mul palju bad sectoreid vms seal. Et siis peaksin kõik vajalikud andmed mälukaardile panema, et tagasi pärast salvestada. Kas pean HEM'i ka siis panema sinna?

  4. #3524

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Küsin siis siin.. Kuidas HEM arvestab mängitud käsi? kui lauda istun, näitab mõnel juba üle 100 käe, kuigi just tulin lauda. Kas HEM näeb kõiki Pokerstarsi laudu, kus mu vastane mängib, aga kus mind ei ole või ainult need, kus me koos oleme? või võtab hoopis arvesse üldse kõik käed, mis ta mänginud on? nt nädal tagasi mängisin sama vastasega 50 kätt ja täna olen jälle temaga samas lauas, kas siis HEM alustab jälle nullist või läheb sellest 50-st edasi?

  5. #3525
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    50st edasi. saab ka ajalimiidi panna, et nt üle 3 kuu taguseid käsi ei arvesta

  6. #3526
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas 3bet4bet Vaata postitust
    Küsimus selline et mul läpparis HEM2, ja arvuti käis garantiis ja pakuvad et vahetavad kõvaketta ära, kuna mul palju bad sectoreid vms seal. Et siis peaksin kõik vajalikud andmed mälukaardile panema, et tagasi pärast salvestada. Kas pean HEM'i ka siis panema sinna?
    Jah.
    Hem-is võta File-Backup&Restore... sealt saad kopida.
    Ma proovisin niisama ka handhistoryt copyda aga minul vähemalt ei tulnud välja.

    Edit.Ah Sul Hem2 ei tea kas seal käib sama moodi nagu HEM1-s.
    Viimati muudetud ropka11 poolt : 13.08.12 at 10:29

  7. #3527
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas raidz Vaata postitust
    Küsin siis siin.. Kuidas HEM arvestab mängitud käsi? kui lauda istun, näitab mõnel juba üle 100 käe, kuigi just tulin lauda. Kas HEM näeb kõiki Pokerstarsi laudu, kus mu vastane mängib, aga kus mind ei ole või ainult need, kus me koos oleme? või võtab hoopis arvesse üldse kõik käed, mis ta mänginud on? nt nädal tagasi mängisin sama vastasega 50 kätt ja täna olen jälle temaga samas lauas, kas siis HEM alustab jälle nullist või läheb sellest 50-st edasi?
    Topeltklõps statide peal ja saad ainult antud laua state ka vaadata.

  8. #3528

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Keegi oskab öelda, miks HEM2 paneb täiesti segast HU SNG mängudega? Kuidas seda korda teha? Net Winningut näitab üldse negatiivse märgiga seal.

  9. #3529

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    triobeti turniiris HEM hud ei tööta. Läheb käima kui table finderist laud otsida aga koheselt freezib

  10. #3530
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kas HEMis on võimalik kuidagi nii ka filterdada, et kuidas graph jookseb üksnes regularide vastu mängides (ise vpip/pfr kriteeriumis sisestades näiteks)?
    anyone?

  11. #3531
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    anyone?
    Ei, ainult kindla mängija vastu. Kui andmebaasi päringuid oskad kirjutada, siis saad küll kätte kui tavapäringule lisad mõne "compiled" tabeli, kust sead tingimuseks playeri vpip, pfr või käte arvu kriteeriumi. Samas ma kardan, et see üritus on sul juba sündides surnud, sest tegelikult sa tahad ilmselt saada neid juhtumeid kus te regulriga madistate koos, mitte et regular foldib sul preflop oma käe. See päring kisub aga väga keeruliseks kätte ära, et seda niisama lõbu pärast kokku kirjutada. Teeoreetiliselt saab.

  12. #3532
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kuidas seda sai muuta et kui enne poolt tundi uue sessiga alustad siis ei lööks vanaga samasse patta käsi

  13. #3533
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Avad faili C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config\HoldemManager.config ja otsid sealt <setting name="SessionTimeoutDuration">30</setting> kus siis 30 asemele kirjuta minuteid palju sobib.

  14. #3534
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    tänud

  15. #3535
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Keegi oskab öelda,miks Starsi zoomis tulevad vastase statsid minut aega hiljem või nii?
    Hud-i täitsa kuvab,aga vale laua statsid koguaeg ees.

  16. #3536
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Endal oli sama jama, ei mäleta enam milline punkt neist täpselt aitas, aga korda igastahes sain.
    http://hm2faq.holdemmanager.com/ques...rs+Zoom+Tables

  17. #3537

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    OOs impordib käsi, kuid HUDi ei näita, kui panen relaunch hud, jookseb hem kokku ja ütleb HUD has stopped working vms, mida teha, just updatesin kaa, kasutan hem ühte..

  18. #3538
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    rääkige kogemusest, kas tasub HEM1 vahetada HEM2 vastu?

    EDIT: enda esmakogemus tuttava HEM2ga on see, et esialgu tundub hullult värvilsieks ja säravaks tehtud, aga ebamugavamaks. Debiilne on muidugi see kuidas asi progetud on, settingute konfifail on nüüd muudetud binaarkujuks, et ei saaks seal käia omatahtsi settinguid muutmas.. progetud on tummiselt eeldusele, et andmebaas asub kindlasti su enda läpakas/arvutis ehk mingi hackiga peab selgeks talle tegema, et andmebaas asub mul internetis virtuaalserveris jne..
    Viimati muudetud Rage poolt : 07.09.12 at 13:32

  19. #3539
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ma samamoodi, ostsin endale pool aastat tagasi HEM2 ja nüüd ootan, et keegi ütleks: kombes, töötab, parem kui HEM1 ja võib kasutusele võtta.

  20. #3540
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ei tasu minu arust ära... Pealegi on varsti tulemas suurem edit HEM2le, mis pidi asja kiiremaks tegema.

    Seni kuni HEM1 bugfixe jne on kasutan seda, kui peaks HEM2 tõesti talutavaks mu läppari jaoks muutuma vahetan ümber, ennem mitte.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES