Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 182, kokku 206 EsimeneEsimene ... 82132172180181182183184192 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 621 kuni 3 640, kokku 4118
  1. #3621

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kasm hem archivest (kuhu ta käsi arhiveerib) on võimalik ka käsi uuesti sisse importida uude hemi? Ilmselt pean küvakettal wini yle laksma ning pole võimalust enam backupi sql baasist teha .. arhiveeritud käed on teisel kettal seega eeldan, et ehk on neid võimalik uuesti sisse importida?

  2. #3622
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    ikka saad importida.

  3. #3623
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ma soovitan jamade vältimiseks teha mõlemad: eksportida käed tekstifailidesse ja teha andmebaasi backup HEMi lehel olevate õpetuste järgi.

  4. #3624
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kasm hem archivest (kuhu ta käsi arhiveerib) on võimalik ka käsi uuesti sisse importida uude hemi? Ilmselt pean küvakettal wini yle laksma ning pole võimalust enam backupi sql baasist teha .. arhiveeritud käed on teisel kettal seega eeldan, et ehk on neid võimalik uuesti sisse importida?
    C:\HMArchive on default folder

  5. #3625

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Käsi impordib hemi ning tulemusi n2en resultsi ja graph alt aga HUD ei tule 888s lauda. Mis krdi jama see on? Enne formati töötas nagu kõik ideaalselt

  6. #3626
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Käsi impordib hemi ning tulemusi n2en resultsi ja graph alt aga HUD ei tule 888s lauda. Mis krdi jama see on? Enne formati töötas nagu kõik ideaalselt
    Toda Table Managerist seda kastikest oled lohistanud?

  7. #3627

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ei ole proovind veel .. lasin mingi internal HM1 update peale ehk töötab. Ennem krt tuli automaatselt ikka HUD lauda

  8. #3628

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kellelgi veel 888 ja HM1ga probleeme? Mul ei tule HUD lauda. Kõike käsi impordib .. manuaalselt laud yles otsida ei tule ikkagi HUD lauda .. tra aru ei saa mis kepp on .. 1.12.11 internal on HM1 versioon

  9. #3629
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kellelgi veel 888 ja HM1ga probleeme? Mul ei tule HUD lauda. Kõike käsi impordib .. manuaalselt laud yles otsida ei tule ikkagi HUD lauda .. tra aru ei saa mis kepp on .. 1.12.11 internal on HM1 versioon
    Mul veits vanem hemi versioon ja nüüd 888 uuendusega ei tule ka lauda. Ristikest vedades töötab.

    Parandan. Ei tööta kah. Korra tulevad statid lauda, aga neid ei update ära miskipärast. Ei viitsi ausaltöeldes uuema HEMiga hetkel proovida.

    Kui keegi teab, millise HEMi versiooniga tööle hakkab, siis andku julgelt teada.

  10. #3630
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Panen siia ka, et HUD insta crashib kui OO client lahti teha. Uurisin ka HEM'i foorumist ja kõik mis seal välja pakutakse (ka leitsi teemas kellel oli sama jama) ei toimi. :/

    Keegi oskab midagi öelda?

  11. #3631
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    run it twice laudades ei näita HEM1 HUDi, isegi table finder ei aita:(

  12. #3632

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    run it twice laudades ei näita HEM1 HUDi, isegi table finder ei aita:(
    Hem1 ei näita ega hakkagi näitama tõenäoliselt. Tõmbasin hem2 triali ja see ka ei näita. Kellegil töötab hud hem2-ga run-it-twice laudades?

  13. #3633

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    HEM (ning ka PTR) kuvab HUD-is vaid 3 esimest mängitud kätt ning seejärel lõpetab uute sisselaadimise. Milles võiks olla probleem?

  14. #3634
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kusjuures HEMi foorumites ma ei näinud kuskil teemat et runittwice laudades oleks HUDiga probleeme..

  15. #3635

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kusjuures HEMi foorumites ma ei näinud kuskil teemat et runittwice laudades oleks HUDiga probleeme..
    Ma ka otsisin lolliks end suht. Aga..
    http://forums.holdemmanager.com/mana...es-no-hud.html

    Lootust nagu oleks isegi siis.

    Tõmbasin HM2 ja seal ka peab tablefinderiga ajusid n****a, et statte lauda saada RIT laudades. Ja jube keeruline ja aeglane ja nõme on HM2, väga kahju. Ma maksaks töötava HM1 eest 3 korda rohkem. Mida lihtsam ja vähem ressurss nõudev programm, seda parem.

  16. #3636

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ma läksin ise PT4'le üle .. HM1'le updatede ootamine on täiesti retarded + nad ei suuda normaalse timeframega HM2 isegi updateda ..

  17. #3637
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ok järgmine probleem OO's. Turnasi mängides mingitel hetkedel HUD lambist selles lauas enam edasi ei jookse, ehk statsid ja käed jäävad seisma, hiirt statside kohale viies ei muutu ka midagi. Tablefinderist kasu ei ole, peale selle, et siis kaovad üldse statsid lauast ära ja tagasi ei tule.

    Mujal laudades jookseb HUD samal ajal normaalselt.

    /Kui HUD/HEM restarttida siis korraks tuleb tagasi aga jookseb suht kiirelt kokku jälle.
    Viimati muudetud Romka poolt : 30.11.12 at 23:02

  18. #3638

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas Triobeti anonymus cashilaudade puhul ei näe HEM2s enda tulemusi ja statse? Ei suutnud leida neid käsi, kuigi lauas on endal nimi küll näha.

  19. #3639

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Osadel oli siin veel sama probleem et starsi cashis, et hud kogub mingi 3 kätt iga mängija kohta ja peale seda nagu mängimist edasi ei toimukski.On keegi mingi lahenduse leidnud sellele?? Ilgelt närvi ajab lihtsalt

    Edit: Kui kellegil veel sama probleem siis siit lingilt sain mina abi http://forums.holdemmanager.com/bug-...s-showing.html
    Viimati muudetud Karlo poolt : 03.12.12 at 20:22

  20. #3640
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kui mul on HEM1 uuesti installitud ja okt. kuu uuendustega uuendatud kas siis HEM1 saab kohe Zoomi kätest aru?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES