Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 184, kokku 206 EsimeneEsimene ... 84134174182183184185186194 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 661 kuni 3 680, kokku 4118
  1. #3661

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    HEM maha kanda!!! Ajab tilti ennem mängimise alustamist juba

  2. #3662

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Hudi statsid jooksevad valedele kohtadele pidevalt, panin enda koha paika aga mõne aja pärast liigub edasi või on hoopis minu omad mõne teise mängija all.Mis tegema peaks et paigal püsiks kogu muusika.?Ja nt kui uus mängija tuleb lauda siis kas saab kuskilt näppida et ta võimalikult kiirelt ka tema statse kuvama hakkaks?

  3. #3663
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tere tõmbasin alla HEM triali ja kogemata oli lahti ongame pani automaatselt ongame mullekasutaja aliaseks manuaalselt lisasin PS aga seda ei leia? Teine asi mul PS pandud käte history salvestamine kausta 680päevaks avades kausta näitab 0 faili sama ka hemiga kausta minnes, kas on koht kust on need võimalik leida? PS käte history emailile tellides näiteks ei näita kõiki käsi max 200(mängin sngsid), kas neid on võimalik manuaalselt hemi lisada. Ehk viitsib keegi aidata. TY

  4. #3664

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kysimus, kas OOs HEM1 ei tööta? või seal polegi võimalik kasutada, panen hemi käima ja hudi ei lase käima panna, aa kui OO kinni panen siis korras:S wierd stuff

  5. #3665

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    aa leidsin OO teema all vastuse, töötab ,kui kellegil sama probleem ,lahendus siin
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Holdem Manager > HUD Options > Site Options ja absoluutselt igalt saidilt/valikult linnuke eest ära. Salvesta, restardi HEM ja Olympic-Online tarkvara ning probleem peaks olema lahendatud.

    Palun anna teada, kas pakutud lahendus töötas või mitte.

  6. #3666

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas HEM starsi run it twice on kuidagi võimalik omandama EV mõttes ja värki ?

  7. #3667
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 823

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Loll küsimus,aga mis limiidini HEM töötab? olen kuulnud et nl100 ei tööta,aga samas see ka low stakes?

  8. #3668
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Loll küsimus,aga mis limiidini HEM töötab? olen kuulnud et nl100 ei tööta,aga samas see ka low stakes?
    Kui sul on see small stakes versioon, siis töötab nl100 kaasaarvatud imo.

  9. #3669
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Loll küsimus,aga mis limiidini HEM töötab? olen kuulnud et nl100 ei tööta,aga samas see ka low stakes?
    25/.$50 No Limit, .50/$1 Limit and up to $22 buy-in tournaments

  10. #3670

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas on võimalik hem2's näha SNG käte graafikut vs kindel mängija, ning ka EV'ga? Üks kindel luckbox on mu vastu kõhutunde järgi +100BI up viimase mõne tuhande mänguga, tahaks kuidagi kindel olla selles

  11. #3671

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    vaja oleks HMi andmebaas (käed) kopeerida teise arvutisse.
    HMi kodukalt sain õpetuse - HM - option - database managament - connect - export hands.
    Tuli 3,7 gigane fail.
    Teises arvutis hakkasin faili importima. Tegi seda miski 7h.
    Lõpptulemus on see, et kolmandik andmebaasist on puudu. Juba mängijaid oli 193K asemel kuskil 120K. Vaatasin lähemalt ja ka möödunud kuu tulemused on kahes arvutis erinevad.
    Kas on veel mingeid mooduseid, kuidas saaks andmebaasi teise arvutisse?

  12. #3672
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI


  13. #3673

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    on tehtud HEM-1 viimane update 1.12.10b ja algul toimis PS zoomis HUD ilusti, nüüd paar päeva juba ei näita lauas olevate mängijate andmeid vaid 1-2 jaotust tagasi olnud mängijate andmeid... selline mulje, et HUD uimerdab ja uuendab teatud aja möödudes, mitte aga koheselt nagu peaks... kas keegi oskaks aidata korda teha see märatsev jama?

    PS pole päris kindel aga vist pärast viimast PS softi uuendust hakkas see nöök

  14. #3674
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Sama jama, lahendust pole leidnud

  15. #3675
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kõigepealt kirjutada üle fail c:\program files\rvg software\Holdem manager\blitz.dll sellega: https://dl.dropbox.com/u/13215305/Blitz.dll ja kui sellest ei piisa, siis võiks selga lasta veel ka viimase update: http://wpc.0997.edgecastcdn.net/0009..._17Dec2012.exe

    Häid pühi!

  16. #3676

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Kas HEM starsi run it twice on kuidagi võimalik omandama EV mõttes ja värki ?
    Sama küsimus

  17. #3677

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    25/.$50 No Limit, .50/$1 Limit and up to $22 buy-in tournaments
    Minu small stakes versioon töötab ka up to 220 $ turnades ./ kallemaid pole lihtsalt mänginud

  18. #3678
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Minu small stakes versioon töötab ka up to 220 $ turnades ./ kallemaid pole lihtsalt mänginud
    Mul küll ei tööta, paar esimest kätt töötab 22+ turnades, peale seda mitte. Oled sa midagi ise kräkkinud vms ?

  19. #3679

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kõigepealt kirjutada üle fail c:\program files\rvg software\Holdem manager\blitz.dll sellega: https://dl.dropbox.com/u/13215305/Blitz.dll ja kui sellest ei piisa, siis võiks selga lasta veel ka viimase update: http://wpc.0997.edgecastcdn.net/0009..._17Dec2012.exe

    Häid pühi!
    Soovitan, lahendus töötas. Suured tänud.

  20. #3680

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
    Mul küll ei tööta, paar esimest kätt töötab 22+ turnades, peale seda mitte. Oled sa midagi ise kräkkinud vms ?
    Eips




    PS: Ma ei saa aru mis jama see on. Tegin vahepeal arvutile formati. Tõmbasin uuesti hem-i ta enda kodukalt. Sisestasin oma koodi ja asusin andmebaasi sisse importima. Importisin vaid umbes 30% varasemast andmebaasi mahust. Kõik on täpselt nii nagu varem, v.a see et kui panen mängimise ajal hemi käsi importima, siis arvuti hakkab jubedalt kiiluma. 15+ lauda võimatu lasta. Varem lasin 30+ vabalt korraga. Windows ka täpselt sama mis varem. Ainult layout mis lauas on teine mis varem sest unustasin eelmise ära saveda.
    Oskab ehk keegi midagi soovitada? Ei saagi hetkel hemmi kasutada

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES