Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 186, kokku 206 EsimeneEsimene ... 86136176184185186187188196 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 701 kuni 3 720, kokku 4118
  1. #3701
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kiire küs hemmi kohta. kui table manageris on lauad ja sealt laua peale vajutada muutub see laud aktiivseks e. hüppab ette.. kuidas seda peale panna ja maha võtta. mul kadus ära kuidagi. tüütu on mudu alt riba pealt lauda otsida kui tahan quitida kui enam fishe lauas pole

  2. #3702

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tere, kasutasin viimased 30 päeva Holdem Manager 2 trial versiooni. Sai selgeks, et tegu on asjaliku programmiga ning see tuleks omale soetada. Tegin siis SEB panga U-kaardi ehk virtuaalkaardi omale ning läksin programmi kodulehele ostma. Sai siis kõik tehtud, aga peale makse kinnitamist tuli järgnev teade:

    „Thanks for your recent purchase at holdemmanager.com. Unfortunately, your payment has been flagged by one of our security filters, please do not attempt to resubmit your purchase. A representative is currently examining your transaction...“

    Läksin siis natukese aja pärast manageri kodulehel „my accounti“ alla ja nägin et transactioni 59,99$ staatus oli „approved“ ning ka SEB pangast oli raha ära broneeritud. Mõtlesin, et nüüd on asi korras, et keegi esindaja vaatas mu ülekande üle ja nüüd saan omale litsentsi koodi lõpuks kätte. Aga kui tund aega oli möödas, siis ikka polnud litsentsi koodi mailile tulnud (kood peab tulema automaatselt peale makse sooritamist ja kui 30 min jooksul pole tulnud siis tuleb kontakteeruda supportiga). Võtsingi siis supportiga ühendust ja sealt sain järgneva vastuse:

    „Our apologies for the delay, but it appears your transaction has triggered one of our security filters. In order to complete your order, we will need the following:
    -- The physical mailing address (street, city, country) associated with the credit card used in the transaction“


    Tegin siis natukene uurimustööd ja leidsin sellise lingi (http://foorum.pokkeriprod.com/archiv...hp/t-1111.html), kus on kirjas:

    „Please e-mail a clear scanned colour copy or digital photograph of a recent (no more than 3 months old) utility bill displaying your name and address. Examples include:

    • Electricity (Power) bill
    • Water bill
    • Gas bill
    • Telephone bill – Mobile bills not accepted
    • Cable (TV)/Internet bills“


    Küsimus siis selline, et kas nad nõuavadki mult samasi asju, mis seal nimekirjas on?? Või saan ma millestki valesti aru? Viimased 6-7 aastat olen elanud ühiselamutes ja sõprade juures ning praegu elan sugulase korteris. Ehk siis vanemate kodus ei maksa ma mingeid arveid, seega pole midagi ette näidata neile. Praeguse seisuga tuleb mulle pähe ainult tööleping, kus mul oleks aadress olemas ja samuti käisin veel mõned kuud tagasi töötukassa vahet, kust saadeti mulle meilile mingeid digitaalselt allkirjastatud otsuseid, kus on samuti mu aadress olemas.

    Ehk siis kas ma saan asjast õigesti aru ning kas üks neist kahest väljapakutud variandist sobiks neile?

    Suur tänu Pokkeriprode kommuunile , kui mind kuidagi aidate saate.
    Aitähh!!!

  3. #3703

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ilmselt sobib näiteks mobiiliarve ka, kui ei sobi, või see ka enda nimel ei ole, siis saad alati pangast sellise kirja võtta, kus on aadress peal ja see sobib kindlasti

  4. #3704

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tänud, raidov, et vaevusid süveneda. Igaljuhul praeguseks on probleem lahendatud, saatsin neile ühe dokumendi, kus oli mu nimi ja aadress ning nad vaatasid selle üle ja saatsid mulle litsentsi koodi. Nice!

  5. #3705
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kuidas ma saan vanad käed ära kustudada hem1

  6. #3706
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    kuidas ma saan vanad käed ära kustudada hem1
    kustuta nad archive folderist ära.

  7. #3707
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    kuidas ma saan vanad käed ära kustudada hem1
    Options-Settings-Purge Hands-Date Ranges

  8. #3708
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    tänud

  9. #3709
    Räme Fish
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    17

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tere,kuidas saan HM-i zoomi trackima?

  10. #3710
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Upgrade hem

  11. #3711
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Hem1 jaoks on viimane update http://www.holdemmanager.com/Downloa..._12Jan2013.exe Installi see ja peakski töötama.

  12. #3712

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kuidas võimalik kontrollida kas EV joon näitab ikka õigesti? HU SNG'de puhul siis. Ehk on mingi võimalus, käsitsi nagu väga ei hakka sadu turniire läbi võtma.

    EDIT: HEM1'ga on siis tegu

  13. #3713

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ei saa mingil põhjusel HEM'i tööle nii, et Triobetist käsi impordiks. Autoimport ei leia seda folderit üles for some reason.

    Ideas anybody ?

  14. #3714
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kas on pandud triobetis hand history salvestama?
    Kui jah, proovi manuaalselt hemist folder leida

  15. #3715
    Räme Fish
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    17

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    peale seda fail laadimist ei taha enam HM-i avada?

  16. #3716
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas on võimalik kuidagi manuaalselt turna tulemusi sisestada hem-i?

  17. #3717
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    tourney - data view parem klõps ja sisesta, kui turna juba olemas.

  18. #3718

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kas keegi on elujooksul näinud veel sitemini toimivad programmi kui HEM2?

  19. #3719
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    kas keegi on elujooksul näinud veel sitemini toimivad programmi kui HEM2?
    PT4

  20. #3720
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas ma teen õigesti, kui mul on vaja kogu DB exportida, et uute läpsi panna, kui lähen Hands - all hands ja siis exportin kõik käed sealt?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES