Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 206 EsimeneEsimene ... 816171819202868118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 4118
  1. #341
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mis seal uues versioonis paranenud?

  2. #342
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kiire ja lihtne küsimus HUDi kohta, kui ma mängin erinevates saitides.. Triobet ja LuckyAce

    kui ma nüüd LuckyAces laua layouti muuan, siis HEM hoiab meeles erinevaid layoutisid erinevate saitide kohta eks?

  3. #343
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    kiire ja lihtne küsimus HUDi kohta, kui ma mängin erinevates saitides.. Triobet ja LuckyAce

    kui ma nüüd LuckyAces laua layouti muuan, siis HEM hoiab meeles erinevaid layoutisid erinevate saitide kohta eks?
    Jup. Vähemalt mul Stars ja Prima töötavad nii latimatult.

  4. #344
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mismoodi ma saaks graafikule kõik käed mis on aasta algusest peale mängitud. Sessiooni alt saab valida kuu kõige pikema perioodina.

  5. #345

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Mismoodi ma saaks graafikule kõik käed mis on aasta algusest peale mängitud. Sessiooni alt saab valida kuu kõige pikema perioodina.
    kui vaatad graafikut siis seal yleval on valikud standard peaks olema All Hands klõpsad sinna peale ja seal valid this year!

  6. #346

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Järjekordne mure :P
    Mismoodi ma trios saan määrata prefered seat?
    Asi selles, et istun lauda, aga nimed on sassis ja kui mitu lauda lahti, siis nimede liigutamisel, liiguvad mõlemas lauas need ja võimatu paika saada ???

  7. #347
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui laud lahti, siis paremalt ülevalt nurgast menu-options-seating ja valid koha :).

  8. #348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud, paistab nüüd korras olevat :)

  9. #349

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tekkis probleem, nimelt sai sessi ajal kõvaketas täis ning ta ei lugenud enam käsi, mängisin pisut edasi ja sulgesin HEMi ning järgmine kord kui üritasin HEMi tööle panna, viskas errori:"An error occured while reading the config/HoldemManager.config file: Unexpected end of file has occured. The following elements are not closed: setting, configuration. Line 75, position 145. HoldemManager will now backup the old config file and create a new one for you. vajutan OK. viskab ette errori "Unhandled exception has occured in your application. Cannot create a file when that file already exists.
    Mingit abi keegi? TY

  10. #350
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??

  11. #351
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??
    Valikust HUD options-additional hud filters-selle all on filter by date, mis filtreerib teatud kuupäevast alates ja teine on min hands, ehk näitab alates sellest, mitu kätt peab mängija kohta olema, et kuvama hakkaks.

    Lihtsalt 1000 viimast kätt ei olegi vist >:(

  12. #352
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    hm.. kahtlane..mäletan et ranka nagu mitmes kohas siin rääkind, et kuvab aint viimased 2000 kätt, et vastastel ehk stiil muutund... aga vbl see oli poker trackeril...


  13. #353

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi oskab öelda, kas ja kuidas hemis annab otsida maju, nelikuid, royal flushe jne nutse, mis saanud oled mingil perioodil?
    Lihtsalt ise viimase 3-4k käega suht palju nelikuid saanud ja tahaks täpset arvu teada.

  14. #354

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    Keegi oskab öelda, kas ja kuidas hemis annab otsida maju, nelikuid, royal flushe jne nutse, mis saanud oled mingil perioodil?
    Lihtsalt ise viimase 3-4k käega suht palju nelikuid saanud ja tahaks täpset arvu teada.
    Filter - Edit - Hand Values

  15. #355

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tänud.
    4300 käe jooksul on 4 korda nelik tulnud mulle flopis (paar+floppi paar) ja 3 korda peale floppi (paar käes, flopis kolmikuks).
    Suht sick.

  16. #356
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul selline probleem, et peale sessi unibetis ei oska ma andmeid hemis vaadata, nimelt mul seal igal pool ainult starsi andmed. Kindlasti lihtne, aga näed ma ei oska. :)

    EDIT: Kui tahan playeri kõrvalt change panna, siis seal valikus on ainult starsi kasutajanimi. Keegi oskab mingit nõu anda?

    EDIT2: Sain ise hakkama juba.

  17. #357
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??
    Minu teada last X hands ei saagi kuvada, ise kasutan TIGRANO õpetust, kus lasen kuvada viimased 30 päeva käed.

    HEM->Hud Options->Additional Hud Filters, Include hands newer than 1 monhts old.

  18. #358
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    tänks, töötab!

    Aga kas siis HEM'is on või ei ole nn. "raise" statt? Ümpris tihti ikka saab erinevates situatsioonides panusele tõste otsa, või peabki seda agro factori järgi ise aimama?

  19. #359
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    tänks, töötab!

    Aga kas siis HEM'is on või ei ole nn. "raise" statt? Ümpris tihti ikka saab erinevates situatsioonides panusele tõste otsa, või peabki seda agro factori järgi ise aimama?
    Agression Factor (AF) ja AFQ (Agression Frequency) on siis statid, mis põhinevad üleüldisel agressiooni (bet/raise) ja callimise (vist ka check) suhtel. Üks neist stattidest (AFQ vist) arvestas ka foldimist minuteada.

    Kui aga tahad täpsemaid "raise" olukordi, siis peaksid otsima juba spetsiifilisemaid statte - nagu 3bet preflop, raise continuation bet flop, 3bet flop jne.

  20. #360
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    AF=betid+raised/callid
    AFQ%=betid+raised/betid+raised+callid+foldid*100

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES