Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 190, kokku 206 EsimeneEsimene ... 90140180188189190191192200 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 781 kuni 3 800, kokku 4118
  1. #3781

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Engels Vaata postitust
    Selline mure (vist peale viimast PS restarti?), ehk oskab keegi aidata

    1) 18-man SNG-d. Kui kukun välja näit teisena, siis HEM näitab pärast, et mängisin 9-mehe lauas
    ja jäin 8-ndaks (st mitte 17-ndaks, mis oleks õige) Kui saan finaallauda ja lõpetan näit teisena, siis näitab õigesti - 2 koht 18-st!

    2)Kas saab kuidagi pikendada laua kinni panemise perioodi? Kui jään 9-ndaks (ei saa finaallauda) siis
    läheb laud kohe kinni ja HEM ei jõua seda fikseerida- pean hiljem ise käsitsi kirjutama lõpukoha.
    Ei oska keegi aidata? Näppisin ise ka erinevaid nuppe, aga no ei saa käima...
    HEM1 siis!

  2. #3782
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tõuka viimane update peale ja vaata mis teeb http://www.holdemmanager.com/Downloa..._31Mar2013.exe

  3. #3783

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Tõuka viimane update peale ja vaata mis teeb http://www.holdemmanager.com/Downloa..._31Mar2013.exe
    Ei aidanud kahjuks!
    Aga tänud ikka!

  4. #3784
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Engels Vaata postitust
    Ei aidanud kahjuks!
    Aga tänud ikka!
    Aga see ehk?
    http://www.holdemmanager.com/downloa...r_2_Update.exe

  5. #3785

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    See vist HEM2-le?
    Mul HEM1...

  6. #3786
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Engels Vaata postitust
    See vist HEM2-le?
    Mul HEM1...
    My bad.. Sorry.

  7. #3787
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Mis case on, et Hud crashib iPokeris ? Olympic Online siis... on olemas viimane update ja jutud...

    kas võib olla asi selles, et ipoker salvestab HH .xml faili? Käsi nagu impordib...aga hud crashib iga kord...

  8. #3788
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Hem1 puhul peaks aitama hud options- site options- ipoker ja sealt track live hands linnuke maha.
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 21.04.13 at 10:44

  9. #3789
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    mul hem 1 küll, aga see nipp ei tööta kahjuks.

    teiste tubadega töötab kõik ilusti. Nii kui ipokeri avan Hud crashib.

  10. #3790
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Viimane update http://wpc.0997.edgecastcdn.net/0009..._11Apr2013.exe ja kaku pärast sealtsamast kõik linnukesed maha. Võimalik ka, et auto import kisub valest kohast. Tee screenshot oma autoimport aknast, ehk seal mingi viga, kisub topelt või valest kohast. Saada PM kui ei taha siia panna.

  11. #3791
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    ei tea..tegu mingi ipokeri bugiga vist. Nii kui Olimpic online käima tõmban HUD crashib..mujal kõik on perfecto

  12. #3792
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas proovisid mu eelnevaid näpunäiteid? Ma igaksjuhuks pakun sul on ipokeri kaustad valesti või siis see attemp to...ja auto import folders.. saada mulle pm, ega vist hm1 kohta spetsialiste rohkem pole. paari aastaga on kogemusi tekkind

  13. #3793
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tere! Mängin pokkerit Triobetis. HEM2 võtsin kasutusele pool kuud tagasi. Täna pidin pokkeriõpetus.eu õpetaja Siimuga minu mängustatistikat arutama. Tegin HEM2 mõned screenshotid ja saatsin need talle Skype`s. HEM2 väitis, et ma olevat ainult 200 kätt(200 minuti jooksul) poole kuu jooksul mänginud(3 päeval). Tean, et tegelikult olen mänginud tuhandeid käsi(kümnete tundide jooksul) selle poole kuu jooksul. Miks HEM2 ei ole kõiki käsi ära salvestanud, vaid AINULT 200?? Töödanud on HEM2 peaaegu alati(isegi siis, kui parajasti laudades ei ole olnud). Kas ma oleks ise pidanud kuidagi käed ära salvestama/importima või teeb HEM2 seda automaatselt? Miks HEM2 ei ole minu käte statistikat ära salvestanud?? Olen nõutu! Ka Siim ei teadnud, milles viga võib olla. Palun abi!

  14. #3794
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Tere! Mängin pokkerit Triobetis. HEM2 ...
    Käed on Su arvuti kõvakettal olemas suure tõenäosusega, kuna enne on ka samasuguseid veateateid olnud.

    Võimalik, et Triobeti folderid ei ole HM2-is hetkel nähtavad.

    Jaga ekraani Skypes Siimule, küll ta oskab aidata (või keegi sealsetest, kes HM2 tunneb). Screenshotidega leiutamisega on jama, kui varem kasutanud pole.

    Kindluse mõttes võid saata Triobeti supporti kirja, et nad Sulle Sinu mängitud käed e-maili peale paneks (kui see võimalus on, pole kursis isiklikult).

  15. #3795
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    hem1, viimane versioon, ei näita millegipärast HT husng tulemusi. kuu alguses tehtud näitab, täna tehtuid mitte. kellegil sama jama? any help?

  16. #3796

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    HEM2. Ipokeris turniiridel hilistes faasides ei kuva HUD lauda statistikat juba mitmeid päevi, turniiride alguses toimib kõik korrektselt. Milles asi võib olla?

  17. #3797

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Milles probleem võib olla, et olympicus hem lihtsalt hudi ette ei viska ja jookseb kokku ? Eesti keele vahetasin ära inglise keele vastu, see asja ei parandanud.

  18. #3798
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas joker Vaata postitust
    Milles probleem võib olla, et olympicus hem lihtsalt hudi ette ei viska ja jookseb kokku ? Eesti keele vahetasin ära inglise keele vastu, see asja ei parandanud.
    HEM > Hud Options > Site Options ja absoluutselt kõikidest kastidest võta linnuke ära.

  19. #3799
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Siuke mure on.
    Mängin PLO HUd ja MTTsid korraga pmst, aga MTTd jooksevad HEM ühega ja PLO HEM kahega.

    Korraga kahte HEMi lahti ei saa hoida, seega ma PLOd lasen koguaeg nii, et HUD ei tööta.


    Kas oleks kuidagi võimalik nii timmida, et saaks HEM1 ka PLOd trackima? Kodukal vist seda license pole võimalik enam saada, aga äkki kellegil vedeleb mingi vaba auk või siis on kuidagi teistmoodi võimalik timmida.

  20. #3800

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    saad korraga mõlemat ka lahti hoida, hem2 on mingi linnuke, et lubaks mõlemat korraga, aga ma praegu ei leidnud kus :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES