Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 195, kokku 206 EsimeneEsimene ... 95145185193194195196197205 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 881 kuni 3 900, kokku 4118
  1. #3881

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tere.
    Mul selline mure et hm2 ei näita kõigis laudades state.
    Näiteks mul on 6 lauda lahti ja hm2 näitab ainult 4 laual state.
    Algul oli kõik korras aga siis tuli mingi uuendus ja enam ei tööta.
    Äkki keegi teab mis viga võib olla?

    Tänud ette ära:)

  2. #3882

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas hm1 on siuke seade, kust saab valida mis ajaperioodi käsi HUDi kuvatakse laudades? Mul osad mängijad märgistatud, aga nagu poleks ühtegi kätt koos mängind, kuigi nimejärgi tunnen ka ära, et nagu oleks kunagi ammu näinud.

  3. #3883
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    HUD options- additional hud filters saad määrata kui vanu käsi kuvab (default on 12 kuud) ja ka kas kuvab erinevate limiitide omi.

  4. #3884
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kindlasti siit läbi käinud aga - mis aja ma pean panema day start timeks, et HEM näitaks sessi algust ja lõppu õigesti (EET aja järgi)?

  5. #3885
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Selline probleem, et eilsest hakkas HEM järsku mingeid large file importima, juba kaks päeva processib neid, tänu sellele HUD ei hakka korralikult iga kord tööle+uutel laudadel mis avan ei hakka alati tööle üldsegi.

  6. #3886
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    ^^Anyone? Väga pinda käib, uusi laudu lahti tehes HUD'i ette ei viska, koguaeg pean HEM'i sulgema ja avama uuesti.

    /Nvm, leidsin lahenduse vist lõpuks. Tundub, et Pokerstarsi saadetud nädala käte ajaloo fail oli kinni jäänud, liigutasin selle ise HEM'i arhiivi ära ja nüüd tundub, et korras.
    Viimati muudetud Romka poolt : 05.08.13 at 19:55

  7. #3887
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    888 ja manager. Ühes lauas kuvab ilusti statse õigete nimede all, teises lauas jällegi jumala lambist suvaliselt kuidagi ja pole kohakuti. Liigutan siis liigub seal lauas ka kus õigesti ja läheb seal sassi. Wtf tegema pean ? settingutest pandud et seat 5 jne.

  8. #3888
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Exporting a Layout
    To export a layout, do the following:

    Launch Holdem Manager.
    Navigate to HUD Options / Player Preferences. The Player Preferences dialog should pop up.
    Click the Export button and your current HUD Layout will be saved to your hard drive.


    Kas keeegi on kokku puutunud olukorraga, kus HEM ja selle custom hud on vana kõvaka peal olemas ja kaabliga HEMi kaustadelel, nagu ka muule datale, on ligipääs olemas, kuid seda bolditud steppi pole kunagi teinud.
    Oleks vaja Hudi xml file kätte saada, aga selle järgi tundub, et kui pole exportinud, siis teda eraldi seal ei eksiteeri.

    Oma loogika järgi peaks custom hud olema siiski HEMis veel alles, aga kuna HEM on vana kõvaka peal nii öelda lamp seisus, ning ei suuda postqresiga connectida, siis ei pääse HEMis edasi, et üritada sealt tekitada.

    Saatsin HEMi supporti ka, aga neil läheb alati aega.

  9. #3889
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kõige uuemat hem1 update plz :) ?

  10. #3890
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI


  11. #3891
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Et mitte sama loll olla, siis obv nõuanne, kõik asjad backuppida.

    Kui pole exporditud, siis iseseisvalt hudi ei eksiteeri, mis võib-olla targemale vennale tundub obv.

    Hi,

    Your previous custom HUDs and HUD Settings are in the prefs.xml file from C:\Users\YourName\AppData\Roaming\HoldemManager\Co nfig if you never exported them to a CustomHUD.xml file. If your Windows is hiding known file extensions the file will simply be called 'prefs'. Email this log file to hm2support@holdemmanager.com

    You can't easily access the previous database without a lot of effort and if you never created a database backup file you won't be able to easily restore the backup and hud/general settings but you can import the original hands manually.

    All original hands that are auto-imported get moved to an archive for performance reasons. Your \HM2Archive is in C:\HM2Archive by default, but you may have put it anywhere. The archive should be organized by \Month\DayOfMonth (example: D:\HM2Archive\2009\07\31) or if it was auto-imported with 7283+ it would be in \HM2Archive\SiteName\YYYY\MM\DD.

    Now import your \HM2Archive from the previous hard drive - http://hm2faq.holdemmanager.com/ques...Hand+Importing


    Sain need prefsi faild kätte ja proovin niisama uue kõvaka kausta toppida. Äkki hakkab tööle.

  12. #3892
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Selline küss, et HEM1 sessionite all näidatav profit kas see on lihtsalt SD winnings ja pole tegelik profit, vaid sealt peab ise rake'i maha arvutama, et neto profitit teada saada? Endale tundub nagu varem oleks see profit ühtinud cashieris juurde tulnud summaga, kuid nüüd need ei klapi, vbl mälu veab alt vms.

  13. #3893
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Mängid erinevate valuutadega laudu?

  14. #3894
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Mängid erinevate valuutadega laudu?
    Jah. Enda arust on sätitud nii, et peale lauda istumist/välja istumist, ei konverditaks tagasi usd-ks, kuid tundub, et millegipärast seda siiski tehakse?
    Võtsin linnukese "Convert currencies automatically, without confirmation" eest ära, loodab, et nüüd ei lükka tagasi usd-ks automaatselt.
    Nüüd, kui natuke järele mõtelda, siis konvertimise taga ei tohiks asi olla- euro konto on eraldi ja seal pidevat eur-usd vahetust ei toimu, et midagi kaduma peaks minema. Küll on aga puudujääv summa üsna rake'ga ühte mahtu.
    Edit: Uh, segadust kui palju ja seda kõike sellepärast, et vaatasin cashieris USD alajaotust, mitte summaryt :D. Seega kõik on korras, mina välja arvatud...
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 10.09.13 at 17:32

  15. #3895
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Minu PostgreSQL on 108 GB suur. Kas ma saan kuidagi seda mahtu vähemaks võtta?
    Näiteks on mul HEM-is FTP ja Prima võrgustiku käed, mida mul otseselt vaja ei lähe, kas ma saan need ainult kuidagi välja exportida vms?

  16. #3896
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Minu PostgreSQL on 108 GB suur. Kas ma saan kuidagi seda mahtu vähemaks võtta?
    Näiteks on mul HEM-is FTP ja Prima võrgustiku käed, mida mul otseselt vaja ei lähe, kas ma saan need ainult kuidagi välja exportida vms?
    Ei tea mis teema sellega on, hiljuti ka siin keegi kurtis et 108 gb ja kui vaatan endal control paneli alt, siis näitab ka 108 gb (mul suht värske baas ja vähe käsi). Tundub mingi magic number olevat, mida käte kustutamisega väiksemaks ei saa.

  17. #3897
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Huvitav.. Aga see pole reaalne number üldsegi :D
    Mingi kala peab seal sees olema..

  18. #3898

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas Hem2-s saab kuidagi panna turnadel BB-sid näitama?

  19. #3899
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    krt ei leia, kuidas muuta timezone HM2-s????

  20. #3900
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Sättisin täna ühte turnat mängides HEM1-s turna statid paika 6m laua jaoks ja see peaks olema nagu eraldi confina ka salvestatud ja ainult turnade jaoks, kuid nüüd uut full ring cash sessi alustades hakkas äkki kahte hud-i kattunult näitama, nii et paras udu on ees ainult.
    Tundub, et statid jäävad millegipärast ette igale poole, kui näiteks browseri aken ette tuua, siis jäävad statid esile.
    Edit: Sain natuke targemaks: kui force on top on märgitud, siis forceb iga laua statid ekraanile- sellest ilmselt tekkis ka üleüldine stattide kattumine ja pudru, kuid force on top ära võtta, siis jälle kaovad statid aegajalt kuskile ära ja ei näe midagi.
    Oskab keegi arvata milles asi?
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 29.09.13 at 16:55

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES