Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1119202122233171121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 4118
  1. #401
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui kellegil tekkib sama probleem, mis mul siis http://208.109.95.123/forum/showthre...=ongame&page=3 saab vastuse

  2. #402
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tärä!

    Kas keegi teeks dumbuserile selgeks kahe sõnaga, kuidas HEM tööle saada PokerStarsis? Olen seni toksinud Partys ja sain suure surmaga peaaegu tööle (enne kasutasin Poker Officet, aga see on koguaeg koomas). Seni olen teinud järgmist:
    - Imported hand history.
    - Setup Hero names --> Tolmuahv @ PS
    - Mõni PS laud lahti ja pelama
    - Relaunch HUD
    - Lootsin, et statid ilmuvad mängijatele juurde. Midagi ei juhtunud.

    Olen sama protsessi paar korda korranud, aga ilmselgelt millestki valesti aru saanud. Help!

  3. #403
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Tärä!

    Kas keegi teeks dumbuserile selgeks kahe sõnaga, kuidas HEM tööle saada PokerStarsis? Olen seni toksinud Partys ja sain suure surmaga peaaegu tööle (enne kasutasin Poker Officet, aga see on koguaeg koomas). Seni olen teinud järgmist:
    - Imported hand history.
    - Setup Hero names --> Tolmuahv @ PS
    - Mõni PS laud lahti ja pelama
    - Relaunch HUD
    - Lootsin, et statid ilmuvad mängijatele juurde. Midagi ei juhtunud.

    Olen sama protsessi paar korda korranud, aga ilmselgelt millestki valesti aru saanud. Help!
    Pead ei anna kas on õige, aga mina teeksin nii:

    Ülevalt vaskult võtad options ja sealt alt omakorda Configure Auto Import Folders.

    Sealt siis valid Add folder ning siis tuleb valida Folder Name, selleks vajuta Select nupu peale ja sealt siis pead Pokerstarsi üle otsima

    Minule asub see C ketal ja program filesi all ning sealt valin omakorda pokerstars ning sealt alt HandHistory, kui see leitud siis rohkem pole vaja valida ning võid rahuliku südamega vajutad OK peale, Nüüd Sul peaks tekkima Folder Name, mida juba enne mainsin minul on Folder Name'ks C:\Program Files\PokerStars\HandHistory
    Folder Name all on selline asi:
    Import from Sub Folders? Sinna kasti tekita roheline linnukene (pead ei anna, kas see peab seal tingimata olema, aga minul on ja HEM töötab PS-is ilusti)
    Archive Folderi osa on mul tühjaks jäetud.
    Nüüd võid siis rahuliku südamega Save nupule vajutada ning ja see järel võid vajutada Close sellele kastile, mille nimeks on Configure Auto Import Folder
    Peale seda valid panna Start Auto Import ning siis võid hakata Starsis grindima.

    Tere tulemast foorumisse ja loodetavasti õnnestus mul Sind õigele teele suunata HEM-i alal. Kui asja ei saa toimima, siis anna siin teemas uuesti märku ja loodetavasti siis asjapulgad seletavad lähemalt, kuidas asi tegelikult olema peab.

    Ja sellest videost võib ka abi olla, see on küll prima võrgu kohta tehtud, kuid ranka minu meelest mööda minnes mainis ka kuidas see asi PokerStarsis peaks välja nägema:

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,120.0.html

  4. #404
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud - saingi tööle!
    Enne olin saanud edukalt hand history importitud, aga tegi nüüd selle täpselt kirjeldatu järgi ja töötab. PokerStars andis 5 dollarit ka niisama peale hakkamiseks, üritame sellele järglased teha :)

  5. #405

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere
    Kas keegi oskaks öelda mis viga. Sai just soetatud endale holdem maganger aga table manageri ei saa kuidagi tööle. Kõik muu nagu töötab aga lauas statistikid ei näita. Kõik sai tehtud selle video järgi http://arion.pri.ee/ranka/HEM_IMPORT.wmv :)Mängin Triobetis. Milles võib probleem olla?

  6. #406
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas table manageris laudasid kuvab ja kus pokkeritoas mängid?

  7. #407
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas table manageris laudasid kuvab ja kus pokkeritoas mängid?
    Trios mängib, nagu ta oma postis juba mainis :)

  8. #408
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?

  9. #409
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

    Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.

  10. #410
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

    Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.
    mul näiteks starsis näitab, et cashi kasum natukene suurem. samas vpp number on sama, mis starsis..

  11. #411
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?
    up

  12. #412
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?
    http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg38108


  13. #413
    leits
    Guest

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    stable hem rocks the world . . kordagi pole crashind

  14. #414
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

    Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.
    Nii...hetkel suhtlesin chatiga ning mulle öeldi, et ma olen aprillis rake-i maksnud 32 taala. Hem näitab samuti et olen maksnud 32 aga jätkuvalt rõhutan ,et olen mänginud ainult euro laudades. Kas on võimalik, et triobet jätab asja kuidagi konverteerimata? Onu chatis ütles igatahes, et eurodes olen maksnud ainult ~23 euri.

  15. #415

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist. Olen uus Holdem manageri kasutaja ning sain statid lauda ja käsi imprtima, kuid graafikuid, mängituid käsi ei saa vaadata. Viskab ainult liivakella ette ja ei reageeri ühelegi nupuvajutusele. On kellelgi veel seda probleemi esinenud ja ehk on võimalik aidata ? :)

  16. #416
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuulge, kas HEM toetab ka MySQLi andmebaasi? või jookseb ainult postrega?

  17. #417
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kurat, ma kirjutasin siia pika jutu maha, et ostsin HEMi ja eile töötas ilusti, täna enam ei tööta. Siis veel eriti põhjalik olukorra kirjeldus ja kui hakkasin 'send' nuppu just vajutama, tulid statid täiesti lambist lauda äkki. Normaalne!

  18. #418
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Kurat, ma kirjutasin siia pika jutu maha, et ostsin HEMi ja eile töötas ilusti, täna enam ei tööta. Siis veel eriti põhjalik olukorra kirjeldus ja kui hakkasin 'send' nuppu just vajutama, tulid statid täiesti lambist lauda äkki. Normaalne!
    ilmselt on viga selles et oled pannud settinugutes et: "oota 10 kätt" enne kui kuvab statse, see on vist standardina seal

  19. #419
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    kuulge, kas HEM toetab ka MySQLi andmebaasi? või jookseb ainult postrega?
    Arvan, et mitte.

  20. #420

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuna olen saanud oma pokkeritoast nüüd viimastel päevadel tagasisidet oma mängitud käte arvu kohta, siis on selgunud tõsiasi, et ikka päris haigelt jääb käsi HEM-i poolt fikseerimata. Jutt Ongame võrgust.

    Vaatan, et keskmiselt 18% - 20% :o käsi on puudu iga päev.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES